100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Kizlarr gunaydin... mutlu hafta sonlari...:KK49:
biliyorsunuz benim de bi gunlugum var yenim ama biraya sizlerin yanina da geliyprum. Alistim size ....
simdi uyandim ve tartiya gidiiyooooruum.
Yazcam sizeee kac cikcam bakalim :110:
Bu arada gunlugumun adi "irademe saglik"

kızlarr hepinize günaydın
ben bu sabah çok mutluyum tartıda yüzüm güldü şükür
83.7 yi gördüm:))
3.gün önce regl oldum ve 10gün gecikmem olmuştu şükür rahatladım şişkinlikler gidiyor sanırım

"izmirinsani, post: 39172791, member: 642045"]Masallah canim harikasin..
bende simdi tartildimm ve kilom dun 94.5 du. Bu sabah 94.1 :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
pazar gunu :97.8
cmt gunu :94.1
6.gunde giden: 3.7kg:KK19:[/QUOTE]
Maşallah canım çok güzel 6 gunde süper sonuç :KK73:

Kahvaltim
1 yumurta ,maydinoz, light peynir,5 zeytin,1 domates,1 dilim light ekmek

Kahvaltıda yumurta Peynir domates cay bundan sonra hafta Hafta hedefler koyup oyle devam edecem yoksa uzun vadede iradesiz oluyorum:-)

Kızlar harikasınız iyi gidiyoruz becerebilirsem tablo yapayım daha iyi görürüz :)
Benim kahvaltı 2 küçük küp beyaz peynir 4 zeytin 1 dilim ekmek iki Çatal Omlet

izmirinsanı gözlerime inanamadım süper vermişsin neredeyse bir aylık hedef ve yediklerinde aman aman az değil bir şok diyet değil mesela. Tebrikler

izmirinsanı gözlerime inanamadım süper vermişsin neredeyse bir aylık hedef ve yediklerinde aman aman az değil bir şok diyet değil mesela. Tebrikler

Tesekkurler canim. Cok dikkatli yiyorum ve yedigim herseyin kalorisiini sayiyorum...

Tablo fikri ayrica coook guzel canimm

tamam inşallah başarabilirsm
yapıcam:) ben öğle yemeği 3 kuru kayısı bir tabak fasulye şeklinde tamamladım kızlar

kızlar 30 ocak miladımız olsun birlikte çıktığımız bu yolculukta az kişide olsak hiç bırakmayalım pes etmeyelim hergün tartılıp paylaşsak bile her cuma muhakkak fark hesaplayalım bu şekilde bir düzenimiz olsun olur mu? dünkü kilo ölçümlerimizi ve hedeflerimizi yazalım 100 gün yaklaşık 8 Mayısta bitiyor 14 haftamız var, 14 hafta sonunda hedeflediğimizden bile az kiloya ineceğimizden eminim birbirimize ve kendimize inanıyoruz ilk haftaya girdik bile :) :KK49:

kızlar 30 ocak miladımız olsun birlikte çıktığımız bu yolculukta az kişide olsak hiç bırakmayalım pes dün eyelim hergün tartılıp paylaşsak bile her cuma muhakkak fark hesaplayalım bu şekilde bir düzenimiz olsun olur mu? dünkü kilo ölçümlerimizi ve hedeflerimizi yazalım 100 gün yaklaşık 8 Mayısta bitiyor 14 haftamız var, 14 hafta sonunda hedeflediğimizden bile az kiloya ineceğimizden eminim birbirimize ve kendimize inanıyoruz ilk haftaya girdik bile :) :KK49:
haklisin canim haftada 1 kilo bile versek 14 haftanin sonunda 14 kilo gider:) ben evlendigimde 64 kiloydum 2, 5 yillik evliyim 25 yasindayim aci ama gercek dün tam 83 kiloydum bugün 82.7 geldim 64 olamam belki ama 65 - 70 arasina raziyim inşallah olacak bu iş:KK71:

Bu arada Nescafe cok tok tutuyo ben ara öğünde tercih ediyorum ama süt tozu cok kalori li bu yuzden bardagin yarisina süt yarisina su koyup yapiyorum hem tok tutuyor hemde az kalori:KK66:

• nisandabahar --------------hedef:70---------------30.Ocak:84.8------------6Şubat:?
  • izmirinsanı------------------hedef:80---------------30Ocak:94.5-------------6Şubat:?
  • su321-------------------------hedef:??----------------30Ocak:????-------------6Şubat:?
  • rmys4203--------------------hedef:64---------------30Ocak:83---------------6Şubat?

Son düzenleme:
haklisin canim haftada 1 kilo bile versek 14 haftanin sonunda 14 kilo gider:) ben evlendigimde 64 kiloydum 2, 5 yillik evliyim 25 yasindayim aci ama gercek dün tam 83 kiloydum bugün 82.7 geldim 64 olamam belki ama 65 - 70 arasina raziyim inşallah olacak bu iş:KK71:

başarıcaz göreceksin tatlım senle hikayelerimiz çok benzer yeterki kopmayalım bak 300 gr gitmiş bile cumaya kadar daha neler gider :KK15:

X