100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Kizlarr bende bu sabah 1 haslanmmis yumurta ve yeşillik yedim azicikta labneyle kahvaltiyi kapattim..
Yok anam yok lahana felan bana gore deqil kapattim ben o konuyu:-)
Afiyet olsun canim ben icine maydanoz koymadim onu suyunu kaynatir limonla icerim artik maydanozsuz tadi guzel oldu mukemmel degil ama kotude degil 1 hafta dener bakarim artik :)

cnm benim tüketme amacım tamamen cildimle ilgili sorunumdan kaynaklı...vallahi denemediğim şey kalmadı..en son şans eseri youtube da bir kız almanca anlatıyordu..kız türkmüş..açıklama kısmına sadece kullanılan malzemeleri türkçede yazmışş..şansımı deneyeyim dedim..sonuçta malzemeler tanıdık..zarar gelmez..tabi kızın cildine baktım önce..makyajsız haline tabiii..denemeye değer dedim :KK49:
şimdi 2 yemek kaşığı zeytin yağı 1 yemek kaşığı yoğurtu ve 1 tatlı kaşığı zerdeçalı karıştırıyorsun..ve fırçayla yüzüne sürüyorsun. bu karışım bana 4 kullanımlık gibi geldi..hatta eve gelince akşam kalanı da yüzüme sürücem bitecek..sonra yeniden yapıcamm.. o 10 dakika bekletin demek istemiş heralde almanca olduğu için anlamadım:KK76:ben kafama göre yarım saat 45 dakika.bekletiyorumm..sonuçta zerdeçal yaniii..hiç bir yan etkisi olmaz.Bir de hintli hatunlar çok kullanırlarmış bu maskeyi..özellikle evlendikleri gün.artık ne mucizevi bir şeyse:KK50: ciltlerine laf yok..hatunlar taş gibiler :p.YANLIZZZZZZZZ CANIM ÇOK DİKKAT ETTT RENGİ HER YERE BULAŞABİLİR..BEN İLK YAPTIĞIMDA ESKİ BİR KAZAK GİYİNDİMM..HAVLU KULLANMADIM. PEÇETEYLE TEMİZLEDİM YÜZÜMÜ..ÇÜNKÜ NE KADAR YIKASANDA O SARI BOYASI KALIYOR GİBİ..İLK YAPTIĞIMDA SİNİR OLDUM.ANNEM SAKIN BİR DAHA YAPMA DEDİ..YÜZÜN SAPSARI OLMUŞ. DİNLEMEDİM TABİ ONU :KK47:YANİ EVDE KALACAĞIN BİR GÜNDE YAPP..İYİCE DURULADIKTAN SONRA PEÇETEYLE BİR GÜZEL SİL..TEKRAR SİL..TEKRAR..TEKRARRR:oops:TA Kİ SARILIK ÇIKANA KADAR EN SON GÜL SUYUYLA SİL. O KADARRRR..bakalım ben daha yeni başladım hem içten hem dıştan tedavi uyguluyorum..İnşallah faydasını görürüm.

Bu arada sen o şekilde tükettiğini yazmışsında cnm peki hiç cildinde sorun var mı .. Dışarı çıkacam şimdi zencefilde alayım azıcık..zencefil zerdeçal kardeş gibiler zaten ..ayırmayalım onları:KK76:
canımsın çok sağol...benim sorunlu değil cildim,kil maskesi falan yapıyorum..

normalde yoğurt küründe zencefil,zerdeçal ve tarçın konuyor birer çay kaşığı..bazıları tarçın yerine pul biber koyuyorlar...

lahana çorbasımı dedi birileri..bir uzmanı olarak :) verdiğim tarifi birebir yapın ,evdekiler bile içer...bu iyiliğimi de unutmayın sakın :)

çeyrek lahana,3-4 soğan,1 bağ maydanoz,2 domates,2 yeşil 1 kırmızı biber,1 tavuk bulyon,3-4 diş sarımsak,küçük kereviz,1 kabak,1 süs biberi(acı olunca daha güzel oluyor) kimyon...hepsini koyun düdüklüye..30 dk pişirip blenderdan geçirin...kırmızı (kapya) biberi muhakkak koyun tadını güzelleştiren o...

