Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tebrik ederim seniiii :KK9:

ben de 20 kg vermiştim. 6,5 geri aldım :KK50: yine eski halime dönücem hatta daha bile fit olucam inşallah sizlerin de sayesindee :KK76:

ben de memnun oldum esracııım :KK16:

aynen öyle isteyince her şey olur. :KK76:

kızlar bir tavsiyem vaaar :KK52:

masaüstünüze bir klasör oluşturun, içine uyuz olduğunuz ZAYIF kişilerin fotoğraflarını koyun ve her gün açıp bakın. bu sizi kahredecek ve hırslandıracak. ben 20 kg verme sürecimde yapmıştım bunuuu, işe yarıyoooor :KK23:

tabı kı olursun busecım. Hersey senın elınde, ne ınsanlar nasıl kılolar verıyo surda 6-7 kılo dedıgın nedırkı. yasak seylerı yeme sporunu yap kısa surede ıstedgın hale gelırsın. kılo verdıkden sonrada sporunu bırakmazsan gayet guzel kılonu korurusun oh mısss gıbı olursun :):KK16:

MENÜM

Kahvaltı (09:45)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 dilim çavdar ekmeği
Domates

1 tane elma (12:30)

Öğle (14:30)

Biraz hamsi ve kırmızı lahana salatası

Akşam (18:30)

1 kase kısır, domates, marul

2 lt su spor yok

kaptancım sporun olmamasının özel bir denedi var mı? geçmişteki menülerinde de spor yok yazdığını gördüm. bebekle ilgili bir durum falan mı merak ettim. :26:

bir de sanki kısır olmamış mı ne, valla sana yorum yaparken çok tırsıyorum şuaaann :18:

Desene Esra' cım aşağı yukarı bebişlerimiz aynı günlerde doğmuş. Benim kızım 4 Nisan doğumlu, senin bebişin doğum tarihi ne? Tebrik ediyorum o zaman seni geçen günkü resimlerine bakarak hiç 6 aylık bebiş annesi gibi değilsin maşallah sana. Ben şu hedef kiloma ulaşayım hemen deli gibi spora başlayacağım sıkılaşmak için..

Valla ben mezun olurken buralarda kim olursa ona bırakacağım kaptanlığı kaçış yok. Allah göstermesin takım kaptansız kalırsa biliyorsun ki kapanması çok kolay oluyor. Kimse istemez 13. takımın kapanmasını zaten kaptan bulmadan bende bırakmam ama eski motivasyon devam eder mi onu da bilemem. Ama inşallah herşey güzel olur.

Ben başkasının değil de kendi zayıf fotoğraflarımdan bir tanesini asmıştım yatak odasında ki dolabın aynasına. Çok işe yaradı.

Hoş geldin canım. İnşallah önemli bir sorunu yoktur çocukların. Geçmiş olsun.

inş ebrucum. ama senin gibi kaptan da çok zor bulunur onu söylemeden edemiycem :26:

o da iyi fikirmiş gayeeet :KK52: onu da yapayım en iyisiii :KK16:

Desene Esra' cım aşağı yukarı bebişlerimiz aynı günlerde doğmuş. Benim kızım 4 Nisan doğumlu, senin bebişin doğum tarihi ne? Tebrik ediyorum o zaman seni geçen günkü resimlerine bakarak hiç 6 aylık bebiş annesi gibi değilsin maşallah sana. Ben şu hedef kiloma ulaşayım hemen deli gibi spora başlayacağım sıkılaşmak için..

Valla ben mezun olurken buralarda kim olursa ona bırakacağım kaptanlığı kaçış yok. Allah göstermesin takım kaptansız kalırsa biliyorsun ki kapanması çok kolay oluyor. Kimse istemez 13. takımın kapanmasını zaten kaptan bulmadan bende bırakmam ama eski motivasyon devam eder mi onu da bilemem. Ama inşallah herşey güzel olur.

Ben başkasının değil de kendi zayıf fotoğraflarımdan bir tanesini asmıştım yatak odasında ki dolabın aynasına. Çok işe yaradı.

