100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

onun içeriği nedir? hiç bilmiyorum ama şahsi fikrim doğal yollar.. ayrıca spor. yapma imkanın var mı? yürüyüş haika olur senin için. tecrübelerini bekliyruz. hergün menünü yaz olur mu?
yürüyüş falan cok yapamıyorum okula gdıyorum. amal ınternetten muzık acıp dans edıyorum :) zumba dansı sızler de bakın cok eglencelı

Kizlarrr ccorbanin tarifini drqistirdim tekrar yaptim. Ve çok lezzetli oldu simdi corbamida içtim ohh superim sabah yaptiqim çorba çok çok cokkk kötüydü ama bu tarifi çok beqendim ben bu arada acayip WC ye cikariyo leslie mide yaptim ama biraz halsizlik var

Nasil degistirdin canim neler kattin

Nasil degistirdin canim neler kattin

Tatlim önce bütün malzemeyi küçük küçük doqradim sonra tencereye ilk domatesi koydum biraz öldükten sonra biber ve soqani attim soqan domatesin suyuyla iyice pisti daha sonrada lahanayi koydum ve yarim tablet etsuyuyla tuzunu attim, suyuna koyarak kaynamaya biraktim normal sebzre yemeqi gibi oldu ve daha lezzetli oldu.. Bu arada ben bu corbayi maydanozla yiyemedim ama sebze günlerinde yaninda ek olarak yiycem

Ağzından bal damlıyorrrr nisanbaharımmmm :)

herkeseeeee slmmm fıstıklarrr :) aramıza yeni katılanlarda hoşgelmişler sefa getirmişler...
Bugünkü menümde sabah aç karnına küçük bir kase yoğurdun içine zerdeçal koydum ve yedim.. şu anda da yüzümde maskesi var..inşallah işe yarar..ben sadece kilolarımla değil..yüzümle de savaş halindeyimm..ahh ahhh hiç ellemeseydim keşke neyse.. sonra bir kase mercimek çorbası onunda içine biraz zerdeçal koydum..bu arada bu zerdeçal zayıflamaya da yardımcı oluyormuş..ben tamamen cilt için almıştım.bir taşla iki kuş vurucam inşallah.. arada misafirimiz geldi kahvaltıya ona eşlik etmek için çay ve 2 kepekli galeta.. öğlen 1 kase yoğurt ve bulgur pilavı, yanında turşu. meyvemi de yedim tabi türk kahvemi de içtim..akşam azıcık sarımsaklı köfteeeee mecburiyetten ..çünkü misafire eşlik etmek zorundasın neyse az önce de 45 dakikalık eliptiğimi yaptım.. yarında havuzum ve fitnessım var..acısını çıkartacazz.bir de yarın yine bir doğum günü kutlaması var..şimdiden kendime sınırı koydum yaş pastanın azıcık ucundan alacam

Tesekkur ederim canim yarin bi deneyeyim bakalim

Zerdeçal maskesi nasıl oluyor Towerin?

Bide yoğurda zencefil ve tarçında konuyor zerdeçalla beraber..ben öyle tüketiyorum..

selam kızlar nasılsınız dün itibari ile okul başladı benim maratonda başladı ..sabahçıyım ne yiyeceğimi şaşırıyorum...
sabah 2 dilim ekmek çok az peynir 2 zeytin 2 bardak çay
öğlen yumurta
peynir
zeytin
ikindi bir portakal
akşam ise bulgur pilavı ve bol salata idi...
bol bol arada şekersiz çay ve yeşil çay ..
herkese kolay zayıflamalar .cuma günü tartılacağım merak ediyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…