100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Kizlarrre nasil anlatsam nasil soylesem bilemiyorum nisandabahar en cok ta senden korkuyorummo_O

Bugunn herseyy yolunda gidiyordu ne guzel detoksumu yapiyordum hatta aksam uzeri dayanamayip tartildim 500 gr gitmisti bile:110: neyse esim aradi ve ET KOFTE VE PATATES KIZARTMASI isyediqini soyledii:kk77: yaptim ama yaptigim yerde tuba asla bundan yemiyceksin diye kendimi cok tembihledimm eşimle birlikte sofraya oturduk veeee dayanamayip yiyiverdim:KK43: ama suan kendimi 0Kadarrrr sucluu hissediyorumki:KK12: yani beni taşlasaniz yeridir:oops:

Kızlarrrrrrrrrr o kadar yorgunum ki ..o yüzden YARINNN benim mesajımdan önceki yorumları okuyup, gerekli olanlarla ilgileneceğimmm :KK54:dün leslie 3mil arkasından slim in 6 yı yaptımmm.. bugünde yaparım derken bir tek leslie 3 mili yaptımmmm.slimi yapamadımm..üstümden kamyon geçmiş gibi...ama pes etmicemm.her yerde okudum bu slim in 6 yı bitiren çok nadir insan vaarr.kafaya koydum dinlene dinlene de olsa yapacam bunu..çünkü kalçamm acayip ağrıyor..artık nasıl çalışmışsa :KK76:yediklerime de gelince.

sabah: 1 kase mercimek çorbası 2 dilim kepek ekmeği
öğlen: bahar pilavı + çıtır pane :eek:+ yoğurt...
akşam: kısır :eek:+ salata+ turşu..
ayrıca bir muz + 1 havuç+ 1 portakal yedimmm..
ama dediğim gibi yine dışarda olduğum için yemeğimi ayarlayamadımm..dışarıya uyum sağladımmm..:oops:

Son düzenleme:
Kızlarrrrrrrrrr o kadar yorgunum ki ..o yüzden YARINNN benim mesajımdan önceki yorumları okuyup, gerekli olanlarla ilgileneceğimmm :KK54:dün leslie 3mil arkasından slim in 6 yı yaptımmm.. bugünde yaparım derken bir tek leslie 3 mili yaptımmmm.slimi yapamadımm..üstümden kamyon geçmiş gibi...ama pes etmicemm.her yerde okudum bu slim in 6 yı bitiren çok nadir insan vaarr.kafaya koydum dinlene dinlene de olsa yapacam bunu..çünkü kalçamm acayip ağrıyor..artık nasıl çalışmışsa :KK76:yediklerime de gelince.

sabah: 1 kase mercimek çorbası 2 dilim kepek ekmeği
öğlen: bahar pilavı + çıtır pane :eek:+ yoğurt...
akşam: kısır :eek:+ salata+ turşu..
ayrıca bir muz + 1 havuç+ 1 portakal yedimmm..
ama dediğim gibi yine dışarda olduğum için yemeğimi ayarlayamadımm..dışarıya uyum sağladımmm..:oops:

Merhaba canımcım
Gerekli olanlar derken :) hayırdır ne Yoğunluğu bakalım.. Bende iki gündür çok yoğundum Buda üzerime bir rehavet ekledi... Nerede eski azmim diyorum bu ara.. Yinede dikkat ediyorum tabi:)
Afiyet olsun tatlım, öyle oluyor dışarda ne yazıkki biri uysa diğeri uymuyor. Bu soğuk Günler'de evde olmakta epey sıkıcı malum çocuk. Inan eski günlerimi Özler oldum...
Fazlalıkları gönderirken spor desteği harika değil mi. Ben Koşu bandını hala gösteremedim. Ve o gün bugün spor yok.

