Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Selam kızlar birkacgundur ugrayamadım, cocukları doktora goturdum, ben kendim gittim, misafirim geldi derken bakamadım..
Yarın okul gunu, yollarda okucam gecmişi inş

MENÜM

Sabah (09:30)

1 tane haşlanmış yumurta
2 ince dilim hindi salam
1 kk beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Ara (12:30)

1 tane elma

Öğle (13:30)

1 kase mercimek çorbası
Kara lahana salatası

Akşam (18:15)

1 tabak bamya yemeği

Su 2,5 lt spor yok.

Cok guzel menu olmıs ebrucum:)

Bugunku menum
sabah 9:15
1 haslanms yumurta
biraz beyaz peynşr
biraz.eski kaşar
2 tatlı kasıgı kahvaltılıksos

11:30
oglen avuc içi kadar kıynalı pide

17:00
1 kase tarhana corbası

18:30 aksam
1 servis kasıgı ekşili pırasa
1 avuc içi kada r kıymalı pide ( kayınvalidenler yaptırdılar, baska bişe yoktu., ufff)
2 kasık yogurt

Spor
karın , bel, simit. Hareketleri
ip atlama

Su 1,5 lt

Yeter üstüme gelmeyin .. :KK1: anladım ben :KK36:
Takımda olurum ama kaptan olmak istemiyorum ya.Birini secin ben ona yardım ederim.
Giremem cünkü...

Bursa'nın neresinden?
bende Bursadayım ceren...

Layık mıyım bilemem...
Motive, aktif olmak sart.. ben cok sık giremem kii :KK50:

bende bursadayım :KK70: bursa yazısını useb in yazısını ararken görünce cevap vermeden edemedim D:

sağ ol canım :KK31:

hatırlamaz mıyıım :KK16: büşracım sen nasıl 73 kg a çıktın yaa :KK53: sen 50 li rakamlarda değilmiydin 6 ay önce :KK53: bi anlatır mısın kaç kiloydun kaç kg oldun sen yaa. çok üzücü vallahi hemen başla diyete :26:

ben beğendim kaptiş güzel menü :KK31:

ahh o sucuklaaar. o sucuktaki yağ çok az şeyde vardır bilgin olsun aşırı kalorili sucuk :26: bence sen eve sucuk alma canım bundan sonra çünkü oldu mu yiyorsun :KK53: yine de güzel menü :KK31:

ben beğendim tatlım. kızarmış hamsi derken yağın içinde yüzen hamsi mi :18:

tühh kaçırdım kaptişi :KK31:

burdan haziran da mezun oldum sanırım ben. hatırlıyor olabilirsin :KK31: çok kilo almışsın canım yaa :26: ama birbirimize destek olup kurutulacağız kilolarımızdan :KK34:

baklava olmasaymış çok güzel menüymüş. bütün gün yakmaya çalıştığın yağı vücuduna şerbet alarak depolamışsın geri :KK50: kaçamak yaparken bütün gün çektiğin eziyeti heba edeceğini düşün ve vazgeç tatlım :KK34: hemencecik kurtul kilolardan, diyet süreni uzatma :KK31:

bayıldım ben bu menüye, tebrik ederim :KK9:

