Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

yehuuuuuuuuuu :KK24::21::KK55:

eskisi kadar azimli değilim belki ama çok istekliyim şuan. anneme ulaştım market alışverişini yapıp gelecek. bu da demektir ki yarın diyetime başlıyorum güzel dukanımaaa :KK16:

haydi bakalım hayırlısııı En Büyük TÜRKİYE

şimdi ne yapmam lazım. kaptiş hangi saatlerde burda oluyor. hemen anlatın bana girmek istiyorum bir an önce takımaaa :21: kendimi de tekrar baştan tanıtacağım birazdan güzel bi yazıyla :KK17:

valla kuzum kendini tanıt listeye almaya kaptan karar verir:KK52: belli olmuyor her an gelebilir :KK52:

Dünkü menüm

Sabah - Öğlen (12:00)
2 yumurtadan omlet, beyaz peynir, domates

Ara (15:00)
1 bardak sütlü türk kahvesi, 2 dilim kavun

Akşam (19:00)
1 kase tarhana çorbası, 5 köfte

Su 2lt, 2 sade soda, 1 bardak yeşil çay

Selam kızlar Bu sabah tartı çok mutlu etti beni. Tam bir haftadır tek lokma kaçamaksız geçirmenin ödülü olarak bugün tartıda tam 63.4 ü gördüm. Yani geçen pazardan bu yana toplamda 2.6 kilo verdim. Şoklayıp tekrardan düzene girmek çok iyi geldi. Hedefime de çok az kaldı. Bugünün menüsünü yazayım

4 tane minik kayısı kurusu (08:30)

Kahvaltı (10:30)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 dilim çavdar ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Öğle (14:30)

2 yemek kaşığı yumurta salatası
4-5 ince dilim salatalık
1 dilim çavdar ekmeği

1 fincan sütlü şekersiz nescafe (16:30)

Akşam (18:30)

Fırında hamsi buğulama
Bol salata

Su bugün sadece 1 lt oldu ama yatana kadar en az 2 lt yaparım. Spor yok

Afiyet olsun canım, ayrıca tebrik ederim süper verdinnn

bugun esım benı denız kenarına goturdu kahvaltıya
sımsıcak gunese ve artan ıştahıma ınat yedıklerım...
sabah
11.00
bır kk beyaz peynir,iki ince dilim salam,yarım domates,4 zeytin,bir yumurta beyazı,biraz bazlama,maydanoz,roka,ıkı bardak sekersız cay
öğle
15.00
yarım kaseden az sütlü sade nesfit ( yenı aldım,begendım )( normalde k flex meyvelı yıyordum )
ara
bir mandalin
akşam
19.00
bır porsıyon karnıbahar yemegı
su sımdılık 1.5 lt.
spor olarak sayılır mı bılmıyorum ama sahılde 30 dk yuruduk arkadaslarla tın tın

Afiyet olsun canım

Bu menünü akşam hariç çok beğenmedim Seda' cım. Bal ve muzu biliyorsun, sonra lahmacun. Genel anlamda dengelemişsin ama diyette olmaması gereken yiyecekler var. Bu hafta daha iyi anladım ki minicik bir lokma kaçamak bile kilo vermemizi engelliyor. Kaçamaksız ve sağlıklı beslenirsek eğer haftada en az 1 kg vermemiz kaçınılmaz. Hele ki senin kilon hala yüksek. Bence biran önce sıkı bir şekilde asıl bu işe.

Diyette alkol alınmaması gerekiyor ama arada bir çok etkilemez diye düşünüyorum. Bal ve rakı haricinde güzel bir menü. Birde akşam ekmek olmamış.

Dediklerine dikkat edeceğim canım.. Bal'ı kayınpederimden aldık, kendi arıları yapmış. Şifa niyetine yedim aslında biraz..

Ayy deme öyle birden bire kötü hissettim kendimi çok mu kızıyoruz Aslında siz benim iyi zamanlarıma denk geldiniz bu aralar bıraktım biraz eskiden daha dehşet bişeydim

Kesinlikle katılıyorumm... Önceki halini bildiğim için.. Arada dağlar kadar fark var diyebilirim :):):):):):) Belki minik kuşun yumuşatmıştır seni biraz..

Kolay gelsin canım sana. Yarın çalışanlarda var aslında her zaman kendini şanslı hissetmek için bir sebep var. Desene 60 kiloya indiğinde bambaşka bir Seda göreceğiz. Gerçi seni henüz göremedik. Ama istersen eğer biliyorsun ki yapamayacağın hiç bir şey yok.

