Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

KAPTANCIM yazdiklarin tam isabet olmus hepimiz icin.

Tesekkur ederiiim insallah sayenizde 50yi gorucem ama mezun olmak istdmiyorun sonrasinda da kilo almaya musait bi yapim oldugu icin hemen geri alirim en azindan burdayken oyle bisey olmaz.
bugun kendime spor listesi yapicam onada uymaya calisicam ders programima gore ayarlamam gerek :)

Ve dedigin gibi takima kimse ugramiyor artik Onceden gecmisi okumaya kalktigimda en az 5-6 sayfa oluyodu suan maksimum 3 sayfa.

günaydın kızlar ben bugün yine gezmelere gidicem hazırlandım bi bardak süt içiyorum şuan laç içicem llah'ım bildiğiniz burnum akıyo sesim değişiyo filan hasta olucam hemde bayram öncesi yaaaaaa

Gecmis olsun canim kalin giyin ben ustume uzu kollu , yelek , ve sevdicegimin polari var o kadar soguk ya ben normalde kiain ortasinda sadece penye giyerdim. bu kis cok agir olucak

Menün gerçekten düzensiz olmuş. Su çok az olmuş. Sanırım iş sana çok ağır geldi. Dayanabilecek misin peki hem diyet hem iş. Zor olmayacak mı senin için? Bu arada arap ekmeği nasıl bişey?

Böyle durumların mutlaka bir çaresi olmalı. Senin ne kadar istekli ve hevesli olduğunu bildiğim için mutlaka iyi bir mazeretin vardır diye düşünmüştüm. Umarım bir daha böyle bir sorun yaşanmaz.

kızlar bana bildirimde bulunmadı yazmışsınız şimdi gördüm çok sevindim
bir daha asla yapmam
zaten 2 haftaya okula başlıycam
evde bir sorun olsada okuldan girerim
ayyyyy çoookkkk mutlu oldum
Bunu bir söz olarak kabul ediyorum biliyorsun tekrarı olursa eğer direkt diskalifiye. Sonuçta burda herkes kendi için kilo veriyor. Kimsenin kimseden bir çıkarı yok. Takımın motivasyonu da aldığımız derecelerle artıyor. Doğal olarak herkes birbirine karşı sorumluluk sahibi olmalı. Keşke bir arkadaşına ya da akrabana telefonla yazdırsaydın. Daha önce öyle yapanlar olmuştu. Hatta eşine bile yazdıran vardı.

Geçmiş olsun diyeyim. Gerçekten zor bir durum. İnşallah bir sorun çıkmaz. Güzel kilo vermişsin tebrik ederim. Haftaya daha iyi bir sonuç bekliyorum çünkü kilon ikiye bölünecek.

İşte asıl sorun orda gündüzleri canlandırmamız lazım ki kaçamak oranı düşsün. Bir ara çok iyi gidiyorduk son zamanlarda yine bozuldu takımın ayarı. Doktor konusunda aynı şeyi düşünüyorum. Hatta ihmal etme en kısa zamanda git bence.

günaydın kızlar ben bugün yine gezmelere gidicem hazırlandım bi bardak süt içiyorum şuan laç içicem llah'ım bildiğiniz burnum akıyo sesim değişiyo filan hasta olucam hemde bayram öncesi yaaaaaa
Geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda atlatırsın. Dikkat et kendine.

Böyle bir değerlendirme gerekiyordu takıma. Aslında eskiden her hafta yapardım ama son zamanlarda yetişemez oldum hiç bir şeye. Paylaşım konusunda haklısın en kısa zamanda çözüm bulmamız lazım. :44:

öncelikle herkese günaydınnnnnnnnn

burcucum detoks yap bir hafta
diyetisyen bana öğle yapıyodu
ve acayip bir kırılma oluyordu
burcucum dün için üzgünüm tekrardan bir daha olmaz

sütün afiyet olsun canım
hadi gez bakalım sevdiceğinle

tamam ebrucum söz olarak kabul edebilirsin
bir daha olmaz inan kimseyi de aramak aklıma gelmedi
aslında gelinimiz 10 saat pc başında çalışıyo
arasam lafını etmezdi ama inan aklıma gelmedi
hava soğuk olunca bebekle de uğraşınca
evet haftaya bende asılıcam çünkü bayramda muhtemelen es geçeriz gibi geliyor
kırmızı ete de bayılırım

Firsat buldukca her hafta cuma degerlendirmeye calissan belki o zaman daha cok paylasim olur ?

ATakimca agir bi cezada ayarlasak olmaz mi acaba hem kilo vereeyen hemde paylasimda bulunmayan icin ?