Hoş geldin canım. İnşallah önemli bir sorunu yoktur çocukların. Geçmiş olsun.

benım bebgımd 3 mayıs dogumlu canım, ıyıkı dogurmusum walla kadar tatlıkı :)
neyse nıye hedef kıloyu beklıyosun kı sımdıdıen basla spora bence , hem daha cabuk kılo verırısın, hemde sıkılasırsın. ben sımdıkı halımı spora borcluyum ınan. o kadar ıyı geldıkı bana dusun yarım saat fıln yaparken bıldırımlerımdede gorurusun 1,5 saate cıkardım, kı bı bebegım var dusun. eger ımkanın varsa bı hocayla calısman dahad ıyı olur hatta. hangı bolgenden daha rahatsızsan oraya yonelık calsırsın. beklemenın hıc bı anlamı yok bence.

kaptancım sporun olmamasının özel bir denedi var mı? geçmişteki menülerinde de spor yok yazdığını gördüm. bebekle ilgili bir durum falan mı merak ettim. :26:

bir de sanki kısır olmamış mı ne, valla sana yorum yaparken çok tırsıyorum şuaaann :18:

inş ebrucum. ama senin gibi kaptan da çok zor bulunur onu söylemeden edemiycem :26:

o da iyi fikirmiş gayeeet :KK52: onu da yapayım en iyisiii :KK16:
Spor olmamasının özel bir nedeni yok canım. Sadece mekik çekemiyorum ama normal spor yapabilirim spor olmamasının tek nedeni bebiş ve zamansızlık. Minik kuş çok zamanımı alıyor. Menü yorumu içinde tırsma sakın sonuçta bende hata yapabilirim. Ama kısırda sorun yok. Bulgurun diyette bir sakıncası yok. Sen Dukan cı olduğun için sana uygun gelmemiştir. Arada sırada çok olmamak kaydıyla yenilebilir bence.

arkadaşlar müsadenizle ben yatıyorum... uyku bastırdı...

iyi geceler herkese :KK42:

tabı kı olursun busecım. Hersey senın elınde, ne ınsanlar nasıl kılolar verıyo surda 6-7 kılo dedıgın nedırkı. yasak seylerı yeme sporunu yap kısa surede ıstedgın hale gelırsın. kılo verdıkden sonrada sporunu bırakmazsan gayet guzel kılonu korurusun oh mısss gıbı olursun :):KK16:

inş canım yaaa :KK16: çook sağ ol :KK54:

Spor olmamasının özel bir nedeni yok canım. Sadece mekik çekemiyorum ama normal spor yapabilirim spor olmamasının tek nedeni bebiş ve zamansızlık. Minik kuş çok zamanımı alıyor. Menü yorumu içinde tırsma sakın sonuçta bende hata yapabilirim. Ama kısırda sorun yok. Bulgurun diyette bir sakıncası yok. Sen Dukan cı olduğun için sana uygun gelmemiştir. Arada sırada çok olmamak kaydıyla yenilebilir bence.

anladım kaptiş, yeni bi şey öğrenmiş oldum :KK9: spor konusunda ise sarkmadıkça pek sorun yok bnce :KK31:

benım bebgımd 3 mayıs dogumlu canım, ıyıkı dogurmusum walla kadar tatlıkı :)
neyse nıye hedef kıloyu beklıyosun kı sımdıdıen basla spora bence , hem daha cabuk kılo verırısın, hemde sıkılasırsın. ben sımdıkı halımı spora borcluyum ınan. o kadar ıyı geldıkı bana dusun yarım saat fıln yaparken bıldırımlerımdede gorurusun 1,5 saate cıkardım, kı bı bebegım var dusun. eger ımkanın varsa bı hocayla calısman dahad ıyı olur hatta. hangı bolgenden daha rahatsızsan oraya yonelık calsırsın. beklemenın hıc bı anlamı yok bence.
Canım çok haklısın spor konusunda farkındayım ve bende biliyorum ayrıca gerçekten spor yapmayı çok seven bir insanım ama şuan bebişime bakacak hiç kimse yok etrafımda. Biraz daha büyümesi lazım ki yanımda alıp gidebileyim. Ayrıca oturduğum muhite yakın bir spor salonu yok. Şuan kendi imkanlarımla yapabildiğim sporlar dışında başka bir imkanım yok anlayacağın. O nedenle hedefi bekliyorum. Diyet işini bitirdikten sonra bir çaresini bulup mutlaka spor yapacağım ama şuan hepsini bir arada kaldırabileceğimi sanmıyorum. Sen spor yaparken bebişe kim bakıyor? Bide çalışmıyorsun sanırım?

