Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gitmeeeeeee

bugün yediklerim:

sabah : 1 bardak yeşilçay
1 kk peynir
yarım domates
2 biber
2 yumurta
2 dilim kepek ekmeği

öğle : 1 kase yalancı paça çorbası
salata

ara : elma ve mandalina

akşam : 2 parça tavuk
salata 2 bardak ayran

su yatana kadar 2.5 olur
spor yok
yeşilçay 3 bardağa tamamlarım

Gayet güzel bir menü olmuş Burcu' cum. Afiyet olsun.

Sabah
Domates
Peynir 2 kk
Çay iki bardak
Zeytin 8 tane
Öğle
Tarhana çorbası bir tabak
Aksam
Bir kase yoğurt
Bir tane Kıymalı dolma
Su 2 lt
Spor yok
Öykü' cüm bugün yine aynı yorumu yaptım sana. Bu işte bir tuhaflık var. Sence öyle değil mi? Çok az yemene rağmen çok az kilo veriyorsun. Sence hata bunun neresinde? Senin hoşuna gidiyor mu bu kadar az kilo vermek? Çünkü bir süre sonra diyet seni sıkacak bırakacaksın bırakınca bu verdiklerini fazlasıyla geri alacaksın. Bence biran önce bu soruna bir çözüm bul. Sana bir büyük tavsiyesi.

Kizlar ben ipin ucunu kacirmis durumdayim ne yapicam yardim edin bana bugun puaca yedim
Sevgi şimdi sana ne desem boş. Yoksun zaten uzun zamandır. Bu işin böyle sonuçlanacağı belliydi. Sana sırf çok ihtiyacın var kilo vermeye diye tolerans tanıdım ki takımda şimdiye kadar hiç kimseye böyle bir ayrıcalıkta bulunmamıştım. Ama sonuç hüsran.

Karar senin canım. Bana kalsa 60 a geldiğinde hiç izne ayrılmadan mezun ol istemiştim ama sen 55 te direttin. O zaman bu hafta son bir defa asıl. Haftaya güzel bir kilo ver ki listeyi kötü etkileme. Mezuniyetini isteyelim.

Takım ve takımdaki ler için bir değerlendirme yapıcaktın sanırım Merakla seni bekliyorum
Yapacağım canım merak etme az sonra.

Selamlar herkese ben 8. gruptan herkese kilo vermede başarılar:)
Hoş geldin tatlım. İnşallah sende biran önce kurtulursun fazlalıklarından.

Afiyet olsun canım gayet güzel bir menü olmuş. Artık sporda bekliyorum senden.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

Bakar mısınız in cin top oynuyor takımda. Sağ olsun ziyaretçiler yalnız bırakmıyor ama takım üyeleri yok. Kayıplarda herkes

Tesekkur ederim canim yarindan itibsren duzenli baslicam sporumma :)

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

Bakar mısınız in cin top oynuyor takımda. Sağ olsun ziyaretçiler yalnız bırakmıyor ama takım üyeleri yok. Kayıplarda herkes

Ben geldiiim :)

Iyi aksamlar kizlar,

sabah yeni is heyecanindan bildirim yapamadim cok özür diliyorum
kilomu suan tam hatirlamiyorum ama 73.5 veya 73.4kg. verdigim icin cok sevindim. ama berbat bir gündü moralim cok bozuk, sevincim kursagimda kaldi.
bu arada asiri yorgunum cok olmadi isten geleli belim koptu ayakta durmakdan ve sürekli hareket etmekden.
yarin yine calisacagim, cok aktif olamiyorum su 2 günde beni mazur görün.
ben menümü begenmedim birazdan paylasacagim.

Bugün menüm

8.00
1 ince arap ekmegi
2 kibrit kutusu peynir
4-6 tane zeytin hatirlamiyorum tam
1 tk nutella!!!
yumurtam yoktu ve acelam vardi o nutella olmadanda olurdu aslinda

13:00 (disardan aldim)
sandwich
1 tam bugday topuz ekmek
1 yumurta
miktarini bilmiyorum ama ekmegin icine ya margarin yada tereyag sürülmüstü.

