100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Kimileri tatlıcı kimileri cips kolacı falan olur ben de iskender lahmacuncuyum. Aslında bunları yemekte iç bi sorun yok. Doğru zamanda doğru miktarlarla ve yiyeceklerle dengelesek tamam:KK19:
aynen bende öyleyim İtalyan mutfağı pek ilgimi çekmez acıkınca aklıma kebap türleri pideler lahmacunlar gelir

onu kaçamaksız diyette de verirsin hemde halsiz düşmeden...
haklisin canim ama basta biraz verirsem beni motive eder diye dusundum baslamis bulundum 3.gun basladi halsizlikler :110:ama birakmadim vazgecmedim:KK57::KK57: cunku kararliyim oyle yada boyle kurtumam lazim bu fazlaliklardan :KK64::KK64:

Kizlarr yazamiyorum ama aranizdayim kizim durmuyor onunla uqrasiyorum muhabbet pek iştah acici ama cipsler Kebablar pidelerrr aman Allah en iyisi kaciym bennn

O zman inş Hayırlı bi şekilde o taşlardan kurtulursun cnm

inşallah canım saolasın..

haklisin canim ama basta biraz verirsem beni motive eder diye dusundum baslamis bulundum 3.gun basladi halsizlikler :110:ama birakmadim vazgecmedim:KK57::KK57: cunku kararliyim oyle yada boyle kurtumam lazim bu fazlaliklardan :KK64::KK64:

denemiş oldun neyseki bitiyormuş tecrübe olmuş oldu bundan sonra daha rahat b,ir şekilde diyete devam ederisn inşşlh canım
Kizlarr yazamiyorum ama aranizdayim kizim durmuyor onunla uqrasiyorum muhabbet pek iştah acici ama cipsler Kebablar pidelerrr aman Allah en iyisi kaciym bennn
kolay gelsin canım hakkaten bu akşam muhabbet pek iç açıcı:confused::-)

Gunaydin kizlar ben bir haftalik lahana detoxundan sonra bugun tartildim veee 75,600kg olmusum:rolleyes::rolleyes: cok mutlu oldum degdi okadar halsizliklere ama artik daha saglikli beslenecem ve kurtulucam butun fazlaliklardan
Kahvaltim iki dilim kepek ekmegi bbiraz zeytin azicik peynir bi tane salatalik bugun cok yogun bir gun olacak aksam gorusuruz kizlar

Günaydın kızlar
Benim pantolon da hiç olmuyor :oops:
Hamile kalmadan önceki pantolon larmi giymek istiyorum artık. :KK53::KK53:

Dün ip anlamaya başladım aklıma gelmişken biraz ip atlayim ben :KK49:

Gunaydin kizlar ben bir haftalik lahana detoxundan sonra bugun tartildim veee 75,600kg olmusum:rolleyes::rolleyes: cok mutlu oldum degdi okadar halsizliklere ama artik daha saglikli beslenecem ve kurtulucam butun fazlaliklardan
Kahvaltim iki dilim kepek ekmegi bbiraz zeytin azicik peynir bi tane salatalik bugun cok yogun bir gun olacak aksam gorusuruz kizlar
Tebrik ederim canım bende geçen yıl denemiştim lahana corbasini ama yapamadım sadece 1 gün icebildim kokusuna dayanamadım. .

X