Bugunku menum
sabah : 1 yumurta
2 catal peynir
2 zeytin

Ogle : Dershaneye acil geri donmem gerektigi icin kahvalti yaptim yemek yoktu cunku Saat 2de yedim bu arada

1 kk peynir
1 yumirta
azcik recel ve acili ezme
2 dilim ekmek
4 kssik yogurt

aksam 19.00:
2 kasik keskek
2 kasik kuru fasulye
2 kasik yogurt

Canım çok haklısın spor konusunda farkındayım ve bende biliyorum ayrıca gerçekten spor yapmayı çok seven bir insanım ama şuan bebişime bakacak hiç kimse yok etrafımda. Biraz daha büyümesi lazım ki yanımda alıp gidebileyim. Ayrıca oturduğum muhite yakın bir spor salonu yok. Şuan kendi imkanlarımla yapabildiğim sporlar dışında başka bir imkanım yok anlayacağın. O nedenle hedefi bekliyorum. Diyet işini bitirdikten sonra bir çaresini bulup mutlaka spor yapacağım ama şuan hepsini bir arada kaldırabileceğimi sanmıyorum. Sen spor yaparken bebişe kim bakıyor? Bide çalışmıyorsun sanırım?

yok canım ben calısmıyorum. ama tabı ev ısleri bebk derken benımde cok zamanımı alıyo, bıde cok mısafır gelıyo gıdıyo dusun halımı. eve elıptık bısıklet aldım ayakda yapılanından. bebısı koyuyorum sallanan sandalyesıne ben yapıyorum o oyle bu kadın napıyo der gıbı saskınlıklar ıcınde bıtırene kadar bana bakıyo :KK1::KK1::KK1: yada o uyuyunca yapıyorum. ınternette bussuru vıdeolu programlar var onu deneyebılırsın.

30 Minutes Abs Workout - The Insane Ab routine - YouTube suna bak ıstersen bunun degısık versıyonlarıda var. sırf kardıyo olanları var. fırsat buldukca yaparsın. onun dısında sıtenın spor salonu var annem fılan gelınce bı ıkı dakka baksana dıyıp kacıyorum hemen :KK9: her fırsatı degerlendırmeye calısıyorum anlıyacagın. o yuzden zaman ayırmak senın elınde bence canım. hanı yınde yapamıyosan bıle heryere yuruyerek gıtmeye fıln calıs tempolu tabı , yanı yapıcak aslında o kadar cok sey var kı ne dıyım bılemedım. ben sımdı tanıdık bı pılates hocası var eve gelıyo bebgımın uyku saatı calıstırıyo benı , o gelmeyıncede bahsettıgm yontemlerı denıyorum ıste. ama sporsuz gun gecırmemye calısıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar...

Adım Buse, 24 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1 ay öncesine kadar Garanti Bankası müşteri hizmetlerinde çalışıyordum. Marjinal bir kararla tekrar üniversiteye hazırlanabilmek için işi bıraktım. Çok stresliyim anlayacağınız
şu sıra.:26:

Geçen sene haziran 2012 de 68,2 kg idim, daha sonra diyete başladım. Kendi çabamla 59 kg a kadar geldim. Daha sonra kilo veremez oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Burayı keşfettim. 6,5 ay önce 13. takımdan 50 kg ile mezun oldum. Daha sonra 48,4 kg a kadar düştüm. Fakat mayıs ayından beri diyeti bıraktım ve sürekli çikolata, pasta, kremalı yemekler... her türlü sağlıksız, kalorili, yağlı şeyi yiyorum ve sonucunda 6,5 kg aldım
:KK14:

Artık bu duruma dur demek istiyorum. Market alışverişimi yaptım. Diyete başlamak için hazırım. Şuan 55 kg ım, boyum 1.58 olduğu için resmen bu kiloda dahi basenlerim, göbeğim, kollarım her yerim var. :KK14: Hedefim 47 kg olmak. Kendi başıma bu işi başaramayacağımı biliyorum. 55 kg olduğum için çok zor kilo verebileceğimi de biliyorum ama vazgeçmeyeceğim. Desteğinize ihtiyacım var. Daha önce takım arkadaşlarım ve bana koçluk eden kaptanım ebru sayesinde başardım. Şimdi tekrar burda olmak, sizinle birlikte yarışmak istiyorum...

Takıma girmek için neler yapmalıyım? Yer var mı? Kaptiş cevap bekliyorum
:KK34:

:KK54:

Hosgeldin canim . Ben hanife 18 yasindayim dershaneye gidiyorum jniversiteye hazirlaniyorum.

Blyumuz ayni kilomuzda ayni gibi bayramda aldigim kilolar olmasaydi 55.3dum :KK43:

Ama benim oyle vucudumla pek.problemim yok olculerim iyi gibi spora ihtiyacim var sikilasmam gerek. Oncedende spor yaptigim icin cok fazla bi sey bende platese ihtiyacim vardi onada basladim haftada iki gun spora gidiyorum aerobik plates kursu

Bence vakit ayirabilirsen en kisa zamanda spora baslamalisin :)

Kizlar bugun pek gelemesim farkindayim kusura bakmayin lutfen

Gecmisi cok okuyamiyorum telefonda oldugum icin ama yarin hepsine bakarim :)

şunun şurasında 1,5 ayda fit bir hatun olabilirsin, bu kadar bir diyet süren var sadece ama gözünde dağ gibi büyümüş malesef o yüzden baştan malubiyeti kabul ediyorsun :KK50:
evet cok büyütüyorum yaaa imkansız gibi geliyor:KK43:((((
aynen canım , bızım onlardan ne eksıgımız var. BAŞARICAZ HEPIMIZ INANIYORUMMMM :KK4:

Senin bizden bir eksiğin yok bence. Biz yapabiliyorsak sen neden yapamayasın? Bence yeterince kendine güvenmiyorsun ya da zayıflamayı gerçekten istemiyorsun.

zayıflamayı istiyorum.ama işte....... .yarına yeniden vira bismillah demeli:)))

Sabah 09:00
2 dilim kepek ekmeği arası beyaz peynirli tost

Öğlen 12:30
1 kase şehriye çorbası, 4-5yk tavuk sote, cacık

Ara 15:00
1 sütlü nescafe

Akşam 18:00
Tarhana çorbası, 5 köfte

Su 2lt, 2 sade soda, 40dk yürüyüş

arkadaşlar müsadenizle ben yatıyorum... uyku bastırdı...

iyi geceler herkese :KK42:
İyi geceler canım. :KK16:

yok canım ben calısmıyorum. ama tabı ev ısleri bebk derken benımde cok zamanımı alıyo, bıde cok mısafır gelıyo gıdıyo dusun halımı. eve elıptık bısıklet aldım ayakda yapılanından. bebısı koyuyorum sallanan sandalyesıne ben yapıyorum o oyle bu kadın napıyo der gıbı saskınlıklar ıcınde bıtırene kadar bana bakıyo :KK1::KK1::KK1: yada o uyuyunca yapıyorum. ınternette bussuru vıdeolu programlar var onu deneyebılırsın.