13:30
15 tane findik

1 nane cayi
1 siyah cay
1,5 lt su

8 saat durmadan hareket halinde

kizlar 8 saat calistim + 1 saat ara verdiler.
is saati icinde yemek icmek yasak
cok susadim arada baya su ictim, ciktigim gibide su aldim hemen kendime. eve geldigimdede suya daldim
suan halen cok susuzum yatana kadar biraz icerim.
bulundugum yerde kendime en uygun o sandwichi buldum.
eve geldigimde saat 20yi geciyordu, o saatten sonra yemek yemek istemedim.
suan bel ve diz agrimdan karnimi hissetmiyorum

Son düzenleme:
Gelelim yapacağım dediğim haftanın değerlendirmesine Liste sırasına göre gideceğim.

akashha:

Seda' cım bu kez maşallahın var. Gayet güzel gidiyorsun. Listelerinde hiç kaçamak yok. Ama en büyük eksiğin spor. Artık menülerine sporu da eklemen lazım. Kilo verirken yavaş yavaş vermek en iyisi ama bir süre sonra insan diyetten sıkılıyor ve hedefe ulaşmakta zorlanıyor. Kilon henüz çokken fazla fazla ver ki kilon azaldığı zaman zaten gram gram vereceksin.

ayeyldz:

Ayşenur' cum geçen haftayı bu hafta affettirdin ama bir alıp bir vermek hiç doğru bişey değil. Bu hafta çok güzel bir kilo verdin. Tebrik ediyorum. Ama nerdeyse hiç paylaşımın yok ve yaklaşık 3 gündür menünü bile yazmıyorsun daha doğrusu takıma uğramıyorsun. Biliyorum çalışıyorsun, yoruluyorsun, evlisin ev işlerin ve eşin var ama bunları mazeret olarak kabul etmiyorum artık. Çünkü bende aynı durumdayım ve takımıma yeteri kadar zaman ayırmaya çalışıyorum. Sizin paylaşım yetersizliğiniz bizlere haksızlık oluyor. Bunu lütfen bir uyarı olarak algıla ve yarından itibaren en az 5 mesaj kuralına uygun şekilde katılmaya başla. Eğer paylaşımın yetersiz olursa eğer ikinci bir uyarıya gerek kalmadan diskalifiye etmek zorunda kalacağım ki bu hiç istemediğim bir durum.

cerenberen16:

Zeynep' cim herşeyinle çok güzel giderken bu hafta beni çok üzdün. Normalde daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi seni diskalifiye etmem gerekti ama sana bir ikinci şans daha verdim. Eğer bu hafta gelmeye devam edersen sorun yok ama eğer paylaşımların yetersiz olursa senide diskalifiye etmek zorunda kalacağım.

elifimsuyum:

Lafı hiç uzatmayacağım Sevgi' cim. Çok güzel kilo veriyordun o zamanlar kararlı ve istekliydin. Paylaşımlarında yeterliydi ama bu kadar tolerans yeter diye düşünüyorum. Hevesini ve isteğini kırmak istemiyorum. Çünkü herkesin zayıflayıp mutlu olmasını isteyen bir insanım. Bu hafta kilo veremeyerek takımı olumsuz bir şekilde etkiledin. Eğer yarından itibaren paylaşımlarını düzeltemeyecek olursan haftaya senide diskalifiye etmek zorunda kalacağım.

evamaria :

Nihal' cim maşallahın var çok iyi gidiyorsun. Menülerin çok güzel zaten verdiğin kilodan da iyi gittiğin anlaşılıyor. Paylaşımların şimdilik gayet iyi ama işe başladığın için burayı ihmal edeceksen en baştan haberim olsun ki ona göre bir çözüm bulalım. Ama benim tavsiyem eğer gerçekten zayıflamak istiyorsan burayı ihmal etmemen.
fndkkrdu:

Hanife' cim seni her şekilde tebrik ediyorum. Hem menülerin düzeldi hem de paylaşımların çok güzel. İnşallah en kısa zamanda hedefine de ulaşacaksın. Sadece bugünde söylediğim gibi spor eklersen hayatına çok daha iyi bir şekilde kilo verip sağlıklı bir insan olacaksın.
JeLiboNuMm:

Öykü' cüm seni biraz takımdan kopuk olarak görüyorum. Çok fazla sohbete muhabbete katılmıyorsun. Menülere yorum yaptığını da hatırlamıyorum. Yanlışım varsa eğer düzelt lütfen. Ayrıca menülerin hep çok az. Ama son haftada sürekli söylediğim gibi nedense kilo vermen çok yavaş. Daha önce doktora gittin mi bilmiyorum ama bu kiloda bu yemeye çok az gidiyor kilon. Menülerini daha doyurucu ve sağlıklı bir duruma getirip suyuna ve sporuna dikkat edersen eğer çok daha çabuk zayıflayacağına inanıyorum. Eğer böylede olmazsa bir doktora görünmeni isteyeceğim.
Burcugncy:

B
urcu' cum daha öncede söylediğim gibi bu hafta güzel bir kilo bekliyorum senden ki listeye girip mezuniyetini kutlayalım. Lütfen bu hafta iyice asıl ki haftaya takım listesi kötü etkilenmesin. Mezuniyetten sonra yine burda olacak mısın? Yoksa Emine gibi gidip bir daha gelmeyecek misin?

mavera87:

Tuba' cım yine güzel gitmeye başladın ama senin sağın solun hiç belli olmuyor. Bu kez son olsun lütfen asıl ve bitir artık şu işi. Listeye ne zaman gireceğini sormuşsun. Haftaya iyi bir kilo verirsen eğer girebilirsin büyük ihtimal ama önce iyi bir söz bekliyorum senden bir daha + kiloda çıkmayacağına ve bizi yarı yolda bırakmayacağına dair.
LAydLiNe:

Sıra geldi kendi öz eleştirimi yapmaya son zamanlarda nedendir bilmiyorum ama çok fazla ödemim olduğunu düşünüyorum. Belki yediklerim bana az görünüyor ama bünyeme çok geliyor bilmiyorum. Yada çok taktığım için kilolarım yavaş yavaş gidiyor. Belki de yeteri kadar spor yapamadığım için yavaşladım. Ayrıca diyet işinden bende çok sıkıldım aynen Burcu gibi. Biran önce hedefime ulaşıp korumaya geçmek için can atıyorum. Bir yerlerde bir yanlış yapıyorum ama çözemedim. İnşallah haftaya daha iyi bir kilo vermek istiyorum. Bu yorumlarımdan sonra herkesten kendisi hakkında öz eleştiri bekliyorum.

uyku hazirligina basliyorum kizlar suan serilmis vaziyette yaziyorum, gözlerim kipkirmizi moralim berbat.
uyku hazirligim bitince uyumadan tekrar gelicem

dogrumu gördüm
burcu
sakin bizi birakmiyorsun, bizede kendinede kötülük etme.
uzaklasirsan anlasilan kilo alacaksin.
kumpir yemeyle olmuyor demeyle bizi birakirsan dügüne kadar cok kilo alirsin, begendigin gelinligin icine sigmazsin.
sakin gitme canim, ben senin verecegine inaniyorum.
haftaya birlikde listeye alinicaz bak göre

anlasildi ayaga kalkamayacak kadar cok agiriyor ayaklarim, acayip uykum var.
tekrar gelemicem gözlerim cok fena.

hayirli geceler herkese kizlar

Kızlar bende kaçıyorum herkese iyi geceler. Bugün Burcu' nun yayınladığı mesaj listesine lütfen herkes mesajını sayıp eklesin. Çünkü haftaya cumaya liste mesaj sayılarına göre düzenlenecek. Eklemeyen paylaşım yapmamış sayılacak. Yarın görüşmek üzere

kızlar kusura bakmayın
bu sabah bir kalktım modem bozulmuş eşimde yoktu evde
akşam geldiğinde baktı tamir olacak birşey değil dedi ve hemen modem aldırttım adama
sabah telefondan bağlanmaya çalıştım ama olmadı bir türlü
valla geçmişe bakmadım bile
takımdan diskalifiye etsenizde birşey demem
hava soğuk olduğu için bebekle dışarıya da çıkamadım

kızlar bana bildirimde bulunmadı yazmışsınız şimdi gördüm çok sevindim
bir daha asla yapmam
zaten 2 haftaya okula başlıycam
evde bir sorun olsada okuldan girerim
ayyyyy çoookkkk mutlu oldum