hemen anlatıyorum bebkim :) şimdik bizim ev ankaradaydı malum okul ben dukana başladıydım senden sonra biliyorsun zaten o kısmı :) sonra 1.5 2 ay kadar plateslede destekleyerek tam 7 8 kg verdim ve 70 ten 63 lere 62 lere düştüm ama plateslede olduğu için müthiş ince gözüküyordum :) sonra bi ara tatile gittim döndüm bu 63 64 falan oldu sonra sporu bıraktım 66 lara çıktım sonra evi taşıdık o ara sınav haftasıydı ve ben komşuda kaldım mecbur ne varsa onu yedim ve 1.5 kg de öyle aldım bursaya gittim finallerden sonra ve 1.5 i 2 gün atakla verdim ardından kg vereedim ama diyetimi az buçuk devam ettirirken bütünleme için 2 haftalık yine döndüm ankaraya ( komşu evi yine ) 2.5 kg falan alarak geridöndüm 2 haftanın sonunda. bursaya döndüm ablamlar yaptırtmadılar diyeti ( dukanı sağlıksız buluyor hanfendiler ) sonracığıma 10 15 günlük sarımsaklıya gittik dayımlara ve ben kalan kg lerin bir kısmınıda orda aldım döndüğüm zaman 66 68 arası oynadı hep kilom. ve bayram öncesi ablamın gittiği diyetisyene gitmeye kara verdim 1 haftada 1.6 kg verdim ( 70.8 ile başlamıştım diyetisyene ) sonra biraz et our olduğum ve diyetisyende eti sınırladığı için çalışma hayatıma uymadığı için bıraktım devam etmedim. tabi bayram da araya girince hoooop 1.6 olan kayıp 2.5 olarak geri geldi şimdi derslerimden 1 er tane kaldığı için ankarada ev tuttum yurt gibi bir yer ama studio daire şeklinde mutfak var :) annem yanımda şuanda c.tesi gidecek ama ben ayın 1 ini bekliyorum tekrar dukana başlayacağım tabi bunun için önce ocağımın gelmesi gerekiyor :KK70: şimdilik nasılsa 1 kasımdan itibaren yiyemeyeceğim diyerekten ne varsa yiyorum ( cips çikilata v.s. biraz fazla ama abartı değil ) tek sorun gece çalışıyorum kaldığım yerde gece müdürü olarak. ama şu artısı var pc yi tv ye bağlayarak plates yapacağım bunun içişn tüm malzemelerimi getirdim yanımda:KK70: toptan mat e kadar :KK70: ve yarından itibaren okul takımı ile idmanlarada gideceğim haftada 2 gün 2 saat :KK70: hergünde 40 dk plates :KK70: ve dukan :KK70: işte muhteşem 3 lü :KK70: :KK16:

not: normalde ( gördüğüm herkeste ) dukan ile verilen kilolar geri alınmıyor kızlar. ben dukanın güçlendirme evresine geçemeden diyetimin başını yediğim için tabiki haklı olarak geri aldım. lütfen yanlış anlaşılmasın. tamamiyle kendi problemimden kaynaklı diyet kaynaklı değil geri alışım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kızlar birkacgundur ugrayamadım, cocukları doktora goturdum, ben kendim gittim, misafirim geldi derken bakamadım..
Yarın okul gunu, yollarda okucam gecmişi inş
Geçmiş olsun canım umarım her şey yolundadır. Yoğun olduğun belli oluyor ama burayı da ihmal etme olur mu?

Cok guzel menu olmıs ebrucum:)

Teşekkürler canım.

Bugunku menum
sabah 9:15
1 haslanms yumurta
biraz beyaz peynşr
biraz.eski kaşar
2 tatlı kasıgı kahvaltılıksos

11:30
oglen avuc içi kadar kıynalı pide

17:00
1 kase tarhana corbası

18:30 aksam
1 servis kasıgı ekşili pırasa
1 avuc içi kada r kıymalı pide ( kayınvalidenler yaptırdılar, baska bişe yoktu., ufff)
2 kasık yogurt

Spor
karın , bel, simit. Hareketleri
ip atlama

Su 1,5 lt
Menünün kıymalı pide kısmı ve kaşar olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü. Afiyet olsun.

bende bursadayım :KK70: bursa yazısını useb in yazısını ararken görünce cevap vermeden edemedim D:

hemen anlatıyorum bebkim :) şimdik bizim ev ankaradaydı malum okul ben dukana başladıydım senden sonra biliyorsun zaten o kısmı :) sonra 1.5 2 ay kadar plateslede destekleyerek tam 7 8 kg verdim ve 70 ten 63 lere 62 lere düştüm ama plateslede olduğu için müthiş ince gözüküyordum :) sonra bi ara tatile gittim döndüm bu 63 64 falan oldu sonra sporu bıraktım 66 lara çıktım sonra evi taşıdık o ara sınav haftasıydı ve ben komşuda kaldım mecbur ne varsa onu yedim ve 1.5 kg de öyle aldım bursaya gittim finallerden sonra ve 1.5 i 2 gün atakla verdim ardından kg vereedim ama diyetimi az buçuk devam ettirirken bütünleme için 2 haftalık yine döndüm ankaraya ( komşu evi yine ) 2.5 kg falan alarak geridöndüm 2 haftanın sonunda. bursaya döndüm ablamlar yaptırtmadılar diyeti ( dukanı sağlıksız buluyor hanfendiler ) sonracığıma 10 15 günlük sarımsaklıya gittik dayımlara ve ben kalan kg lerin bir kısmınıda orda aldım döndüğüm zaman 66 68 arası oynadı hep kilom. ve bayram öncesi ablamın gittiği diyetisyene gitmeye kara verdim 1 haftada 1.6 kg verdim ( 70.8 ile başlamıştım diyetisyene ) sonra biraz et our olduğum ve diyetisyende eti sınırladığı için çalışma hayatıma uymadığı için bıraktım devam etmedim. tabi bayram da araya girince hoooop 1.6 olan kayıp 2.5 olarak geri geldi şimdi derslerimden 1 er tane kaldığı için ankarada ev tuttum yurt gibi bir yer ama studio daire şeklinde mutfak var :) annem yanımda şuanda c.tesi gidecek ama ben ayın 1 ini bekliyorum tekrar dukana başlayacağım tabi bunun için önce ocağımın gelmesi gerekiyor :KK70: şimdilik nasılsa 1 kasımdan itibaren yiyemeyeceğim diyerekten ne varsa yiyorum ( cips çikilata v.s. biraz fazla ama abartı değil ) tek sorun gece çalışıyorum kaldığım yerde gece müdürü olarak. ama şu artısı var pc yi tv ye bağlayarak plates yapacağım bunun içişn tüm malzemelerimi getirdim yanımda:KK70: toptan mat e kadar :KK70: ve yarından itibaren okul takımı ile idmanlarada gideceğim haftada 2 gün 2 saat :KK70: hergünde 40 dk plates :KK70: ve dukan :KK70: işte muhteşem 3 lü :KK70: :KK16:

not: normalde ( gördüğüm herkeste ) dukan ile verilen kilolar geri alınmıyor kızlar. ben dukanın güçlendirme evresine geçemeden diyetimin başını yediğim için tabiki haklı olarak geri aldım. lütfen yanlış anlaşılmasın. tamamiyle kendi problemimden kaynaklı diyet kaynaklı değil geri alışım.
Tatlım gerçekten üzüldüm senin adına. Verdiğin bütün emekler boşa gitmiş. Benim düşüncem dukan ya da başka bir diyet ne olursa olsun eğer sana sağlıklı yaşamayı öğretmiyorsa diyeti bıraktığın anda kilo alırsın. Önemli olan diyet yapmak değil sağlıklı yaşamayı öğrenmek. Umarım biran önce kurtulursun fazlalıklarından ama bence biran önce başla erteleme.

Gunaydıın herkese, yine düştüm yollara:) bugun marmaray a biniceem insallah:)
Allahımmm marmaray harikaaaaa, hep gec kaldıgım derse 20 dk erken geldiiiimmmmm

Günaydın canım :KK54:Umarım güzel geçer ilk yolculuğun diyecektim güzel geçmiş bile. İstanbul çok güzel bir ulaşım aracına sahip oldu umarım hayırlı olur hepinize.

