Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ebrucum dukan'ı geçen sefer yaptığımda evrelerini eksik yaptım o yüzden bu haldeyim. :26: bu sefer tam yapıp ömür boyu geri almamak istiyorum. dukanı tercih etme nedenim ise bana katı kurallar yasaklar koyması. ve ben ömrümde vücudumu öyle görmedim. sürekli yağlarımdan verdim. yüzüm çökmedi. selülitim dahi kalmamıştı ama şimdi biraz geri geldiler benim yüzümden. ama yine fit olcam inşallahh :KK31:

İyiyim canım hoş geldin :KK16: Sen nasılsın? Dönecek misin takıma?

İyiyim bende sagol... :KK34:
Dönmeyi düşünüyorum ama cok sık girememekten endişe ediyorum acıkcası..
Bu sene calısıyorum.Üni. ye basladım, kpss için dershaneye basladım.
çok yogunum anlayacagın ama kilo vermem lazım.. nasıl yapsam bilemedim? :44:

kaptiş tekrar kuralları paylaşabilir misiniz? bol paylaşım kuralını ve sabah 11 e kadar cuma günü bildirim yapılmalıydı sanırım. menülerimizi her akşam paylaşıyorduk. gün gün mesaj sayımızı sayıp bildiriyorduk bir de. bunun haricinde yeni bir şey ya da benim hatırlamadığım bir şey var mı? :26:

ve lütfeeen ama lütfen kaptanlığı bırakmaaaaa
sensiz yapamaaam :KK14:

şunun şurasında 1,5 ayda fit bir hatun olabilirsin, bu kadar bir diyet süren var sadece ama gözünde dağ gibi büyümüş malesef o yüzden baştan malubiyeti kabul ediyorsun :KK50:
Kurallar hatırladığın gibi. Kaptanlığı bırakmam gerekecek çünkü iki çocuk, iş ve ev oldukça zorluyor. Hatta kaptanlığı devralacak birisi olsa şuan bırakırım ama önce kaptanlık yapacak birisini bulmak lazım. İnşallah yakın zamanda bulurum çünkü hedefime az kaldı.

Kurallar hatırladığın gibi. Kaptanlığı bırakmam gerekecek çünkü iki çocuk, iş ve ev oldukça zorluyor. Hatta kaptanlığı devralacak birisi olsa şuan bırakırım ama önce kaptanlık yapacak birisini bulmak lazım. İnşallah yakın zamanda bulurum çünkü hedefime az kaldı.

sen de haklısın ne diyebilirim :26:

ebrucum dukan'ı geçen sefer yaptığımda evrelerini eksik yaptım o yüzden bu haldeyim. :26: bu sefer tam yapıp ömür boyu geri almamak istiyorum. dukanı tercih etme nedenim ise bana katı kurallar yasaklar koyması. ve ben ömrümde vücudumu öyle görmedim. sürekli yağlarımdan verdim. yüzüm çökmedi. selülitim dahi kalmamıştı ama şimdi biraz geri geldiler benim yüzümden. ama yine fit olcam inşallahh :KK31:
Sorun yok o zaman canım. Demek ki sen dukan amcayla mutlusun. Gayet de güzel yapıyorsun dukanı. İnşallah bu kez yine güzel güzel vereceksin. Aslında abur cubur tatlı türü yemeseydin sağlıklı beslenseydin kilo almazdın bence.

İyiyim bende sagol... :KK34:
Dönmeyi düşünüyorum ama cok sık girememekten endişe ediyorum acıkcası..
Bu sene calısıyorum.Üni. ye basladım, kpss için dershaneye basladım.
çok yogunum anlayacagın ama kilo vermem lazım.. nasıl yapsam bilemedim? :44:
Melek' cim zaten paylaşımlarımız eskiden olduğu kadar çok değil. Yani Hilal varken ki gibi. Bende artık çok sık giremiyorum. İş yerinde kendi masamda internet yok. Akşamda ev ve çocuklar derken ancak gelebiliyorum. Sen bugünden itibaren başla. Bakalım paylaşım durumuna. Hatta seni görünce çok sevindim biliyorsun benim hedefime çok az kaldı. Takıma yeni bir kaptan lazım :KK34:

Melek' cim zaten paylaşımlarımız eskiden olduğu kadar çok değil. Yani Hilal varken ki gibi. Bende artık çok sık giremiyorum. İş yerinde kendi masamda internet yok. Akşamda ev ve çocuklar derken ancak gelebiliyorum. Sen bugünden itibaren başla. Bakalım paylaşım durumuna. Hatta seni görünce çok sevindim biliyorsun benim hedefime çok az kaldı. Takıma yeni bir kaptan lazım :KK34:

:KK1: yani kaptan lazım oldugu için mi sevindin beni gördüğüne :KK9:

Şaka bi yana, kaptanlık falan düşünmüyorum şimdilik ... 9. takımdan sonra tevbe ettim :KK1:
Burcu yok mu? o nerelerde? ona söylediniz mi?
sen gidince idare edecek biri yok mu takımda?

takımın gidişatı nasıl? kaç üye var?

amma soru sordum :KK53:
ben baslarım bugün. kilomuda bilmiyorum yarın tam bakarım.
msj paylasmaya calısırım...

:KK1: yani kaptan lazım oldugu için mi sevindin beni gördüğüne :KK9:

Şaka bi yana, kaptanlık falan düşünmüyorum şimdilik ... 9. takımdan sonra tevbe ettim :KK1:
Burcu yok mu? o nerelerde? ona söylediniz mi?
sen gidince idare edecek biri yok mu takımda?

takımın gidişatı nasıl? kaç üye var?

amma soru sordum :KK53:
ben baslarım bugün. kilomuda bilmiyorum yarın tam bakarım.
msj paylasmaya calısırım...
Aynen canım hem seni gördüğüme hem de yeni kaptanı bulduğumuza sevindim:KK9: Bizim takımı biliyorsun başka takımlara benzemiyor. Sen diğer takımları daha iyi bilirsin. Hatta bir ara bizim takımda kötüydü hatırlarsın. Burcu mezun oldu canım. Hala kaptan yardımcısı ona söylemedim aslında söylemeyi düşündüm ama sanırım reddedeceğini düşündüğüm için dile getirmedim. Takımda şuan aktif listede 10 üye var. İki kişi bekliyor listeye girmek için yani deneme süresindeler. Buse başlıyor onunla 3 oluyor. Sende gelirsen toplam 14 kişi olacak. Sen önce paylaşımlarını yoluna koy liste işini konuşalım ama kaptanlığı kabul edersen çok sevinirim. Çünkü oldukça tecrübelisin.

Aynen canım hem seni gördüğüme hem de yeni kaptanı bulduğumuza sevindim:KK9: Bizim takımı biliyorsun başka takımlara benzemiyor. Sen diğer takımları daha iyi bilirsin. Hatta bir ara bizim takımda kötüydü hatırlarsın. Burcu mezun oldu canım. Hala kaptan yardımcısı ona söylemedim aslında söylemeyi düşündüm ama sanırım reddedeceğini düşündüğüm için dile getirmedim. Takımda şuan aktif listede 10 üye var. İki kişi bekliyor listeye girmek için yani deneme süresindeler. Buse başlıyor onunla 3 oluyor. Sende gelirsen toplam 14 kişi olacak. Sen önce paylaşımlarını yoluna koy liste işini konuşalım ama kaptanlığı kabul edersen çok sevinirim. Çünkü oldukça tecrübelisin.

Kız ben unutmusumdur , uzun süre oldu :KK1:
sınavlar olmasaydı kabul ederdim tabiki, ama kaptan demek emek demek sonucta...
gelecek, motive edecek, gerkeirse uyaracak falan filan...
Bende sürekli aktif olamayabilirim.

Başka kimse yokmu gönüllü olan? :KK28:

Kız ben unutmusumdur , uzun süre oldu :KK1:
sınavlar olmasaydı kabul ederdim tabiki, ama kaptan demek emek demek sonucta...
gelecek, motive edecek, gerkeirse uyaracak falan filan...
Bende sürekli aktif olamayabilirim.