Velhasıl iyi gidiyorsun maşallah. Biri bizi silkelese kendimize gelip bizde böyle olsak. Zira bu ara çok kaçamak Mesajı okuyorum
:KK20:

Kizlarrre nasil anlatsam nasil soylesem bilemiyorum nisandabahar en cok ta senden korkuyorummo_O

Bugunn herseyy yolunda gidiyordu ne guzel detoksumu yapiyordum hatta aksam uzeri dayanamayip tartildim 500 gr gitmisti bile:110: neyse esim aradi ve ET KOFTE VE PATATES KIZARTMASI isyediqini soyledii:kk77: yaptim ama yaptigim yerde tuba asla bundan yemiyceksin diye kendimi cok tembihledimm eşimle birlikte sofraya oturduk veeee dayanamayip yiyiverdim:KK43: ama suan kendimi 0Kadarrrr sucluu hissediyorumki:KK12: yani beni taşlasaniz yeridir:oops:

Anlıyorum canım.. Çeşit çeşit hazırla sonra yeme durumu özellikle sevdiği şeylerde imkanSız. Bari az yeseydin:)
Neyse olan oldu artık. Inan şuan sana sitem etmeye Yüzüm yokmuş gibi hissediyorum çünkü bende istediğim gibi yapamıyorum bu hafta:KK43: lütfen bi dur diyelim eski aZmimize Dönelim :KK43:

Bugün yeşil mercimek hasladim salata yaptım ama yanında yenmiyecek şeyler de yedim çikolata , bisküvi falan yedim. :KK17::KK17:

Ayran detoxundan bendemi yapsam ne:KK53:
Çarşamba Perşembe yapalım mi ne dersin
Hadi kaçamak oluyorsa paketli şeylere olmasın tatlım küçücük şey dünya kalori
Malesef bende çok severim o yüzden eve almıyorum :KK16:

Slmm kizlarr dun aksam oyle bi moralimi bozdularki anlatilacakk gibi deqil cok fena gaza geldimm dun butun gun kaynimla birlikte nisanlisina hediye aradimm ayaklarima kara sular indi resmen neyse.. cok acikdim ve kaynimin baskusi uzerine bir porsiyon kofte yedimmo_O Daha sonra anneme gectim ve uzerine 4 kasik kadar pirasa yedim ve ordan kaynimin nisanlisina gittik orda konu kilodan acildi ve millet sanki cok zayifmis gibi bana yorum yapmaya basladilar:KK62:Amann kizim yasin genc kilo ver zayifla diye neyseki esim konuya bi el atti ve zaten tuba diyet yapiyo size ne geregi var tubanin kilosundan diye :KK66:
Diyecegim su ki bundan sonra gorecekler ben bu kilolari nasil yediriyorum onlara hatta eltimin babasi tuba bence senin kilon 85 90 arasi felandir diyo:mad: Ayy cok sinirlendim.. Neyse biyandanda iyi oldu daha fena gaza geldimm

Eşini tebrik ederim canım güzel cevap vermiş
O eltinin ailesinde kınıyorum
Çok ayıp yahu böyle şey mi olur. Seviyesizliğin daniskası. Kusura bakma ama çok sinirlendim. Eltinin babasının yorumu ne yahu 85 90. Iyiki söylemiş çok önemliydi fikri tabi!!!

Ay bırak canım dengesizlik bazilarinin yaşam Tarzı. Hiç bir Erkeğe o yorum Yakışmaz. Bu zihniyetler için Canını sıkmaya değmez. Eşinle mutlu olun sen kendini beğendiğin olmak istediğin halde ol gerisi Önemsiz...

Anlıyorum canım.. Çeşit çeşit hazırla sonra yeme durumu özellikle sevdiği şeylerde imkanSız. Bari az yeseydin:)
Neyse olan oldu artık. Inan şuan sana sitem etmeye Yüzüm yokmuş gibi hissediyorum çünkü bende istediğim gibi yapamıyorum bu hafta:KK43: lütfen bi dur diyelim eski aZmimize Dönelim :KK43:

Aynn kizlar ya iyice bi salladik hepimizde ayni durum bi dur diyelim gecen haftaki azmize donelim olmuyo boyleeee verdiğim 1 kiloyuda aldim geri

Eşini tebrik ederim canım güzel cevap vermiş
O eltinin ailesinde kınıyorum
Çok ayıp yahu böyle şey mi olur. Seviyesizliğin daniskası. Kusura bakma ama çok sinirlendim. Eltinin babasının yorumu ne yahu 85 90. Iyiki söylemiş çok önemliydi fikri tabi!!!