Biraz daha vereyim resim paylaşırım canım.. İnşallah başarabilirim

Reçel haricinde güzel bir menü afiyet olsun. Unutma azıcıkta olsa yemememiz gereken yiyeceklerden yememiz kilo vermemizi engelliyor. Gerçekten kilo vermek istiyorsa tutacaksın biraz kendini. Mesela bu sabah kahvaltıda reçel, bal, sucuk, çikolata gibi canımın çektiği bir sürü yiyecek vardı. Ama ben hiç birisinin tadına bile bakmadım.

Bol bol yeşil çay içmeye çalış ödeme ve şişkinliğe iyi geliyor.

Tatlım sen ne zaman istersen o zaman mezun olursun. Yani mezun olana kadar listede olacaksın. 60 a kadar inebilirsin yani mezun olmadan.

Ben olsam bende zor dayanırdım. Sen şimdiye eritmişsindir zaten takma kafana. Bu haftanın ödülü olsun.

Ayy keske bu yazini daha erken gorseymisim bugunde recel yedim cunku ama artik uemicem bunu bildigim iyi oldu canim. Ben receli cok severim cunku :)

Ayy deme öyle birden bire kötü hissettim kendimi çok mu kızıyoruz :KK60::KK60::KK60: Aslında siz benim iyi zamanlarıma denk geldiniz bu aralar bıraktım biraz eskiden daha dehşet bişeydim :KK60::KK60::KK60:

Ahahaha bu iyi halinse kotu halini hic dusunemiyorum :KK70:
Ama kizman.iyi oluyo canim kacamak yaparken bogazimda dugumleniyo :KK70:

Eki Görüntüle 841560 Kızlar bu hafta kaçamak yapan aynı bu kadın gibi olsun :KK9:

Ajahhafha kilo veremezsem bu jafta ayni bunun gibi olurum :KK70:

Bugün için cok üzgünüm kızlar.
Bildirim yapmamam daha hayırlı olacak sanırım.yarına kendimi oparlamış olurum inşallah...
Sevgiler....

sabah
07.30
yarım kase sütlü nesfit
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.30
ceyrekten de az kepek ekmegıne kasarlı tost,bir kücük ayran
15.10
bir mandalin
aksam
18.15
üc kepce mugla tarhanası (göce tarhanası)
su yatana kadar 2.5 lt olur
30 dk tempolu yuruyus

Kolay gelsin canım sana. Yarın çalışanlarda var aslında her zaman kendini şanslı hissetmek için bir sebep var. Desene 60 kiloya indiğinde bambaşka bir Seda göreceğiz. Gerçi seni henüz göremedik. :KK9:Ama istersen eğer biliyorsun ki yapamayacağın hiç bir şey yok.

Günaydın canım. Umarım ağrıların geçer biran önce.

Menün gerçekten kötü olmuş canım. Ama ne kadar kötü olursa olsun buraya yazman çok hoşuma gitti. Sabah ki sucuklar olmamış daha öncede yazmıştım geçmişi okudun mu bilmiyorum. Öğle zaten atıştırma olmuş öğün gibi olmamış. Makarna konusunda sanırım daha önce konuşmuştuk. Hem de akşam 9 da yemişsin. Bu günlerde akşam en geç 18:00-19:00 arası yemek faslını kapatıyoruz. Hatta mümkünse en geç 18:00 de bitmeli bence.

Senin resimlerden sonra benim ki fazla motive edici gibi :KK60::KK60::KK60: Eee kimse kaçamak yapamaz bu hafta:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: aynen canım yaa.

bugunku menum:

12:30
sabah: 2 dılım ekmek, peynır,zeytın,domates,salatalık, az sekerlı cay

14:00
yesıl caylı ıce tea

18:00
akşam:çok az et sote, 1 kase cacık

18:30
sutsuz sekersız kahve

2 ltre su
yarım saat kardıyo, 1 saat pılates

oglen bısey yemedım cunku cok gec kahvaltı yaptım canımda bişey yemek ıstemedı. ama aşırı tatlı aşkı var içimde zor duruyorum kızlarrrrrr :KK52::KK52::KK52: çıldıriciyimm

sabah
07.30
yarım kase sütlü nesfit
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.30
ceyrekten de az kepek ekmegıne kasarlı tost,bir kücük ayran
15.10
bir mandalin
aksam
18.15
üc kepce mugla tarhanası (göce tarhanası)
su yatana kadar 2.5 lt olur
30 dk tempolu yuruyus

:KK9: guzel olmuş canım. walla tost dedın canımıda cektırdın yanı:KK9: yarında ben yıyım madem .