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr

Başlangıç kilo 86.6
Geçen hafta 83
Bu hafta 82.6

Bu hafta hedef koymicam kendime regl nin şişkinliği var üstümde

kızlar gunayın kılo bıldırımımı yapıyım bende :)
baslangıc kılom: 79.2
gecen hafta: 74.9
bu hafta: 73.3

KİLO BİLDİRİMİ:

geçen hafta : 55.9
bu hafta : 55.5

sonunda 55leri gördüm

ama bu hafta 400 gr vermem kötü oldu ya hedefime yine yaklaşamadım

şey ben yine cezalıyım o zaman dimi :18:

kızlar tebriklerr

Ceren neden gelmedi acaba? Dün çocuğunu kontrole götürecekti. İnşallah sorun yoktur.

canım kızımı doktora götürdüm akşama doğru ancak bitti işimiz
benim eşimle aramızda kan uyuşmazlığı vardı
ilk kızımda hiçbir sorun yaşamadık
ikincidede yaşamamak için birinciden sonra aşı olmuştum
ama ikinci bebekte çok nadir rastlanan etkilenme başladı bizde 20. haftadan sonra
sonra sürekli her hafta üniversite hastanesine gittim kontrole
rabbimin taktiriyle herşey beklenenden çok iyi gitti
ve bebeğim fazla etkilenmeden doğdu ama bu seferde
böyle bebeklerde asıl doğduktan sonra başlarmış
çünkü benim kan hücrelerim hala onun vücüdunda olduğu için o benim kan hücrelerimi öldürmek için kendi kan hücrelerini kullanıyor
dolayısıyla bebek yüksek derecede kansızlık yaşıyor
bu yüzden kanı bile değişebilirdi allaha çok şükür o da olmadı ama 6 ay bu tehlike devam ediyormuş
allahın izniyle 6 ay geçsin diye bekliyoruz

ebrucum teşekür ederim diskalifiye etmediğiniz için
artık önemli değil ama ben gene de kilomu yazayım
geçen hafta : 92
bu hafta : 90.8
giden : 1.2kg

Takımda gündüz pek kişi yok ebrucum Aksam da eşim geliyo tlfndan pek rahat giremiyorum ev kalabalık oluyor ama gündüz hep burdayım. Menülerin de de gerçekten doyuyorum az yiyim demiyorum doyuyorum aslında bu süre daha böyle giderse doktora gidicem

kaptancım bilmiyorum kaçamak yapsam kendimi sorumlu hissediyorum ama bu hafta asılıp iyi bi kilo verirsemde bırakamam diye korkuyorum ama gerçekten diyet artık çok sıktı menü içinde elimden geleni yapıcam bu hafta zaten okula 2 gün gitcem o zaman kaçamak yapmıyorum eve bişiler almazlarsa sıkıntı olmaz 55 te şöle iyi verdiğim ara çok direttim bide yaparım zannettim ama olmuyo artık onu farkettim biraz koruyayım belki yine yaparım diyet Ebrucum

tatlım hayırdır moralin niye bozuk

menüyü bende beğenmedim fındık fazla ama işin ilk günü olduğu için pek bişi demiyorum ortamı gördün bundan sonra ona göre bişiler yersin cnm bu arada iş ne işiydi

yok kaptancım buralarda olurum yine takımı bırakmam çok yoğun olsamda gelirim biliyosun mezun oldum işim bitti yapamam hergün mutlaka uğrarım yinede menü filan yazarım kendimi tutamazsam ama sanmıyorum öle eski açlığım yok saldırmıyorum hiç bişiye

bırakmıyorum cnm diyetten sıkıldığım için sadece mezun olucam merak etme mezun oldğum grubu mezun etmeden bi yere gtmiyorum

canım bizde bişi oldu diye merak ettik ama neyse sağlık olsun bu hfta da güzel bi kiloyla bunu telafi edersin güzelde bi kilo vermişsin ama sanırım listede bizi etkilemicekti yani yerimizi yine 3. olcaktık bu hafta senden çok iyi bi kilo bkliyorum cnm yine

Son düzenleme:
günaydın kızlar ben bugün yine gezmelere gidicem hazırlandım bi bardak süt içiyorum şuan laç içicem llah'ım bildiğiniz burnum akıyo sesim değişiyo filan hasta olucam hemde bayram öncesi yaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…