100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Mrb beni de aranıza alirmisiniz bnde 2 Şubat'tan beri diyet yapiyorm 9 aylık bi bebeğim var ve doğumda 18 kilo aldım 12 si duruyo diyetsyene gittim ve diyet listesini uygularken çok zorlanıyorum bu gurubun birbirini gaza getirmesine bayıldım bende istiyorum :)

Hosgeldin aramiza canim allah bagislasin bebeginide kac kilosun canim hedefin kac bende 20 kilo aldim 14 kilosu gitti sadece veririz birlikte sadece kararli ol yeter

ayyy inş ya teşekkür ederim:) boyun 158 78.8 ile basladm tabi tok olcmustum şimdi 76.6 çıktım 2000 kalorilik bi diyet uyguluyorm daha doğrusu diyeti devam ettirmek içinde aşırı bi çaba gosteriyorm kendimi gaza getirmek için tüm diyet formlarını okudum diyebilirim umarım istedigimiz kiloya hemencecik geliriz :)

Geliriz canim yedigin herseyi yaz cunku bazen yazdigimiz icin yemeye cesaret edemiyoruz yaza az kaldi ve biz yaza bomba gibi girecez surekli hayal kur zayifladiginin etkili oluyor inan:)

Herkese günaydınnnnnnnn :) öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldin diyor, en DÜZGÜN VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE kilo kaybına uğramalarını diliyorum :) ayyy sabah sabahhh yine çenem açıldı..napimmmm dün yoktummm, özledim burayı. :) bütün günnn misafirimmm vardıııı.. giremedin nete. saat 1 de artık kendimi nasıl yatağa attığımı bilemiyorum :) biz kuzenlerle 15 günde 1 toplaşır gün yaparızda kahvaltıyla başlarrr artık gerisini siz düşünün :) yani kaçamağın kralını yaptığım güğndür o gün. :) ama tabi ki ölçülü yine. dünde sıra bendeydi..hazırlık filan, koşuştura derken, kusura bakmayın kilo bildirimini yapmak için bilgisayarı açacak zamanım bile olmadı :) neyseeeee arkadaşım oraya yazalım bi 73 ü :)

bu arada reglim o yüzden yeşilçay yerine kayısılı form çayı aldım onu içiyorum.. bugünkü sabah kahvaltım biraz kuraldışıydı. çünkü dün yiyemediğim tavukgöğsü tatlısını sabaha bıraktım :) bir de 2 dilim kepek ekmeği, seytin, lor peyniri öğlen çok hafif bir şeyler yerim. çünkü tavuk göğsünü yeyip günün ağırlığını yaptığımı düşünüyorum. bir de öyle kaselerde yapmışım ki ayıp bana 2 kişilik resmen

Allah aşkına biri bana bu smile ların nasıl oluşturulduğunu söyleyebilirmi sade gülücük yapıyorum katıla katıla gülen ikon çıkıyor :) ben de kaydetmedim bişi yani..biraz teknoloji özürlüyümdür de :)

Hosgeldin canimmm

Canimm yemeklerini cok cok yavas ye o zaman insan cabuk doyuyo bren bugun ole yaptim yoksa bu menuyle doymam imkansizzzzz
Is hayatından alışkanlık bende aksine çok hızlı yErim önceden is yernde 5 dk da yemeği yer hemn ise geri dönerdim gerçi şimdi daha yavaşim ama ekstra gayret göstereym o zman :)

[Q="Balamirtaha, post: 39296230, member: 658436"]Is hayatından alışkanlık bende aksine çok hızlı yErim önceden is yernde 5 dk da yemeği yer hemn ise geri dönerdim gerçi şimdi daha yavaşim ama ekstra gayret göstereym o zman :)[/QUOTE]

Aynn canim bende oyleydim calisirrken 5 dk icinde yemeqimi yiyip cayimi içip sigaramida tüttürüp ise donuyodum ama artik değiştirmeye calisiyorum kendimi bu sabah o kadar yavaş yedimki artik yemek yemekten sıkıldım ve biraktim

Aynn canim bende oyleydim calisirrken 5 dk icinde yemeqimi yiyip cayimi içip sigaramida tüttürüp ise donuyodum ama artik değiştirmeye calisiyorum kendimi bu sabah o kadar yavaş yedimki artik yemek yemekten sıkıldım ve biraktim[/QUOTE]
Yemek yemekten sıkilman müthiş bi duygu olsa gerek inş formdaki herkes birgün yemek yemektn sıkılır ve yemeyi sevmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…