30 Minutes Abs Workout - The Insane Ab routine - YouTube suna bak ıstersen bunun degısık versıyonlarıda var. sırf kardıyo olanları var. fırsat buldukca yaparsın. onun dısında sıtenın spor salonu var annem fılan gelınce bı ıkı dakka baksana dıyıp kacıyorum hemen :KK9: her fırsatı degerlendırmeye calısıyorum anlıyacagın. o yuzden zaman ayırmak senın elınde bence canım. hanı yınde yapamıyosan bıle heryere yuruyerek gıtmeye fıln calıs tempolu tabı , yanı yapıcak aslında o kadar cok sey var kı ne dıyım bılemedım. ben sımdı tanıdık bı pılates hocası var eve gelıyo bebgımın uyku saatı calıstırıyo benı , o gelmeyıncede bahsettıgm yontemlerı denıyorum ıste. ama sporsuz gun gecırmemye calısıyorum
Havalar güzelken hergün en az 35 dk tempolu yürüyordum Bebişi bebek arabasına yatırıp. Havalar soğuyunca mecburen dışarı çıkamıyorum. İşe arabayla gidiyorum ama öğle arası yemekten sonra hava güzel olursa yürümeye çalışıyorum. Benim istediğim salonda spor yapabilmek yoksa evde yapabilirim. Benim düzenli ve planlı spora ihtiyacım var ve ben kendim planlayamıyorum. Ama biliyorum ki bahanesi olamaz gerçekten istesem onu da başarırım demek ki henüz tam hazır değilim. :26:

Hanife' cim menün reçel haricinde gayet güzel olmuş afiyet olsun. Bu arada sınıfının değişmemiş olmasına sevindim. Bundan sonra daha sıkı sarıl canım bu kadar strese girme. :KK34:

Sabah 09:00
2 dilim kepek ekmeği arası beyaz peynirli tost

Öğlen 12:30
1 kase şehriye çorbası, 4-5yk tavuk sote, cacık

Ara 15:00
1 sütlü nescafe

Akşam 18:00
Tarhana çorbası, 5 köfte

Su 2lt, 2 sade soda, 40dk yürüyüş
Menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Biliyorsun mümkün olduğunca şehriye çorbasından uzak duruyoruz ama sen gün içinde dengelemişsin. Yürüyüşün çok iyi olmuş. Tebrikler. İnşallah bu hafta güzel bir kilo vereceksin.

sabah
07.30
yarım kase sütlü nesfit
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.30
ceyrekten de az kepek ekmegıne kasarlı tost,bir kücük ayran
15.10
bir mandalin
aksam
18.15
üc kepce mugla tarhanası (göce tarhanası)
su yatana kadar 2.5 lt olur
30 dk tempolu yuruyus

Bana az geldi canım.. bilemedim ama afiyet solun

bugunku menum:

12:30
sabah: 2 dılım ekmek, peynır,zeytın,domates,salatalık, az sekerlı cay

14:00
yesıl caylı ıce tea

18:00
akşam:çok az et sote, 1 kase cacık

18:30
sutsuz sekersız kahve

2 ltre su
yarım saat kardıyo, 1 saat pılates

oglen bısey yemedım cunku cok gec kahvaltı yaptım canımda bişey yemek ıstemedı. ama aşırı tatlı aşkı var içimde zor duruyorum kızlarrrrrr çıldıriciyimm

Iceteayi içmememiz gerekiyor olabilir.. Bir de az yemek de sakıncalı canım biliyorsun

Herkese merhaba arkadaşlar...

Adım Buse, 24 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1 ay öncesine kadar Garanti Bankası müşteri hizmetlerinde çalışıyordum. Marjinal bir kararla tekrar üniversiteye hazırlanabilmek için işi bıraktım. Çok stresliyim anlayacağınız şu sıra.

Geçen sene haziran 2012 de 68,2 kg idim, daha sonra diyete başladım. Kendi çabamla 59 kg a kadar geldim. Daha sonra kilo veremez oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Burayı keşfettim. 6,5 ay önce 13. takımdan 50 kg ile mezun oldum. Daha sonra 48,4 kg a kadar düştüm. Fakat mayıs ayından beri diyeti bıraktım ve sürekli çikolata, pasta, kremalı yemekler... her türlü sağlıksız, kalorili, yağlı şeyi yiyorum ve sonucunda 6,5 kg aldım

Artık bu duruma dur demek istiyorum. Market alışverişimi yaptım. Diyete başlamak için hazırım. Şuan 55 kg ım, boyum 1.58 olduğu için resmen bu kiloda dahi basenlerim, göbeğim, kollarım her yerim var. Hedefim 47 kg olmak. Kendi başıma bu işi başaramayacağımı biliyorum. 55 kg olduğum için çok zor kilo verebileceğimi de biliyorum ama vazgeçmeyeceğim. Desteğinize ihtiyacım var. Daha önce takım arkadaşlarım ve bana koçluk eden kaptanım ebru sayesinde başardım. Şimdi tekrar burda olmak, sizinle birlikte yarışmak istiyorum...