Herkese merhaba arkadaşlar...

Adım Buse, 24 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1 ay öncesine kadar Garanti Bankası müşteri hizmetlerinde çalışıyordum. Marjinal bir kararla tekrar üniversiteye hazırlanabilmek için işi bıraktım. Çok stresliyim anlayacağınız
şu sıra.:26:

Geçen sene haziran 2012 de 68,2 kg idim, daha sonra diyete başladım. Kendi çabamla 59 kg a kadar geldim. Daha sonra kilo veremez oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Burayı keşfettim. 6,5 ay önce 13. takımdan 50 kg ile mezun oldum. Daha sonra 48,4 kg a kadar düştüm. Fakat mayıs ayından beri diyeti bıraktım ve sürekli çikolata, pasta, kremalı yemekler... her türlü sağlıksız, kalorili, yağlı şeyi yiyorum ve sonucunda 6,5 kg aldım
:KK14:

Artık bu duruma dur demek istiyorum. Market alışverişimi yaptım. Diyete başlamak için hazırım. Şuan 55 kg ım, boyum 1.58 olduğu için resmen bu kiloda dahi basenlerim, göbeğim, kollarım her yerim var. :KK14: Hedefim 47 kg olmak. Kendi başıma bu işi başaramayacağımı biliyorum. 55 kg olduğum için çok zor kilo verebileceğimi de biliyorum ama vazgeçmeyeceğim. Desteğinize ihtiyacım var. Daha önce takım arkadaşlarım ve bana koçluk eden kaptanım ebru sayesinde başardım. Şimdi tekrar burda olmak, sizinle birlikte yarışmak istiyorum...

Takıma girmek için neler yapmalıyım? Yer var mı? Kaptiş cevap bekliyorum
:KK34:

:KK54:

Herkese merhaba arkadaşlar...

Adım Buse, 24 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1 ay öncesine kadar Garanti Bankası müşteri hizmetlerinde çalışıyordum. Marjinal bir kararla tekrar üniversiteye hazırlanabilmek için işi bıraktım. Çok stresliyim anlayacağınız
şu sıra.:26:

Geçen sene haziran 2012 de 68,2 kg idim, daha sonra diyete başladım. Kendi çabamla 59 kg a kadar geldim. Daha sonra kilo veremez oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Burayı keşfettim. 6,5 ay önce 13. takımdan 50 kg ile mezun oldum. Daha sonra 48,4 kg a kadar düştüm. Fakat mayıs ayından beri diyeti bıraktım ve sürekli çikolata, pasta, kremalı yemekler... her türlü sağlıksız, kalorili, yağlı şeyi yiyorum ve sonucunda 6,5 kg aldım
:KK14:

Artık bu duruma dur demek istiyorum. Market alışverişimi yaptım. Diyete başlamak için hazırım. Şuan 55 kg ım, boyum 1.58 olduğu için resmen bu kiloda dahi basenlerim, göbeğim, kollarım her yerim var. :KK14: Hedefim 47 kg olmak. Kendi başıma bu işi başaramayacağımı biliyorum. 55 kg olduğum için çok zor kilo verebileceğimi de biliyorum ama vazgeçmeyeceğim. Desteğinize ihtiyacım var. Daha önce takım arkadaşlarım ve bana koçluk eden kaptanım ebru sayesinde başardım. Şimdi tekrar burda olmak, sizinle birlikte yarışmak istiyorum...

Takıma girmek için neler yapmalıyım? Yer var mı? Kaptiş cevap bekliyorum
:KK34:

:KK54:

yaaa ne güzel vermişsin,geri almasaymışsın keşşke de....
şu halime bak yaaa benim hedefim olan kilodasın.halim içler acısı hala yiyorum.bazen kendimden nefret ediyorum.herkes kilo veriyor.ben yapamıyorum.iradem cok zayıf sanırım.kendime hakim olamıyorum:KK43:((((((((((((

