100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

selam kizlar masallah ne guzel gecirmisiniz gunu
bende gunu kahvalti 2 dilim kepekli ekmek birkac zeytin,biraz peynir, yumurta bi bardak portakal suyu
ara ogun 3 adet hurma bir avuc badem oglen canim hic bisey istemedi hic acikmadim bile
saat 4te bir kase ezogelin corbasi ictim
aksam bir kase pirasa corbasi, 3 kucuk parca biftek , gun icinde elma kurunden ve yaklasik 3 litre su ictim
buarada leslieyi ilk defa burda okudum bir baktim cok iyi yarin oglumu uyutur uyutmaz yapicam insallah benim raporum bu kizlar herkese bol eksili geceler :KK15::KK15::KK15::KK15:

Canlarim dayanamadim çıktım tartiya ve ilk günden 700 qr gitmiş ama çok halsiz kaldım eşimde kızdı tabi kendi ni bu kadar yıpratma diye sanırım bırakıcam lahana detoksunuo_O
bende gecen hafta yaptim canim gercekten cok zor cok halsiz kaliyosun bendede oyle oldu bu arada ben esimle birlikte basladim diyete o 100 ustunde ve lahana detoxundan sonra hafta sonu hastalandi hemde o arada biraz ekmek felanda katmisti ben hastalanmadim ama olu gibi gezdim :confused::confused::confused::confused:

TE="mirjam, post: 39359546, member: 481017"]bende gecen hafta yaptim canim gercekten cok zor cok halsiz kaliyosun bendede oyle oldu bu arada ben esimle birlikte basladim diyete o 100 ustunde ve lahana detoxundan sonra hafta sonu hastalandi hemde o arada biraz ekmek felanda katmisti ben hastalanmadim ama olu gibi gezdim :confused::confused::confused::confused:[/QUOTE]
Canm peki kilo verebildiniz mi

bende gecen hafta yaptim canim gercekten cok zor cok halsiz kaliyosun bendede oyle oldu bu arada ben esimle birlikte basladim diyete o 100 ustunde ve lahana detoxundan sonra hafta sonu hastalandi hemde o arada biraz ekmek felanda katmisti ben hastalanmadim ama olu gibi gezdim :confused::confused::confused::confused:

aynen canım ya suan bile ölü gibiyım bide ağız da çok kötü koku bırakıyo çok rahatsızim

TE="mirjam, post: 39359546, member: 481017"]bende gecen hafta yaptim canim gercekten cok zor cok halsiz kaliyosun bendede oyle oldu bu arada ben esimle birlikte basladim diyete o 100 ustunde ve lahana detoxundan sonra hafta sonu hastalandi hemde o arada biraz ekmek felanda katmisti ben hastalanmadim ama olu gibi gezdim :confused::confused::confused::confused:
Canm peki kilo verebildiniz mi[/QUOTE]
Evet canim kilo verdim ama okadar canuk yaglardan gittigini dusunmuyorum guzel yani insani motive ediyor o var ben 79-80arasi gidip geliyodum detox bittiginde 75.6 olmustum

İyi geceler
Akşam üzeri şiddetli başağrım tuttu ne spor yapabildim nede buraya bakabildim hala aynı durumdayım kızlar
Ekleyeceğim arkadaşlar kusura bakmasın yarın inşallah

Bu arada
Akşamdan sonra ara 1 kuru incir 1 Fındık yedim

Herkese iyi geceler tekrar :KK68:

herkese günaydınnn canlarrr :KK49: birazdan çıkacam..akşama kadar da yokum. aç karna yine limonlu suyumu içtimm..arkasından yoğurt ve zerdeçalı bir güzel karıştırıp yedimmm..bakalım bir hafta böyle devam edecem inşallah bir faydasını görürüm..sonrasında mercimek çorbam ve 1 galeta..kahvaltı faslı biterrrrr ve ben giderrrrr :) an itibariyle mercimek çorbam bitti kurtulduk ondan da..:KK76:. bugünü de atlatırsam iyi olur..malum doğum günü kutlaması var..akşama grşrz kızlarrr... İradenize kuvvet:KK54:

İyi geceler
Akşam üzeri şiddetli başağrım tuttu ne spor yapabildim nede buraya bakabildim hala aynı durumdayım kızlar
Ekleyeceğim arkadaşlar kusura bakmasın yarın inşallah

Bu arada
Akşamdan sonra ara 1 kuru incir 1 Fındık yedim

Herkese iyi geceler tekrar :KK68:

telafi edersin sonra cnmm.. sıkıntı yapma..:KK16:

Zerdeçal maskesi nasıl oluyor Towerin?

