100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

o zaman hadi bakalım sporaaaaaaaa. ben birazdan kalkıp eliptik yapıcam bir saat..hatta yapabilirsem 2..çünkü cezalıyım..bugün komşumuzun gelini atanmış tatlı dağıttı..bir güzel yedim..bana da bulaşır inşallah :KK70: bunu bahane edip yedim..ben de atanma bekliyorum da :) ama yedim diye de diyetten vazgeçmedimm..bir de reglim yaklaştı diye vicdanımı da bir güzel rahatlattım :) arada kaçamak iyidir..çünkü ben bunu hayat felsefesine dönüştürmeyi istiyorum..yani beslenme düzenimi :)

o zaman hadi bakalım sporaaaaaaaa. ben birazdan kalkıp eliptik yapıcam bir saat..hatta yapabilirsem 2..çünkü cezalıyım..bugün komşumuzun gelini atanmış tatlı dağıttı..bir güzel yedim..bana da bulaşır inşallah :KK70: bunu bahane edip yedim..ben de atanma bekliyorum da :) ama yedim diye de diyetten vazgeçmedimm..bir de reglim yaklaştı diye vicdanımı da bir güzel rahatlattım :) arada kaçamak iyidir..çünkü ben bunu hayat felsefesine dönüştürmeyi istiyorum..yani beslenme düzenimi :)

ah bu düzen bir otursa zaten sorun kalmayacak değil mi.. neyse sen yinede fazla kaçırma:) spor yapabilmen harika. bende yapabilirsem leslie yaparım.. hatta yapıcam:KK70: hadi kızlar sizde yapın birşeyler:)
ben 28 yaşında evli bir çocuk annesi üniversite mezunu şuan evde takılan çocuk büyüten bir şişman hatunum :KK54:

Spor bende yapamıyorum canim 1 yasinda kizim var pesinde kosuyorum bende üniversite mezunu diplamali 25 yasindaa dogum kilolariyla başı dertte ev hani miyim

Ben gectigimiz pazar gununden beri her gun 1 saat yuruyorum arkadaslar. Sadece dun kendime izin verdim dinlendim yurumedim.
Bugun evdeyim diye 1 saat yurudum. Pardin 50 dk :KK76:
alisinca yapmadan duramiyorum

a aa aaaaaa şişman değilllll kıvrımlı güzel hatunlarrrrrızzzz :) hem size ne mutlu evlatlarınız var..ya ben ne yapimmm :) anne olmak o güzel duyguyu yşamak muhteşem ..ama fıstık gibi anne olmak daha da muhteşemmmmm..:)

Arkadaslar selammm.

Aksam menumde soganli tavuk cigeri +1 dilim light ekmek +marul salata yedim...

Ben cigeri cok severim de o_O

Merhaba kızlar
Benide aranıza Alır misiniz sizi okuyunca kendimi gördüm çünkü bende 85 kiloyum kilolarim iz aynı sayılır benim ilk hedefim 70 sonra 65.
3 aylık bebeğim var 91 le doğuma girdim suan 85 yada 84 geliyorum...

Merhaba kızlar
Benide aranıza Alır misiniz sizi okuyunca kendimi gördüm çünkü bende 85 kiloyum kilolarim iz aynı sayılır benim ilk hedefim 70 sonra 65.
3 aylık bebeğim var 91 le doğuma girdim suan 85 yada 84 geliyorum...

Tabi canım Hoşgeldin aynı kiloda Başlamış olacağız o zaman. Menülerimizi ve tartı sonuçlarını paylaşıyoruz sende eşlik edersen rahatça verirsin Bebeğin çok küçükmüş Allah bağışlasın

İzmirinsani canım sen kalori hesaplıyorum demiştin nerden yapıyorsun?

kalorisepeti diye bir site var. Uye oluyorsun. Kilonu boyunu hedef kilonu ve hedef tarihini giriyorsun sonra sana gunluk alman gereken kaloriyi gosteriyor. Her yedigini her ictigini olcusuyle giriyorsun cnm oraya. Hatta yaptigin sporu bile.
cok faydali tavsiye ederim.

X