Ay bırak canım dengesizlik bazilarinin yaşam Tarzı. Hiç bir Erkeğe o yorum Yakışmaz. Bu zihniyetler için Canını sıkmaya değmez. Eşinle mutlu olun sen kendini beğendiğin olmak istediğin halde ol gerisi Önemsiz...
aynn cnm bende cok sinirlendim allahtan saolsun esim hemen olaya mudahale etti yani adamla cok samimi olsak hadi neyse diycem arkaya atarim adami daha iki aydir taniyorum ustelik daha nisanlilar yani.. cok ayip etti sozlerinde cok haklisin..

E
aynn cnm bende cok sinirlendim allahtan saolsun esim hemen olaya mudahale etti yani adamla cok samimi olsak hadi neyse diycem arkaya atarim adami daha iki aydir taniyorum ustelik daha nisanlilar yani.. cok ayip etti sozlerinde cok haklisin..
açık arar gibi geldi bana ne bileyim kesin sende çekemedikleri birşey var bence

E

açık arar gibi geldi bana ne bileyim kesin sende çekemedikleri birşey var bence

Vallahi orasini bilmiyorum ama bende basen proplemi var kilonun cogu orda zaten..eltimdede ayni sey var kiz daha bekar 65 kilo ve basenler fenaaa haldee bi dogum yaparsa ne olur bilemiyorum ben 54 kiloyla hamile kaldim ne hale geldim o nasil olur tahmin edemiyorum bide eltimin ailesinde bi cekememezlik oldugunu bende hissediyorum ben cok şen şakrak biriyim kayinpederimle cok iyi anlasirim onuda cekemiyorlar ayrica demistim ya kaynimla buyun gun disardaydik hediye aradik diye ikimiz tek gittik kaynimla bunuda ogrendiler ondan sonra böyle giciklik yapmaya basladilar

vallahi gözüme uyku girmedi..nisandabaharımın cevabını okuyunca..yataktan kalktımmmm ve bunları yazıyorrruummm.cnm gerekli olanlar derkennn hani birbirimize gaz veriyoruz, arada önerilerde bulunuyoruz yaaa o açıdan dedim yanlış anlaşılmasın :KK76: dünkü yaptığım spordan sonra oturamıyorum anla işte :KK70:yaaa bencedeeee buna bir dur demenin vakti geldiiiii... diyorum ki bu topic yerine başka bir topic açsa nisandabaharrrr ve adı NİSANDABAHAR olsa:KK53: ne bileyimm kadroyu oraya taşısakkkk, her şeye sil baştan yapsakkkkk, :KK45:Belki daha da hevesleniriz, motive eder bizi..sanki yeni başlamışız gibi..ne dersiniz arkadaşlarrr

Vallahi orasini bilmiyorum ama bende basen proplemi var kilonun cogu orda zaten..eltimdede ayni sey var kiz daha bekar 65 kilo ve basenler fenaaa haldee bi dogum yaparsa ne olur bilemiyorum ben 54 kiloyla hamile kaldim ne hale geldim o nasil olur tahmin edemiyorum bide eltimin ailesinde bi cekememezlik oldugunu bende hissediyorum ben cok şen şakrak biriyim kayinpederimle cok iyi anlasirim onuda cekemiyorlar ayrica demistim ya kaynimla buyun gun disardaydik hediye aradik diye ikimiz tek gittik kaynimla bunuda ogrendiler ondan sonra böyle giciklik yapmaya basladilar

al sana zayıflamak için güzel bir sebeppp..ben yerinde olsam hırs yaparrr..gelin hanım ve babası düğünde cevaplarını alırlar :KK49:

X