100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Gunaydin kizlar dun cok giremedim kizimin yuzunde putur putur birseyler cikti kizil dedi doktor o neyse artik onunla ugrastik
Aksam yemeginde ıspanak yogurt greyfurt yedim

Kizlarrrrr buqun lahana detoksuna basladim pişirirken kokusu bile midemi bulandirdi ama bakalim tadi nasil olacak sabah Nutella kavonuzunu kokladim okadar çok canim cekiyoki anlatılacak gibi deqilll...

merhabalar canlar, yazilarinizi okudum harikasiniz ben dun butun gun gorumcemde etli manti yaptik ve ben aksam 7:30da bir tabak yedim kucuk bi tabakti ama yinede kendimi tutamadim bugun biraz dinlendikten sonra kalkip plates yapicam gece oglum uyutmadi coookkk yorgunum

Afiyet olsun canim bugun dengelersin onu yapip pisirince o kokuya engel olmak cok zor zaten kucuk tabak yemissin:)

Gunaydin kizlar dun cok giremedim kizimin yuzunde putur putur birseyler cikti kizil dedi doktor o neyse artik onunla ugrastik
Aksam yemeginde ıspanak yogurt greyfurt yedim

çok geçmiş olsun canım İnşallah tez zamanda geçer. bu arada maşallah süper gidiyorsun arada hiç tartıldın mı? ben dayanamayıp hergün bakıyorum ama bi artı bi eksi canım sıkıldı cumaya kadar bakmayı düşünmüyorum tabi dayanabilirsem

Kizlarrrrr buqun lahana detoksuna basladim pişirirken kokusu bile midemi bulandirdi ama bakalim tadi nasil olacak sabah Nutella kavonuzunu kokladim okadar çok canim cekiyoki anlatılacak gibi deqilll...

ay canım kıyamam ya meyve yemeye çalış canım kuru incir hurma bunlar şekeri dengeliyor istek bir nebze azalıyor

o durumda dayanmak zor olur canım tamam ama cumaya az kaldı o güzen kadar kaçamak olmassa telafi etmiş olursun :) yorgun argın nasıl pilates yapacaksın allah kolaylık versin

merhaba bende kılo vermeye karar verdım çok istıyorum bende zayflayacagımm :)
hoş geldin canım

Sabah tartildim canim birgun onceye gore 500 gram gitmis allah izin verirse cumaya 79 u gorurum insallah ama az once dayanamadim kizin top kekinin yarisini yedim benim bu tatli cikolata ile imtihanim ne olacak

Sabah bir yumurta iki dilim ekmek 3 zeytin 3 Küp peynir
Ara yeşilçay
Öğlen iki kaşık çorba bir küçük lokma ekmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…