Son düzenleme:
Menumu paylasayim hemen gecmise bakayim sonra :)

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
5 zeytin

Ogle : yagsiz kepek ekmegine tost yaptim sandvic ekmegiydi ( onuda geri cikarttim bu arada midemden )
1 bardak cay

Aksam : Sicah sehriye corbasi ictim hafif acili ve limonlu
3 kasik menemen

Ders calidirken 2 kupa cay ictim
1 maden suyu ictim
su 2 ltre
Spor 1 saat aerobik ( cardio ) baya terledim ama :)

güzel menü tatlımm, sağlığını da ihmal etme. alıntılamadım ama okudum. devam ederse bu durum ebru nun da dediği gibi doktora git :KK31:

şaştım kaldım büşra. o diyetiyene de ayrı şaştım. et protein demek. yağsız tavuk göğüs, biftek vs. rahatlıkla koyabilirdi listene. :26: yani şimdi verdiğin tüm kiloları mı geri almış oldun sen :18: 11 kg almışsın. ben 6,5 kg aldım ve her şeyi yedim. hergün kremalı soğuk kahveler, pastalar, tatlılar... insanlar bana oha bile diyordu hatta :KK53: ama baktım gittiğim yol yol değil. hemen attım dukanın kollarına... metabolizman almaya acayip meyilli. ki ben nisan da mezun oldum. nisan 19 da hatta. sen temmuz gibi falan 63 falandın... bu ne hız büşra :KK53: bence sen dukan yapma. sana yaramıyor belli ki. çünkü ben de güçlendirme yapmadım aynı senin gibi. tek farkımız metabolizmamız, bir de dukanın vücudumuza etkileri elbette farklı olmuş olabilir. ben hesapladım kendimi. mayıs 11 de 48.4 tüm. 27 Ekim de 55 tim. yani ayda tam 1 kg almışım. vallahi halime şükrettim. :26::26:

pilates yapman çok iyi olucak tabi, aynen spora devam. ben de yakında jillian a başlıycam ama kas yapıyor diye kararsızım. başka videolar araştırıyorum :KK31:

bu kilolardan kurtulup kurtulup geri almaktan bıktım. dukan için bu kez son şansım. o yüzden güçlendirmeyi de yapcam kurtulcam bu kilolardan ömürlük :KK14:

Gunaydıın herkese, yine düştüm yollara:) bugun marmaray a biniceem insallah:)

Allahımmm marmaray harikaaaaa, hep gec kaldıgım derse 20 dk erken geldiiiimmmmm

ay çok merak etttiiim :KK52:

kızlaaarrr :21:
hepinize günaydııınn :KK42:
sabah tartıldım. 54.7 çıktım :KK55: sonunda 54 leri tekrar gördüm. :nazar:

hesapladım haftada 1 kg dan, bi aksilik çıkmazsa ocakta diyeminin kilo verme kısmı bitecek. dukan güçlendirme evresine geçeceğim. ve o evre de temmuz da bitecek. yani önümüzdeki yaza bir daha kiloları geri almamak üzere gireceğiiimmm :KK24::21:

Menumu paylasayim hemen gecmise bakayim sonra :)

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
5 zeytin

Ogle : yagsiz kepek ekmegine tost yaptim sandvic ekmegiydi ( onuda geri cikarttim bu arada midemden )
1 bardak cay

Aksam : Sicah sehriye corbasi ictim hafif acili ve limonlu
3 kasik menemen

Ders calidirken 2 kupa cay ictim
1 maden suyu ictim
su 2 ltre
Spor 1 saat aerobik ( cardio ) baya terledim ama :)
geçmiş olsun canım.hasta olmana rağmen ii korumuşsun kendini.

Menün gayet güzel olmuş. Bende hamsi yediğim gün kaçırdım sanırım sayarsam doymayacakmışım gibi hissediyorum :KK9: Meyveleri en geç 15:00 ten önce yiyoruz unutma. Sporun gayet güzel.