Merhaba kızlar
Sabah 3 kaşık Menemen 1 dilim ekmek
Baş ağrım geçmedi iğne yaptırmak zorunda kaldım
Çok şükür şimdi iyiyim
Bu arada dün akşam elma kürüm dışarda kalmış
Bugün içebilir miyim acaba?

Birde Dayanamayıp bu sabah tartıldım
80.8 çıktım çok mutluyum
Afedersiniz wc sorunum kuru incirle çözüldü:)

[364, member: 658436"]Gunaydn kızlar harikasiniz:) bu lahana detoksunu bende ypsam süte bi sıkıntı verirmi acaba :\

Bana kalirsa yapma canim asiri halsizlik yapiyor dun yaptim ben hala kafam sallaniyo sen ne yersen cocuqunda onu emiyo dikkat et yapma bence[/QUOTE]
Bencede sen yapma tatlım

Merhaba kızlar
Sabah 3 kaşık Menemen 1 dilim ekmek
Baş ağrım geçmedi iğne yaptırmak zorunda kaldım
Çok şükür şimdi iyiyim
Bu arada dün akşam elma kürüm dışarda kalmış
Bugün içebilir miyim acaba?

Birde Dayanamayıp bu sabah tartıldım
80.8 çıktım çok mutluyum
Afedersiniz wc sorunum kuru incirle çözüldü:)
siz çok az yıyorsunuz ama vucut dırencınız düşer. lahana detoksunda içtigin su mıktarına dıkkat etmenız gerek az içersen halsızlık ve bas agrısı yapıyor

ne kadar bı sure kullandın kaç kılo verdın
Canim ben onu universite zamaninda kullanmistim cok kilolu degildim o zamanlar 68 kilodan 60 a inmistim 1 ayda cok hareketliydik tabi o zamanlar 3 yil onceydi yalniz urunler pahali biraz kardesim o zamanlar onun urunlerini satiyordu da indirimli aliyordum simdi birakti tabi :)

Canim ben onu universite zamaninda kullanmistim cok kilolu degildim o zamanlar 68 kilodan 60 a inmistim 1 ayda cok hareketliydik tabi o zamanlar 3 yil onceydi yalniz urunler pahali biraz kardesim o zamanlar onun urunlerini satiyordu da indirimli aliyordum simdi birakti tabi :)
ne kadara alıyordun canım sen ? bende üni okuyorum

merhaba kızlar enerjiniz harika:)
detoksculara kolaylıklar diliyorum
ben ara yarım elma türk kahvesi
akşamda balık ve salata inşallah
yeşilçaya devam

herkese günaydınnn canlarrr :KK49: birazdan çıkacam..akşama kadar da yokum. aç karna yine limonlu suyumu içtimm..arkasından yoğurt ve zerdeçalı bir güzel karıştırıp yedimmm..bakalım bir hafta böyle devam edecem inşallah bir faydasını görürüm..sonrasında mercimek çorbam ve 1 galeta..kahvaltı faslı biterrrrr ve ben giderrrrr :) an itibariyle mercimek çorbam bitti kurtulduk ondan da..:KK76:. bugünü de atlatırsam iyi olur..malum doğum günü kutlaması var..akşama grşrz kızlarrr... İradenize kuvvet:KK54:
görüşürüz şekerimmm az hasarla dönmen dileğiyle:KK37:

Gunaydin kizlar lahana corbami koydum yalniz icine bir kasikta bulgur koydum belki tadini degistirir diye bakalim nasil olacak bir haftada biraz verirsem iyi cunku haftaya memlekete gidecez kilo vermiş gitmek istiyorum
ayy inşallah canım çok iyi olur senin için
bu arada bize yazarsın değil mi memleketteyken:KK64:

X