$Adsız.jpg

ve işte beklenen motivasyon resmımızzzz :KK1: hahahahah
sizlerde kumsalda bu sınır bozucu gulumseyle dolasmak ıstıyorsanız bıraz caba sarfedeceksınız kızlar :KK34:

of yaaa Allah korusun.
evlerden ırak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bu ne biçim beddua arkadaşım yaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beddua değil canım yaaa espiri olsun diye demiştim ama kaçamak yapılmazsa sorun olmaz :KK9:

hoşbulduuuk :KK16: sorma kaptiş çok üzgünüm ben de :KK14: bu sene marjinal bir kararla tekrar üniversiteye hazırlanıyorum. onun stresiyle de biraz yiyorum sanırım ama mazeret değil. anneme şimdi telefon açıcam eğer marketten lazım olan malzemeleri alırsa bugün yarın dukan a start veriyorum En Büyük KK
Neden dukan yapıyorsun? Bence sağlıklı beslen daha iyi. Hatta şimdiden başla bekleme yarını.

burcuuuu :KK52: tekrar burda yarışmak istiyorum. kendi kendime başaramam bu işi yardımınız gerek... mezuniyetimin üzerinden 6 aydan fazla süre geçtiği için tekrar yarışabilirim ama mezun belgesi alamam sadece tekrar. o da önemli değil :KK31:

yeriniz var mı ebru kaptiş? eğer varsa takıma girmek için ne yapmalıyım anlatııın :KK52:

Var canım ama kuralları biliyorsun :KK34:

Dünkü menüm

Sabah - Öğlen (12:00)
2 yumurtadan omlet, beyaz peynir, domates

Ara (15:00)
1 bardak sütlü türk kahvesi, 2 dilim kavun

Akşam (19:00)
1 kase tarhana çorbası, 5 köfte

Su 2lt, 2 sade soda, 1 bardak yeşil çay
Menün gayet güzel canım afiyet olsun. Son iki gündür öğle ve sabahı birleştirdiğini görüyorum. Bunun sakıncalı olduğunu biliyorsun.

Afiyet olsun canım, ayrıca tebrik ederim süper verdinnn

Afiyet olsun canım

Dediklerine dikkat edeceğim canım.. Bal'ı kayınpederimden aldık, kendi arıları yapmış. Şifa niyetine yedim aslında biraz..

Kesinlikle katılıyorumm... Önceki halini bildiğim için.. Arada dağlar kadar fark var diyebilirim :):):):):):) Belki minik kuşun yumuşatmıştır seni biraz..

Biraz daha vereyim resim paylaşırım canım.. İnşallah başarabilirim
Yok canım yaaa az kaldı ya mezuniyetime ondan fazla kızmıyorum kimseye. Çünkü büyük ihtimal mezuniyetten sonra kaptanlığı bırakacağım. Yeni bir kaptanı lazım kızlar takıma bunu da bu şekilde duyurayım. Gönüllü olarak yapmak isteyen var mı?

Bugün için cok üzgünüm kızlar.
Bildirim yapmamam daha hayırlı olacak sanırım.yarına kendimi oparlamış olurum inşallah...
Sevgiler....
Sanırım menün çok kötü Canan' cım. Ne kadar kötü olursa olsun bence yazmalısın.

şu halime bak yaaa benim hedefim olan kilodasın.halim içler acısı hala yiyorum.bazen kendimden nefret ediyorum.herkes kilo veriyor.ben yapamıyorum.iradem cok zayıf sanırım.kendime hakim olamıyorum:KK43:((((((((((((

evet aldım malesef. :KK14: toplamda 20 kg verdim. şuan 6,5 geri aldım. ama tekrar vereceğim En Büyük KK azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz. sizlerin de sayesinde diyet psikolojisinden hiç çıkmayacağım ve kurtulacağım yağlarımdan :KK24:

sen neden yapamıyorsun herkes yapıyordu? iraden zayıf değil, zayıflama isteğin yetersiz. irade zayıflığı denen şey sadece bu :26: hemen toparlanmalı ve sıkı diyete başlamalısın. sıkı bir diyetle ayda 8 kg verebilirsin. şuan kaç kg olduğunu bilmiyorum ama önümüzdeki ay 8 kg eksi de olduğunu düşünsene :KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 842293

sizlerde kumsalda bu sınır bozucu gulumseyle dolasmak ıstıyorsanız bıraz caba sarfedeceksınız kızlar :KK34:

bayıldım buna beeennn!!!

