100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

93,3 üm 70 olmak istiyorum bende diyetisyene gittim ara öğünde meyve verdi genelde yemiyorum akşam 6.30 gibi yiyorum ama spor yok malesef aksam geç dönüyorum işten

madem listen varmış daha şanslısın canım
artık durumuna göre ayarlarsın belki tatil günlerinde evde yürürsün yada leslie yaparsın
akşam yemeği saatin iyiymiş düzen oturunca kilolarda gider merak etme
menülerini paylaş bizimle

leslie ilk kez duyuyorum şimdi bir baktımda eğlenceli duruyor olabilir akşam evde :) yarın sabah başlıyorum menülerimi yazmaya

[QUOTE nisandabahar, post: 39353033, member: 637662"]1 mille başlayıp 3e kadar çıkarsın zamanla, alışıyor insan. tamam canım beklioruz[/QUOTE]

Canim basladinmi leslie ye

Canim ben onun hem kahvaltilik tozunu hemde cayini kullanmistim ama cayi daha etkili olmustu guzel kilo vermustim

Oda çok iyi olur tabbki ama ledlie de dahas çok enerji harcadiqimi düşünüyorum

olabilir tatlım 3 mil 4.8 km ye tekabül ediyor ve 48 dk sürüyor
ben 1 saat yürüyorum maksimum 4 km oluyor
harcanan kaloriye dikkat edip bir kıyasa gideryim
gerçi leslie aynı zamanda sıkılaştırıyor

sen kaç mil yapıyorsun?

Evet cnm 3 mil daha etkili oluyor benim bütün sorun badem ver baaklarda

Kızlar leslie mükemmel bi şey kesinlikle tavsiye ederim ben 3 mil yapıyorum hep. Özellikle de basen bacak kısmı kalın olanlar için.

şimdi benim basenler kalın değil göbeğe göre
elmayım malum

ben yürümeye devam etsem daha mı iyi?

Bizde sana tesekkur ederiz canim boyle bir topik acip yardimci okdugun icin insallah hedeflerimizede ulasir mutlu oluruz koruma topiginde bulusuruz tekrar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…