Başka kimse yokmu gönüllü olan? :KK28:
Dedim yaaa canım artık eskisi kadar aktif değiliz zaten. Aktifliği artırmaya çalışıyorum ama bildiğin gibi kaptan çok aktif olamayınca üyelerde aynı durumda oluyor. Kaptanlık konusunu bugün Buse yi görünce dile getirdim. Yani yeni sordum üyelere. Gönüllü olan olursa süper olur ama olmazsa ihale sende kalacak haberin ola. Çünkü senin daha verilmesi gereken çok kilon var. Buse' ye de teklif edebilirim çünkü o da eski kaptan yardımcısı ama onun verilecek kilosu az. Belki bu kaptanlık sayesinde sende sorumluluk hissedip daha iyi kilo verebilirsin.

Kahvaltıyı çok geç yapmışsın bu bile kilo vermemizi engelleyen bir durum. Her gün mutlaka 3 ana öğün atlanmadan yenmeli. Menünün içeriği su ve spor güzel ama kahvaltıyı mümkün olduğunca erken yapmaya çalış derim.

Senin bizden bir eksiğin yok bence. Biz yapabiliyorsak sen neden yapamayasın? Bence yeterince kendine güvenmiyorsun ya da zayıflamayı gerçekten istemiyorsun.

Az kaldı gelecek yaz daha sinir bozucu bir gülümsemeyle iki kız annesi çıtır bir hatun olarak dolaşacağım :KK9:

ahhh canım inşallah, bende 1 çocuk annesi olarak , havlulara sarınmadan ozgurce plajlarda dolasıyım artık ıstıyorum :) gecen yaz yenı dogum yaptıgım ıcın aman allahım plajda nerelerımı saklıcamı sasırdım :))))

evet aldım malesef. :KK14: toplamda 20 kg verdim. şuan 6,5 geri aldım. ama tekrar vereceğim En Büyük KK azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz. sizlerin de sayesinde diyet psikolojisinden hiç çıkmayacağım ve kurtulacağım yağlarımdan :KK24:

sen neden yapamıyorsun herkes yapıyordu? iraden zayıf değil, zayıflama isteğin yetersiz. irade zayıflığı denen şey sadece bu :26: hemen toparlanmalı ve sıkı diyete başlamalısın. sıkı bir diyetle ayda 8 kg verebilirsin. şuan kaç kg olduğunu bilmiyorum ama önümüzdeki ay 8 kg eksi de olduğunu düşünsene :KK52::KK52::KK52:

bayıldım buna beeennn!!!

işte hedef buuuuuuuuuuuuuuu

aynen canım , bızım onlardan ne eksıgımız var. BAŞARICAZ HEPIMIZ INANIYORUMMMM :KK4:

ahhh canım inşallah, bende 1 çocuk annesi olarak , havlulara sarınmadan ozgurce plajlarda dolasıyım artık ıstıyorum :) gecen yaz yenı dogum yaptıgım ıcın aman allahım plajda nerelerımı saklıcamı sasırdım :))))
Ayy canım yaaaa bu yaz güzeldi benim için bebişim 4 aylıktı denize gittiğimizde ve ben bikini giydim :KK9:Kaç kiloydum hatırlamıyorum ama doğum kilolarımın bir çoğunu atmıştım. Şanslıydım yani. Gerçi bebişim emmeyi erken bırakınca bende hemen diyete başladım onun etkiside çok büyük. Ama bi daha ki yaza bomba olacak :KK9:

Ayy canım yaaaa bu yaz güzeldi benim için bebişim 4 aylıktı denize gittiğimizde ve ben bikini giydim :KK9:Kaç kiloydum hatırlamıyorum ama doğum kilolarımın bir çoğunu atmıştım. Şanslıydım yani. Gerçi bebişim emmeyi erken bırakınca bende hemen diyete başladım onun etkiside çok büyük. Ama bi daha ki yaza bomba olacak :KK9:

aaaaa benımde bebgım 4 aylıkdı , sımdı 6 olduk. Aslında ben dogumdan sonra 2 ayda verdım (19 kilo) kılomu ama bıraz catlaklar, bıraz gobişdeki o yumuşak oturdunmu kocaman gozuken sey benı cok rahatsız ettı. yoksa bende bıkınımı gıydım canım. şimdi sporla bayagı sıkılastım, dogum oncesı halımden bıle ıyı dıyebılırım. ama daha fıt gorunmeye calısıyorum ıste sporu bıraz sıkı tutuyorum. bılıyorum tartılmamam gerekıyodu ama bu sabah 58,2 ydım. 2 kılo daha versem kafı benım ıcın. zaten hedefımde oyleydı soylemıstım. ama koruyup dahada sıkılasmak ıstıyorum, tabı bole gıderse six packlenıcem yaza kadar:KK1: o kadar korkuyorum kı kılo alıcam dıye. cunku o 19 kıloyu nasıl verdıgımı ne sen sor ne ben soylıyım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK19:

Sorun yok o zaman canım. Demek ki sen dukan amcayla mutlusun. Gayet de güzel yapıyorsun dukanı. İnşallah bu kez yine güzel güzel vereceksin. Aslında abur cubur tatlı türü yemeseydin sağlıklı beslenseydin kilo almazdın bence.

çoook haklısın hatta öyle haklısın ki anlatamam kelimelerle kaptan :26: neler yeyip bu hale geldiğimi ne sen sor ne ben söyleyeyim. her gün kremalı moccha vs. desem yeridir :18:

fakaaattt

ben bu yaz ilk defa 34 bedendim ve camış gibi yiyordum. insanların yanında off kilo alcam dediğimde manyak mısın al tabii, aa manyağa bak bizden çok yiyo kilosuna bak laflarını duymanın sevincini deli gibi yaşadım. Allah hepinize nasip etsin, mükemmel bi duygu :KK52:

Dedim yaaa canım artık eskisi kadar aktif değiliz zaten. Aktifliği artırmaya çalışıyorum ama bildiğin gibi kaptan çok aktif olamayınca üyelerde aynı durumda oluyor. Kaptanlık konusunu bugün Buse yi görünce dile getirdim. Yani yeni sordum üyelere. Gönüllü olan olursa süper olur ama olmazsa ihale sende kalacak haberin ola. Çünkü senin daha verilmesi gereken çok kilon var. Buse' ye de teklif edebilirim çünkü o da eski kaptan yardımcısı ama onun verilecek kilosu az. Belki bu kaptanlık sayesinde sende sorumluluk hissedip daha iyi kilo verebilirsin.

aman diyeyim beni unutun kaptancım, lys stresi sarmış dört bir yanımı :KK14:

ama çok teşekkür ederim beni uygun gördüğün için :KK54:

aynen canım , bızım onlardan ne eksıgımız var. BAŞARICAZ HEPIMIZ INANIYORUMMMM :KK4:

eksiğimiz yok işte sorun da bu :KK53:

bu arada isim nedir? ben buse. deneme sürecindeyim. :KK31:

çoook haklısın hatta öyle haklısın ki anlatamam kelimelerle kaptan :26: neler yeyip bu hale geldiğimi ne sen sor ne ben söyleyeyim. her gün kremalı moccha vs. desem yeridir :18:

fakaaattt

ben bu yaz ilk defa 34 bedendim ve camış gibi yiyordum. insanların yanında off kilo alcam dediğimde manyak mısın al tabii, aa manyağa bak bizden çok yiyo kilosuna bak laflarını duymanın sevincini deli gibi yaşadım. Allah hepinize nasip etsin, mükemmel bi duygu :KK52:

memnun oldum canım , Esra bende. bende deneme surecındeyım. İstedıkden sonra yapamıyacagımız hıc bısey yok , inan.