işte hedef buuuuuuuuuuuuuuu

Son düzenleme:
sen neden yapamıyorsun herkes yapıyordu? iraden zayıf değil, zayıflama isteğin yetersiz. irade zayıflığı denen şey sadece bu :26: hemen toparlanmalı ve sıkı diyete başlamalısın. sıkı bir diyetle ayda 8 kg verebilirsin. şuan kaç kg olduğunu bilmiyorum ama önümüzdeki ay 8 kg eksi de olduğunu düşünsene :KK52::KK52::KK52:

66-8=58 kilo olurum.o zaman ben uçarım sevinçten.ne güzel olur..................................keşkeee............................!!!!!!!!!!!

bugunku menum:

12:30
sabah: 2 dılım ekmek, peynır,zeytın,domates,salatalık, az sekerlı cay

14:00
yesıl caylı ıce tea

18:00
akşam:çok az et sote, 1 kase cacık

18:30
sutsuz sekersız kahve

2 ltre su
yarım saat kardıyo, 1 saat pılates

oglen bısey yemedım cunku cok gec kahvaltı yaptım canımda bişey yemek ıstemedı. ama aşırı tatlı aşkı var içimde zor duruyorum kızlarrrrrr :KK52::KK52::KK52: çıldıriciyimm
Kahvaltıyı çok geç yapmışsın bu bile kilo vermemizi engelleyen bir durum. Her gün mutlaka 3 ana öğün atlanmadan yenmeli. Menünün içeriği su ve spor güzel ama kahvaltıyı mümkün olduğunca erken yapmaya çalış derim.

Senin bizden bir eksiğin yok bence. Biz yapabiliyorsak sen neden yapamayasın? Bence yeterince kendine güvenmiyorsun ya da zayıflamayı gerçekten istemiyorsun.

Eki Görüntüle 842293

Az kaldı gelecek yaz daha sinir bozucu bir gülümsemeyle iki kız annesi çıtır bir hatun olarak dolaşacağım :KK9:

Beddua değil canım yaaa espiri olsun diye demiştim ama kaçamak yapılmazsa sorun olmaz :KK9:

Neden dukan yapıyorsun? Bence sağlıklı beslen daha iyi. Hatta şimdiden başla bekleme yarını.

Var canım ama kuralları biliyorsun :KK34:

Menün gayet güzel canım afiyet olsun. Son iki gündür öğle ve sabahı birleştirdiğini görüyorum. Bunun sakıncalı olduğunu biliyorsun.

Yok canım yaaa az kaldı ya mezuniyetime ondan fazla kızmıyorum kimseye. Çünkü büyük ihtimal mezuniyetten sonra kaptanlığı bırakacağım. Yeni bir kaptanı lazım kızlar takıma bunu da bu şekilde duyurayım. Gönüllü olarak yapmak isteyen var mı?

Sanırım menün çok kötü Canan' cım. Ne kadar kötü olursa olsun bence yazmalısın.

kaptiş tekrar kuralları paylaşabilir misiniz? bol paylaşım kuralını ve sabah 11 e kadar cuma günü bildirim yapılmalıydı sanırım. menülerimizi her akşam paylaşıyorduk. gün gün mesaj sayımızı sayıp bildiriyorduk bir de. bunun haricinde yeni bir şey ya da benim hatırlamadığım bir şey var mı? :26:

ve lütfeeen ama lütfen kaptanlığı bırakmaaaaa
sensiz yapamaaam :KK14:

66-8=58 kilo olurum.o zaman ben uçarım sevinçten.ne güzel olur..................................keşkeee............................!!!!!!!!!!!

şunun şurasında 1,5 ayda fit bir hatun olabilirsin, bu kadar bir diyet süren var sadece ama gözünde dağ gibi büyümüş malesef o yüzden baştan malubiyeti kabul ediyorsun :KK50:

evet aldım malesef. :KK14: toplamda 20 kg verdim. şuan 6,5 geri aldım. ama tekrar vereceğim En Büyük KK azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz. sizlerin de sayesinde diyet psikolojisinden hiç çıkmayacağım ve kurtulacağım yağlarımdan :KK24:

bayıldım buna beeennn!!!

işte hedef buuuuuuuuuuuuuuu
Kızlar ayda 8 kilo çok fazla. İdeali ve sağlıklısı 4 kilo. Zaten sağlıklı beslenmeye başladığın zaman kilolar kendiliğinden gidiyor.

Selam kızlar nasılsınız?
Ebrucum seni görüyorum, nasılsın canım?:KK16:
İyiyim canım hoş geldin :KK16: Sen nasılsın? Dönecek misin takıma?

X