100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

yemek yaparken yanında su şişeni bulundur canım..bol bol su iççç.karnın şişeceğinden yemeği düşünmeyeceksin bile...bilmem işe yarar mı..ben full döşenmişşşş zararlı masalarda durumu böyle kurtarıyorum da.

Valla cnm ben oyle sofrayi hazirlayinca veya gorunce bitiyooo herşey suda neymissss kimmis o yanimdan bile gecmiyooo

Aynn tatlim.bende onu hirs ettim kendime ama bugun isteeeeeee emeklerimmmmm canimmm emeklerimmm gitti gittide gitti

Allah seni güldürsün e miii..gece gece çok güldüm..adile naşit geldi aklıma....ama ben benim versiyonumu yapayım..:)
emekkk başına y getirrr al sana yemekkk. emek olmadan yemek olmazzz...

Valla cnm ben oyle sofrayi hazirlayinca veya gorunce bitiyooo herşey suda neymissss kimmis o yanimdan bile gecmiyooo

ben başka tekniklerde geliştirdimmm...şimdi babam saat 9 gibi yemek yiyor. işten gelene kadar ancak o saatte.. tabi yemeği hazırlarken anneme yardımcı oluyorum.. eee ben saat 5 son. dayana dayanabilirsen.. hemen bilgisayara koşuyorummm zayıflayanların, slim in 6 , leslie ile , ne bileyim türlü türlü şekillerle zayıflayanların hikayelerini okyorum..bazen aynılarını okuyorum ama önemli olan beni oyalaması ve motive etmesi..neyse canım zaten 5ten sonra bişi istemiyor..ama sorun işte sporrsuzzz olmazzzzzzzz.onu da işte yapmaya çalışıyorummm..bakalımmmm

Aynn cnm spor olmazsa olmuyo gercekten bende spor yapiyorum ama yedigime dikkat etmedigim icin kilo veremiyorum ama basenlermin sıkılastiginifarkediyorum dun aksam esimin arkadasigile gittik cok.sevdigim ama icine sigamadigimm taytim vardi deneme maksatli onu giydim veee icine girdimmm bu bile cok buyuk bisey benim icin inslh taytin bol oldugu gunlerde cok yakinda sinemalrda

hepimizin yüzü güler inşallah cnm..hatta o kadar içten olsun ki bu gülüşler yüzümüzde güller açsın .

Inslh tatlim ama topluma bakilirsa kadinlar cok yalniz kadinin gulmesinde bile bi pislik araniyo gerçekten disarda veya bi toplum icinde gulmeye utanir hale geldim bu cok acii

Inslh tatlim ama topluma bakilirsa kadinlar cok yalniz kadinin gulmesinde bile bi pislik araniyo gerçekten disarda veya bi toplum icinde gulmeye utanir hale geldim bu cok acii

ayyy cnm hiç sorma 2-3 gündür canım çok sıkkın..inan diyeti bırakıpp yemeğe saracaktımm sinirden yine zor frenledim kendimi..hele bugün tam tavan yaptıı..gündem bellii.gittiğim her yerde aynı şeyi konusuyoruzzz...ne yazsam az buraya..Allah ailesine sabır versinn..nurlar içinde yatsın..

Aminn cnm ne desek ne yapsaak az benim yuregim yaniyor inanki oyle bi duruma geldimki aklima geldikce kizimin yuzune bakip bakip agliyorum cokk cokk üzülüyorum

işte ben dedim canım var onlarda bir şey.. elti millleti ayrı bir konu zaten. 5 kilo fazlan olsa 5 kiloyu çarpar yüzüne. kendilerini hiç görmezler. ah ahh çeken bilir:))

harika harika bir fikir.. her zaman yeni başlangıçlar iyidir.. hem nisana kadar sınırlandırmış oluruz :)
yine towerin ve yine parlak fikirler

Aminn cnm ne desek ne yapsaak az benim yuregim yaniyor inanki oyle bi duruma geldimki aklima geldikce kizimin yuzune bakip bakip agliyorum cokk cokk üzülüyorum
o konubenide yaktı geçti herkes gibi. gece uyuyamıyorum, düşünüyorum, dua ediyorum
bu topluma çocuk yetiştiriyoruz, bu kalmamış insanlığa..

birşeylerin bol gelmesi kadar mutlu eden bir şey var mı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…