100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Tabi canım Hoşgeldin aynı kiloda Başlamış olacağız o zaman. Menülerimizi ve tartı sonuçlarını paylaşıyoruz sende eşlik edersen rahatça verirsin Bebeğin çok küçükmüş Allah bağışlasın

Saol canım yarından itibaren paylaşırım yediklerimi inşallah veririz. ..

ya ben bu yemek düzenimi bir oturtsam.. . bugün tatlıları götürdüğümden saat 15.30 da (turşuya dayanamam). acur salatalık havuç biber karması :) ya kızlar bişi soracam sa yanına da 1 kase yoğurt ve şehriyeli bulgur yedimmm.en son o saatte yemiş oldum. sporumu da yaptım..bugünlük tmm ..ama pazartesiden itibaren düzenli saatler ve düzenli yemekler olacak. yoksa sabahı zor ediyorum..en son 5te yiyordum nıormalde bugün 15.45 gibi oldu...sabahhhh olsunnn hemencecik :)

ya ben bu yemek düzenimi bir oturtsam.. . bugün tatlıları götürdüğümden saat 15.30 da (turşuya dayanamam). acur salatalık havuç biber karması :) ya kızlar bişi soracam sa yanına da 1 kase yoğurt ve şehriyeli bulgur yedimmm.en son o saatte yemiş oldum. sporumu da yaptım..bugünlük tmm ..ama pazartesiden itibaren düzenli saatler ve düzenli yemekler olacak. yoksa sabahı zor ediyorum..en son 5te yiyordum nıormalde bugün 15.45 gibi oldu...sabahhhh olsunnn hemencecik :)

Ama o kadar zaman araligi koyarsan araya kilo cermen zorlasir. Cunku gec yedigin icin vucut yediklerini depolar canm

ben 19.30 da yedim ama şuan çook acıktım seni düşünemiyorum erken olmuş artık dediğin gibi pazartesi düzene girersin

zaten pazartesi erken kalkıp yürüyüşe başlıcam..evde eliptik var ama yürüyüşte olsun hem sabahları erken kalkmak için bahanem olur..daha zinde oluyor insan

Kizlar yemege davetliydim nerdeyse kuscam simdi cok kotuyum. sanmayin cok yedim ama mide mi cok kuculmus ne kaldirmiyor cok cesidi.

Bu arada liste yapmissiniz galiba cok guzel olmus. Benim de boy 172 kilo 73. Hedefim de 65.

[QUOTEandabahar, post: 39182056, member: 637662"]kızlar bakalım yarın kaç kilo çıkacağız.. sanki ben bugün çok yemiş gibi hissediyorum kendimi ama bakıyorum çok değil:)[/QUOTE]
Bende öyleyim Canim dunyayi yemisim gibi şiş karnim

zaten pazartesi erken kalkıp yürüyüşe başlıcam..evde eliptik var ama yürüyüşte olsun hem sabahları erken kalkmak için bahanem olur..daha zinde oluyor insan

sabah yürüyüşü güzel olur tabi canım eliptik 10 dk zor yapıyprdum ben çok yoruyordu

Kizlar yemege davetliydim nerdeyse kuscam simdi cok kotuyum. sanmayin cok yedim ama mide mi cok kuculmus ne kaldirmiyor cok cesidi.

hoş geldin canım çok yiyememen iyi olmuş bende biraz midemin küçüldüğünü hissettim bugün

X