Takıma girmek için neler yapmalıyım? Yer var mı? Kaptiş cevap bekliyorum

Tekrar hoşgeldin canımmm, Seda ben

Yok canım yaaa az kaldı ya mezuniyetime ondan fazla kızmıyorum kimseye. Çünkü büyük ihtimal mezuniyetten sonra kaptanlığı bırakacağım. Yeni bir kaptanı lazım kızlar takıma bunu da bu şekilde duyurayım. Gönüllü olarak yapmak isteyen var mı?

Ben uygun olmak isterdim ama özel sektörde çalıştığım için ve gezici olduğum için saatim de yerim de belli olmuyor.. Yapabileceğimi, yetişebileceğimi sanmıyorum..

MENÜM

Kahvaltı (09:45)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 dilim çavdar ekmeği
Domates

1 tane elma (12:30)

Öğle (14:30)

Biraz hamsi ve kırmızı lahana salatası

Akşam (18:30)

1 kase kısır, domates, marul

2 lt su spor yok

Afiyet olsun canım

Bugunku menum
sabah : 1 yumurta
2 catal peynir
2 zeytin

Ogle : Dershaneye acil geri donmem gerektigi icin kahvalti yaptim yemek yoktu cunku Saat 2de yedim bu arada

1 kk peynir
1 yumirta
azcik recel ve acili ezme
2 dilim ekmek
4 kssik yogurt

aksam 19.00:
2 kasik keskek
2 kasik kuru fasulye
2 kasik yogurt

Afiyet olsun canım

İyi geceler canım. :KK16:

Havalar güzelken hergün en az 35 dk tempolu yürüyordum Bebişi bebek arabasına yatırıp. Havalar soğuyunca mecburen dışarı çıkamıyorum. İşe arabayla gidiyorum ama öğle arası yemekten sonra hava güzel olursa yürümeye çalışıyorum. Benim istediğim salonda spor yapabilmek yoksa evde yapabilirim. Benim düzenli ve planlı spora ihtiyacım var ve ben kendim planlayamıyorum. Ama biliyorum ki bahanesi olamaz gerçekten istesem onu da başarırım demek ki henüz tam hazır değilim. :26:

Hanife' cim menün reçel haricinde gayet güzel olmuş afiyet olsun. Bu arada sınıfının değişmemiş olmasına sevindim. Bundan sonra daha sıkı sarıl canım bu kadar strese girme. :KK34:

Tesekkur ederim canim recel yemem bida :)
Sınıfım iyiki degismedi ya :KK43:
Persembe gunh tekrar sinav var ona hazirlanicam bu haftada. Ama bu sinav sadece bu zamana kadar gordugunuz konular olcak o yuzden yuksek netler yapmam gerek irezil olmim :KK70:

Dedim yaaa canım artık eskisi kadar aktif değiliz zaten. Aktifliği artırmaya çalışıyorum ama bildiğin gibi kaptan çok aktif olamayınca üyelerde aynı durumda oluyor. Kaptanlık konusunu bugün Buse yi görünce dile getirdim. Yani yeni sordum üyelere. Gönüllü olan olursa süper olur ama olmazsa ihale sende kalacak haberin ola. Çünkü senin daha verilmesi gereken çok kilon var. Buse' ye de teklif edebilirim çünkü o da eski kaptan yardımcısı ama onun verilecek kilosu az. Belki bu kaptanlık sayesinde sende sorumluluk hissedip daha iyi kilo verebilirsin.

Ya kilom var ama ben buraya sürekli vakit ayıramam.
Çünkü heM KPSS,hem Üni., bide çalısıyorum..
Zor yani o iş...

X