Bide yoğurda zencefil ve tarçında konuyor zerdeçalla beraber..ben öyle tüketiyorum..

cnm benim tüketme amacım tamamen cildimle ilgili sorunumdan kaynaklı...vallahi denemediğim şey kalmadı..en son şans eseri youtube da bir kız almanca anlatıyordu..kız türkmüş..açıklama kısmına sadece kullanılan malzemeleri türkçede yazmışş..şansımı deneyeyim dedim..sonuçta malzemeler tanıdık..zarar gelmez..tabi kızın cildine baktım önce..makyajsız haline tabiii..denemeye değer dedim :KK49:
şimdi 2 yemek kaşığı zeytin yağı 1 yemek kaşığı yoğurtu ve 1 tatlı kaşığı zerdeçalı karıştırıyorsun..ve fırçayla yüzüne sürüyorsun. bu karışım bana 4 kullanımlık gibi geldi..hatta eve gelince akşam kalanı da yüzüme sürücem bitecek..sonra yeniden yapıcamm.. o 10 dakika bekletin demek istemiş heralde almanca olduğu için anlamadım:KK76:ben kafama göre yarım saat 45 dakika.bekletiyorumm..sonuçta zerdeçal yaniii..hiç bir yan etkisi olmaz.Bir de hintli hatunlar çok kullanırlarmış bu maskeyi..özellikle evlendikleri gün.artık ne mucizevi bir şeyse:KK50: ciltlerine laf yok..hatunlar taş gibiler :p.YANLIZZZZZZZZ CANIM ÇOK DİKKAT ETTT RENGİ HER YERE BULAŞABİLİR..BEN İLK YAPTIĞIMDA ESKİ BİR KAZAK GİYİNDİMM..HAVLU KULLANMADIM. PEÇETEYLE TEMİZLEDİM YÜZÜMÜ..ÇÜNKÜ NE KADAR YIKASANDA O SARI BOYASI KALIYOR GİBİ..İLK YAPTIĞIMDA SİNİR OLDUM.ANNEM SAKIN BİR DAHA YAPMA DEDİ..YÜZÜN SAPSARI OLMUŞ. DİNLEMEDİM TABİ ONU :KK47:YANİ EVDE KALACAĞIN BİR GÜNDE YAPP..İYİCE DURULADIKTAN SONRA PEÇETEYLE BİR GÜZEL SİL..TEKRAR SİL..TEKRAR..TEKRARRR:oops:TA Kİ SARILIK ÇIKANA KADAR EN SON GÜL SUYUYLA SİL. O KADARRRR..bakalım ben daha yeni başladım hem içten hem dıştan tedavi uyguluyorum..İnşallah faydasını görürüm.

Bu arada sen o şekilde tükettiğini yazmışsında cnm peki hiç cildinde sorun var mı .. Dışarı çıkacam şimdi zencefilde alayım azıcık..zencefil zerdeçal kardeş gibiler zaten ..ayırmayalım onları:KK76:

Ayyy çok mutluyum:KK45:
Dayanamayıp tartıldım:KK47:
Vee - 1 kilo çıktım:KK49::KK49:
Cumaya kadar ne olur bilemem
Sabah
1 yumurta, peynir, dereotu ve cay
Inşallah bugünude kazasiz anlatırım:KK54:

Gunaydin kizlar ben bugun dolabi acinca kendimi kaybettim dolapta ne varsa doktum sofaraya fistik ezmesi, recel,bal,kaymak,tereyagi, kasar peyniri, zeytin ve birde salatalik ama YEDIKLERIM
Bir dilim kepek ekmegi birkac zeytin azicik kasar ve bir salatalik yedikten sonra doydum :KK76::KK76: canim baska bisey istemedi galiba midem kuculmus cok mutlu oldum:KK76::KK76:

Gunaydin kizlar ben bugun dolabi acinca kendimi kaybettim dolapta ne varsa doktum sofaraya fistik ezmesi, recel,bal,kaymak,tereyagi, kasar peyniri, zeytin ve birde salatalik ama YEDIKLERIM
Bir dilim kepek ekmegi birkac zeytin azicik kasar ve bir salatalik yedikten sonra doydum :KK76::KK76: canim baska bisey istemedi galiba midem kuculmus cok mutlu oldum:KK76::KK76:

Valla suan sok icindeyim cnm bravo sana bu kadar zrnqin sofrada yediklerin azmini ve isteqini tam anlamiyla gosteriyor:KK9:

[364, member: 658436"]Gunaydn kızlar harikasiniz:) bu lahana detoksunu bende ypsam süte bi sıkıntı verirmi acaba :\[/QUOTE]

Bana kalirsa yapma canim asiri halsizlik yapiyor dun yaptim ben hala kafam sallaniyo sen ne yersen cocuqunda onu emiyo dikkat et yapma bence

Gunaydin kizlar lahana corbami koydum yalniz icine bir kasikta bulgur koydum belki tadini degistirir diye bakalim nasil olacak bir haftada biraz verirsem iyi cunku haftaya memlekete gidecez kilo vermiş gitmek istiyorum

X