Normalde simit yemiyoruz ama ben ilk diyet yaptığım dönem uzunca bir süre sabah kahvaltıda yarım simit yedim. Yanında peynirle. Her haftada en az 1 kg ya yakın verdim. Mümkün olduğunca yememeye çalışın ama böyle çok zor durumda kaldığınız zaman yarım simitten fazlasını da yemeyin derim. Bugün ki menün genel anlamda çok güzel. Tebrik ederim. :KK9:

Ben o başarı öykülerini okuya okuya bu hallere geldim. Boş kaldığınızda mutlaka öyküleri ve resimleri inceleyin. Çok işe yarıyor. Mezuniyetimden sonra inşallah bende başarı hikayemi yazacağım resimlerle birlikte.
:KK49:teşekkür ederim:))))beğenmene sevindim.
hamsiler gözüme cok minik ve masum gelmişti,ama saymak lazımmış:KK43:
simit hakkında yazdıklarını da unutmayacağım . kahvaltı yapamayınca diyeti bozmak yok:KK15:
şimdi yürüyüşe gidiyorum:KK8::KK8::KK8:

hesapladım haftada 1 kg dan, bi aksilik çıkmazsa ocakta diyeminin kilo verme kısmı bitecek. dukan güçlendirme evresine geçeceğim. ve o evre de temmuz da bitecek. yani önümüzdeki yaza bir daha kiloları geri almamak üzere gireceğiiimmm :KK24::21:

ne güzel tebrikleeer:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
"yazın fit olmak "kulağa cok hoş geliyor:)))))))

ben sabah aile sağlığı merkezine gittim kızlar.
cok hızlı kilo aldığım için ,ne zamandır erteliyordum.yarın da sonuçları alacağım.bakalım tek sebep oburluğum mu yoksa tiroit falan mı var (Allah korusun)şu durumda obur olmayı tercih ederim sanrım:KK43:((:-)50:

herkese günaydıııııın!!!!!!!!!!!:KK3:
Günaydın canım.

Günaydın Buse' cim. Tebrik ederim iki gün için güzel bir sonuç. Bende bu sabah 64 geldim. Acaba diyorum 63,4 ü gördüğümde tartı yanlış mı gösterdi? :44: Yada ödemim var. Birde anladım ki her gün tartılmak insanın moralini alt üst ediyor. Bu cumadan sonra tartıyı kaldırıyorum ta ki bir daha ki cumaya kadar. :KK52:

cok hızlı kilo aldığım için ,ne zamandır erteliyordum.yarın da sonuçları alacağım.bakalım tek sebep oburluğum mu yoksa tiroit falan mı var (Allah korusun)şu durumda obur olmayı tercih ederim sanrım:KK43:((:-)50:
Bence de çok iyi etmişsin. İnşallah sonuçların güzel çıkar.

Geçmiş olsun canım umarım her şey yolundadır. Yoğun olduğun belli oluyor ama burayı da ihmal etme olur mu?

Teşekkürler canım.

Menünün kıymalı pide kısmı ve kaşar olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü. Afiyet olsun.

Tatlım gerçekten üzüldüm senin adına. Verdiğin bütün emekler boşa gitmiş. Benim düşüncem dukan ya da başka bir diyet ne olursa olsun eğer sana sağlıklı yaşamayı öğretmiyorsa diyeti bıraktığın anda kilo alırsın. Önemli olan diyet yapmak değil sağlıklı yaşamayı öğrenmek. Umarım biran önce kurtulursun fazlalıklarından ama bence biran önce başla erteleme.

Günaydın canım :KK54:Umarım güzel geçer ilk yolculuğun diyecektim güzel geçmiş bile. İstanbul çok güzel bir ulaşım aracına sahip oldu umarım hayırlı olur hepinize.

Tesekkur ederim ebrucum, yolculugum cok iyi gecti,cok mutluyum artık daha kısa surecek yol diye:)
burayı ihmal ettim ama toparlicam insallah, dediğim gibi doktorlardaydık..

güzel menü tatlımm, sağlığını da ihmal etme. alıntılamadım ama okudum. devam ederse bu durum ebru nun da dediği gibi doktora git :KK31:

şaştım kaldım büşra. o diyetiyene de ayrı şaştım. et protein demek. yağsız tavuk göğüs, biftek vs. rahatlıkla koyabilirdi listene. :26: yani şimdi verdiğin tüm kiloları mı geri almış oldun sen :18: 11 kg almışsın. ben 6,5 kg aldım ve her şeyi yedim. hergün kremalı soğuk kahveler, pastalar, tatlılar... insanlar bana oha bile diyordu hatta :KK53: ama baktım gittiğim yol yol değil. hemen attım dukanın kollarına... metabolizman almaya acayip meyilli. ki ben nisan da mezun oldum. nisan 19 da hatta. sen temmuz gibi falan 63 falandın... bu ne hız büşra :KK53: bence sen dukan yapma. sana yaramıyor belli ki. çünkü ben de güçlendirme yapmadım aynı senin gibi. tek farkımız metabolizmamız, bir de dukanın vücudumuza etkileri elbette farklı olmuş olabilir. ben hesapladım kendimi. mayıs 11 de 48.4 tüm. 27 Ekim de 55 tim. yani ayda tam 1 kg almışım. vallahi halime şükrettim. :26::26:

pilates yapman çok iyi olucak tabi, aynen spora devam. ben de yakında jillian a başlıycam ama kas yapıyor diye kararsızım. başka videolar araştırıyorum :KK31:

bu kilolardan kurtulup kurtulup geri almaktan bıktım. dukan için bu kez son şansım. o yüzden güçlendirmeyi de yapcam kurtulcam bu kilolardan ömürlük :KK14:

ay çok merak etttiiim :KK52:

Sen hangi sehirdeydin busecim?

Bu arada busecim sen beni hatırlarmısın bilmem ama ben takıma badladıgımda sende vardın, martta. Sonra ben izne ayrılıp geri geldiğimde sen mezun olmustun:)
tuba ben tekrar tanıtayım:) 26 yasındayım istanbukdayım 2 kızım var:)

Cok acıktım yaa, kahvaltı yapamadım gec kalıcam diye, okuldada simit filan almayayım dedim.. Oğlen yemegini bekliyorum..

ne güzel tebrikleeer:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
"yazın fit olmak "kulağa cok hoş geliyor:)))))))

eveeett :21: hepimiz yaza fit olabilecek kilolardayız. azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz kızlaaar :KK23:

inş oburluktandır. sonucları haber ver tatlım :26:

Günaydın canım.

Günaydın Buse' cim. Tebrik ederim iki gün için güzel bir sonuç. Bende bu sabah 64 geldim. Acaba diyorum 63,4 ü gördüğümde tartı yanlış mı gösterdi? :44: Yada ödemim var. Birde anladım ki her gün tartılmak insanın moralini alt üst ediyor. Bu cumadan sonra tartıyı kaldırıyorum ta ki bir daha ki cumaya kadar. :KK52:

Bence de çok iyi etmişsin. İnşallah sonuçların güzel çıkar.

teşekkürler kaptan. ödemdir evet, tartı doğru söyler :KK53: benim tartı takıntımı biliyorsun her gün tartılıyorm ve motive oluyorum. artı görünce daha da hırslanıyorum. tartıyla aramda özel bi bağ var. kavga falan ediyoruz :KK53: ama benim gibisini pek görmedim. en iyisi haftada 1 tartıl sen moralin bozuluyorsa ebrum :KK31: ama benim gibi yapabilirsen de çok faydalı oluyor :KK76:

Tesekkur ederim ebrucum, yolculugum cok iyi gecti,cok mutluyum artık daha kısa surecek yol diye:)
burayı ihmal ettim ama toparlicam insallah, dediğim gibi doktorlardaydık..

Sen hangi sehirdeydin busecim?

Bu arada busecim sen beni hatırlarmısın bilmem ama ben takıma badladıgımda sende vardın, martta. Sonra ben izne ayrılıp geri geldiğimde sen mezun olmustun:)
tuba ben tekrar tanıtayım:) 26 yasındayım istanbukdayım 2 kızım var:)

Cok acıktım yaa, kahvaltı yapamadım gec kalıcam diye, okuldada simit filan almayayım dedim.. Oğlen yemegini bekliyorum..

geçmiş olsun tubaaa :) hatırlıyorum seni fazla olmasa da . istanbuldayım ben. 24 yaşındayım bekarım :KK24:

simit cısss :KK53:

ne durumdasın kaç kilo verdin anlat bakalım azcık :KK23:

X