100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Kizlar lahana corbasini icemem ama biraz arastirdim ibrahim saracoglu anlatmış lahana maydanoz kaynatip limon sikip iciyorsun bununla bile ayda 1, 5 -2 kilo verilebiliyormus biz birde diyet yapiyoruz etkili olur herhalde 15 gün yapilacakmis sonra ara

cok guzel bende oglusuma yapabilirim cok tesekurler canim

cnmmm dert etmeee..insanız sonunda değil miii..nefsimiz var.. ARADA olur böyle vakalarr sıkıntı yokkk :)

evett cnmm sana katılıyorumm ..zaten çoğumuzun derdi pazar günleri pzar günleri özellikle kahvaltı için söylüyorummm yeşil ışık ama arada yanan sarı ışığı unutmamalıyız

bende bugünkü raporumu vereyimm.. sabah küçük bir kasede mercimek çorbası ve bir dilim kepek ekmeği..bugün bütün gün dışarıdaydım.. kuzenime uğradım dolma yapmıştı. ben normalde de sevmem zaten o yüzden öğlen domates salatalık peynir çay :) türk kahvesi ve azıcık çilekli yaş pasta :) Allahımm o muhteşem sofrayı hele o tabağımda duran muhteşem ötesi yaş pastanın yarısını kuzenime verirken ki mutluluğum her şeye değerdi..artık bünyem istemiyorr..kahvenin yanında durannn tatlılar şşekerler çikolatalara elimi sürmüyorum..ama çooookkkk nadirde olsa bazen azıcık ucundan alıyorum..o kadar da eziyet etmiyorum kendime cnm1 muz 1 portakal 1 kivi..öğlen çilekli pastayı yeyince kendimi cezalandırdım :) 5ten sonra yemediğim için , o saat öncesi dışardaydım ve kuzenimin çantasında duran eti form mısır ve pirinç patlağından yedim 2 tanecik :) bugünlük bu kadar..çünkü hakkımı bugün çilekli pastadan yana kullandım birazdan da yaklaşık 45 dakika eliptik yapacam ve sporumda bitecek.

bu arada kuzenime doğum gününü kutlamaya gittim..ondan önce ona hediye almak için uğradığım mağazadan kendime de çok güzel şeyler aldım..mutluluk ne biliyor musunuz paranı yemeğe değil.giyime harcamanmışşşşş ben hep eskiden yemeğe harcamışım..giyeceğe değil..hoş zaten üstümde güzel durmuyorrrduuu..ama şimdiiii :) bugün şans eseri bir yerden geçerken çok güzel bir tunik gördüm 10 liraa..bayıldımm..bedenine baktımmm 38. sanki kalçamı tutar dedimm..amannn neyse bunu giyme bahanesiyle zayıflarım dedimmm...kızlarrrrrrrrr eve geldimmmmmm ...veeeeeee üzerime muhteşemmmm olduuu üstüm hep altıma göre incedir ama 38 değildim yahuuu :) şimdi sıra basenlerde..haftanın 2 günü havuz ve fitnessa gidecem ..çarşamba başlıyorum..regl olduğumdan 10 gündür gitmemiştim..ama bugün yaşadıklarımdan sonra daha da hırslandımm

Yaniii sözün özüüü yine bu kadar uzun yazdımm kusura bakmayınnn ama bu konuya dahil olan herkesss ama herkesss zayıflıcakkk..ben buna inanıyorummm.. ve geçmişinizde ANNEM KIZARRR sözünü söyleyen bir insanı geride bırakan benim gibi hırs yapacak bir durumunuz varsa bu daha da kolay olacak

Harikasın harika haberlerle geldin
Neee 38 beden mi
Dengelemeyi çok iyi biliyorsun canımmm
Bu arada bende öyle düşünüyorum burada herkes zayıflayıp incecik olacak

Harikasın harika haberlerle geldin
Neee 38 beden mi
Dengelemeyi çok iyi biliyorsun canımmm
Bu arada bende öyle düşünüyorum burada herkes zayıflayıp incecik olacak

darısı sana ve benim basenlerime olsun şekerimmmmama onlarda yavaş yavaş yolcular Allahın izniyle kilom aynı gibi dursada sanırım yağlar kasa dönüşüyor..incelme oldu bende..çevremdekilerde farkındaNisanda baharımız olacak inşallah cnm

Hadi fıstıklar ben kaçarrrrrr :) eliptik yapacam 1 saat kadar ...eğer şu an mesajı okuyan güzel bir hatun varsa ve günlük raporunu vermişse rica edecem bilgisayarın başında tembellik yapmasın..sporunu yapsın..en basitindne evin içinde yürüsünn..tabi çocukla ilgilenmiyorsa şu an..evlatlarınız her şeyden önce gelir biliyorum..Allah onları korusun ..öpüyorum sizi..ben kaçarrrrrrr

Kizlarrr tabletim bozuldu buqun yazamadim şimdide eşimin tlf dan yaziyorum .

Okudum bütün mesajları çok iyi gidiyoruz valla buqun markete indim ve lahana detoksu için malzemelerini aldim ve yarin baslamyi düşünüyorum kismetse..

Nİsan baharımız olsunnn harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…