aaaaa benımde bebgım 4 aylıkdı , sımdı 6 olduk. Aslında ben dogumdan sonra 2 ayda verdım (19 kilo) kılomu ama bıraz catlaklar, bıraz gobişdeki o yumuşak oturdunmu kocaman gozuken sey benı cok rahatsız ettı. yoksa bende bıkınımı gıydım canım. şimdi sporla bayagı sıkılastım, dogum oncesı halımden bıle ıyı dıyebılırım. ama daha fıt gorunmeye calısıyorum ıste sporu bıraz sıkı tutuyorum. bılıyorum tartılmamam gerekıyodu ama bu sabah 58,2 ydım. 2 kılo daha versem kafı benım ıcın. zaten hedefımde oyleydı soylemıstım. ama koruyup dahada sıkılasmak ıstıyorum, tabı bole gıderse six packlenıcem yaza kadar:KK1: o kadar korkuyorum kı kılo alıcam dıye. cunku o 19 kıloyu nasıl verdıgımı ne sen sor ne ben soylıyım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK19:

tebrik ederim seniiii :KK9:

ben de 20 kg vermiştim. 6,5 geri aldım :KK50: yine eski halime dönücem hatta daha bile fit olucam inşallah sizlerin de sayesindee :KK76:

memnun oldum canım , Esra bende. bende deneme surecındeyım. İstedıkden sonra yapamıyacagımız hıc bısey yok , inan.

ben de memnun oldum esracııım :KK16:

aynen öyle isteyince her şey olur. :KK76:

kızlar bir tavsiyem vaaar :KK52:

masaüstünüze bir klasör oluşturun, içine uyuz olduğunuz ZAYIF kişilerin fotoğraflarını koyun ve her gün açıp bakın. bu sizi kahredecek ve hırslandıracak. ben 20 kg verme sürecimde yapmıştım bunuuu, işe yarıyoooor :KK23:

MENÜM

Kahvaltı (09:45)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 dilim çavdar ekmeği
Domates

1 tane elma (12:30)

Öğle (14:30)

Biraz hamsi ve kırmızı lahana salatası

Akşam (18:30)

1 kase kısır, domates, marul

2 lt su spor yok

Desene Esra' cım aşağı yukarı bebişlerimiz aynı günlerde doğmuş. Benim kızım 4 Nisan doğumlu, senin bebişin doğum tarihi ne? Tebrik ediyorum o zaman seni geçen günkü resimlerine bakarak hiç 6 aylık bebiş annesi gibi değilsin maşallah sana. Ben şu hedef kiloma ulaşayım hemen deli gibi spora başlayacağım sıkılaşmak için..

fakaaattt

Valla ben mezun olurken buralarda kim olursa ona bırakacağım kaptanlığı kaçış yok. Allah göstermesin takım kaptansız kalırsa biliyorsun ki kapanması çok kolay oluyor. Kimse istemez 13. takımın kapanmasını zaten kaptan bulmadan bende bırakmam ama eski motivasyon devam eder mi onu da bilemem. Ama inşallah herşey güzel olur.

tebrik ederim seniiii :KK9:

ben de 20 kg vermiştim. 6,5 geri aldım :KK50: yine eski halime dönücem hatta daha bile fit olucam inşallah sizlerin de sayesindee :KK76:

ben de memnun oldum esracııım :KK16:

aynen öyle isteyince her şey olur. :KK76:

kızlar bir tavsiyem vaaar :KK52:

masaüstünüze bir klasör oluşturun, içine uyuz olduğunuz ZAYIF kişilerin fotoğraflarını koyun ve her gün açıp bakın. bu sizi kahredecek ve hırslandıracak. ben 20 kg verme sürecimde yapmıştım bunuuu, işe yarıyoooor :KK23:
Ben başkasının değil de kendi zayıf fotoğraflarımdan bir tanesini asmıştım yatak odasında ki dolabın aynasına. Çok işe yaradı.

Selam kızlar, bugun gelemeddim hiç, cocukları doktora goturdum
gecmişe bakayım..
Hoş geldin canım. İnşallah önemli bir sorunu yoktur çocukların. Geçmiş olsun.

X