Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar akşama takım hakkında ve üyeler hakkında değerlendirmeler yapacağım. Lütfen herkes okusun. Çünkü takım için önemli konular.

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78/77.1/0.9/%1.15)
ayeyldz (74.9/73.3/1.6/%2.14)

cerenberen16 (92///%) Bildirimde bulunmadığı için diskalifiye oldu.
elifimsuyum (75.8/75.8/0/%0) Kilosu sabit
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9/55.5/0.4/%0.72)

JeLiboNuMm (83/82.6/0.4/%0.48)
LAydLiNe (64.4/64/0.4/%0.62)
VasthaNerada (67.9/67.9/0/%0) Kilosu sabit. Geri dönmek üzere ayrıldı.

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.71

Eğer Zeynep gelirse ortalamayı değiştiririz.

Kızlar bu diskalifiye konusunda herkesten fikir istiyorum. Zeynep çok iyi gidiyordu. Gönlüm diskalifiye olmasını istemiyor ama bu şekilde bildirim yapmayan üyelere çok kızıyorum. Bu hepimize haksızlık oluyor. Geçmişte bildirim yapmayan direkt olarak diskalifiye oluyordu. Şuan bu kuralı uygulamak istiyorum ama Zeynep' e haksızlık yapmaktan korkuyorum. Sizlerinde en kısa sürede fikirlerini istiyorum. Ne yapalım? Paylaşım zamanına kadar lütfen herkes fikrini yazsın. :26:

artık oturup bi çay filan içerken arkadaşlarla tatlı yemek istiyorum kuzum ya

bende sevdiceğimle cafeye gittiğimde sadece kahve içmek istemiyorum bende tatlı simit poğoça börek yemek istiyorum

Kızlar akşama takım hakkında ve üyeler hakkında değerlendirmeler yapacağım. Lütfen herkes okusun. Çünkü takım için önemli konular.

ayy çok heyecanlandım :18:

tamam kaptancım hallederim

bence izne ayıralım kaptancım diskalifiye yerine eğer 2. defa aynı şeyi yaparsa diskalifiye olsun

Merhaba arkadaşlar :)

sizden bir ricam olacak :)

Instagram kullanan arkadaşlar varmı aranızda? Peki takıya merakı olanlar? Sizden bir ricam olacak :) eğer Instagram hesabınız varsa birde üstüne takı ve moda ile ilgileniyorsanız beni @eva_licious7 dan takip edermisiniz :)

şimdiden çok teşekkür ederim :)

Selam kızlar, kilo veren herkesi tebrik ediyorum:)
Eve gidiş yolundayım bende.. Bugun bi kaçamağım oldu , haftaya insallah atlatmıs olucam

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78/77.1/0.9/%1.15)
ayeyldz (74.9/73.3/1.6/%2.14)

cerenberen16 (92///%) Bildirimde bulunmadı.
elifimsuyum (75.8/75.8/0/%0) Kilosu sabit
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9/55.5/0.4/%0.72)

JeLiboNuMm (83/82.6/0.4/%0.48)
LAydLiNe (64.4/64/0.4/%0.62)
VasthaNerada (67.9/67.9/0/%0) Kilosu sabit. Geri dönmek üzere ayrıldı.

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.71

Kızlar Zeynep için bildirimde bulunmadı dedim. Gelip gelmeyeceği bu hafta belli olur eğer haftaya da gelmezse diskalifiye olacak. Maalesef iki hafta listemizi etkileyecek ama doğrusu bu şekilde diye düşündüm. Bugünden sonra herkes bilsin ki bu şekilde bildirim yapmayan kim olursa olsun diskalifiye olacak.

sabah(09:15)
1 sahanda yumurta
1 kk peynir
3 zeytin
domates salatalık
1 bardak yarım yağlı süt

12:00
2 mandalina

öğle(14:00)
1 tabak nohut
salata

akşam(18:15)
1 kase yayla çorba
1 salatalık
3 zeytin

2 litre su(hastayım kızlar)
4 kupa ıhlamur çayı(ıhlamur elma limon tarçın)
8000 adım atarım yatana kadar

Sabah
Domates
Peynir 2 kk
Çay iki bardak
Zeytin 8 tane
Öğle
Tarhana çorbası bir tabak
Aksam
Bir kase yoğurt
Bir tane Kıymalı dolma
Su 2 lt
Spor yok

Sabah
Domates
Peynir 2 kk
Çay iki bardak
Zeytin 8 tane
Öğle
Tarhana çorbası bir tabak
Aksam
Bir kase yoğurt
Bir tane Kıymalı dolma
Su 2 lt
Spor yok

sabah zeytin fazla olmuş cnm akşam ki dolma sadece kıymalı dimi gerisi güzel cnm zaten pek bişi yememişin

kızlar ben mezun olmaya karar verdim olmuyo çünkü böle şu an annem kumpir getirmiş yemedim diye laf etti zayıflama filan iradem kırıldı artık düğünüme yakın bi diyete daha girerim diyorum ama dikkat edicem çünkü olmuyo artık yapamıyorum

Selamlar herkese ben 8. gruptan herkese kilo vermede başarılar:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…