Eskiden çok aktifti takım birden bire böyle oldu. Bu haftada geçsin kilo vermem az olursa gidicem doktora cnm

Firsat buldukca her hafta cuma degerlendirmeye calissan belki o zaman daha cok paylasim olur ?

ATakimca agir bi cezada ayarlasak olmaz mi acaba hem kilo vereeyen hemde paylasimda bulunmayan icin ?

bende katılıyorum sana canım
ebru sen veya burcu ikinizden biri değerlendirme yapsanız bence daha aktif olur takım birde
bence de günde 5 mesaj çok az bence
bu en az 10 olmalı

Selamlar kızlar
Once gecmişi okudum geldim
Kaptancım ne guzel olmus bu degerlendirme, dizleri bukulmeye baslayanı tutup ayaga kaldırır boyle bi uygulama, sana da zor olur belki ama degerlendirme işini daha sık yapmalıyız gibi geldi:)

Ben de kendi adıma bir degerlendirme yapayım madem
Yaklasık 2 aydır bir turlu toparlanamamıstım, ama bu hafta kendini begendim, zaten 1 kiloya yakın gitti.. Benim sorunum evde oldugumda ve misafirliğe gittiğimde oluyor, bunu aşmam lazım.. Ramazandan önce cok kararlı iken misafirliklerde de kendimi cok iyi tutup irademe hakim olmustum, yine oyle olabilirim.
Nitekim bu hafta yemekhane de servis ederken hazırladıklari bir kepce pilavı "pilav istemiyorum" diyerek almadan gecebildim, bunlar dahada motive ediyor , daha da iyi yapabilecegime inanıyorum , ve artık bende bitirmek istiyorum, korumaya gecip laptopumun keyfini surmek istiyorum:)

Bugun de kayınalideme geldik, bu aksam da bize misafir gelicek..
İnsallah bu hafta 65 i gorecegime inanıyorum, belki 65,2 filan :) bayramı bî atlatsaydık iyiydi..

canım en büyük problem misafirliğe gittiğinde yada geldiğinde zaten
yemesen ayıp oluyo diye düşünüyosun
yesen bana yazık diyosun
ama halledicaz canım biz bu kiloları

Bugun de kayınalideme geldik, bu aksam da bize misafir gelicek..
İnsallah bu hafta 65 i gorecegime inanıyorum, belki 65,2 filan :) bayramı bî atlatsaydık iyiydi..

bende seninle aynı fikirdeğim bayramı almadan atlatsak süper olur

Napim canım Oğlumla uğraşıp duruyorum bi yandan ders çalışıyorum bi yandan zayıflama çabası bole geçiyo günler
Sen neler yapıyosun cnm

kolay gelsin canım
benim de küçük kızım 3 aylık onunla uğraşıyorum evde doğum iznindeyim
büyük kızım da anaokuluna gidiyo hafta içi ödevlerini yapıyoruz şimdi
oğlun kaç yaşında ve ne okuyosun

14 aylık oğlum cnm.
Fen Bilimleri okuyorum sen nerde çalışıyorsun

Son düzenleme:
Kızlar arada bakıyorum geçmişi okuyorum ama cevap yazamayacağım şuan. Minik kuşu uyuttum diğerinin ödevlerine yardım ettim daha bitiremedik. Bir yandan temizlik yapıyorum. Altta ismim görünüyor ya yazmadan çıkmayayım dedim. Merak etmeyin. Bir iki saate kalmaz da dışarı çıkacağım. Çok işim var. Akşama mutlaka uğrarım.

canım kolay gelsin
iki tane olunca süperanne modunda oluyosun daima
başka türlü işler yetişmiyor

KıZlar kayınvalidemden döndük , evdeyim şimdi, bize misafir gelicekmiş akşam çaya.. Toparlıyorum oyuzden, arada gelip ben de bakıyorum ama açyazamadan cıkmam gerekiyor , beni de merak etmeyin:))
Gorusuruuzz

ben öğretmenim canım
kaçıncı sınıfsın
maşallah ne güzel hem bebek hem de okuyosun
çok zor ama genç anne olmak da çok güzel

Açık öğretim de okuyorum cnm ben 8 dönem ben 5 dönemdeki 3 dönemi kaldı biticek inş .
Evet genç anne zor ama çok güzel bide zayiflasam tam olucak :)

bugün yediklerim :

sabah : 1 kkl peynir
yarım domates
1 biber
1 haşlama yumurta
yarım slaatalık
1 büyük kupa yeşilçay

öğle : 2 kafık fasulye yemeği
2 kaşık ıspanak yemeği
salata
1 bardak ayran

akşam : öğlenin aynısı

yeşilçay : 3 büyük kupa
su : 2.5 lt
spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…