100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Aynn canim bende oyleydim calisirrken 5 dk icinde yemeqimi yiyip cayimi içip sigaramida tüttürüp ise donuyodum ama artik değiştirmeye calisiyorum kendimi bu sabah o kadar yavaş yedimki artik yemek yemekten sıkıldım ve biraktim
Yemek yemekten sıkilman müthiş bi duygu olsa gerek inş formdaki herkes birgün yemek yemektn sıkılır ve yemeyi sevmez[/QUOTE].

İnşallah canim ama benim boyle olmamda nisandabaharin çok etkisi oldu dun gece yorumları okuduysan gormussundur mutlaka

Vuvvv supersin canim malesef benim yuruyus gibi sansim yok kucuk bi melegim var malum havlaar soquk cikamiyoruz o_O
Allah bağışlasın canım. Onunla ilgilenirken yeterince hareket ediyorsundur tatlım sende. Havalar ısınsn birlikte çıkarsınız belkiHoppa

TE="su321, post: 39297067, member: 650803"]Allah bağışlasın canım. Onunla ilgilenirken yeterince hareket ediyorsundur tatlım sende. Havalar ısınsn birlikte çıkarsınız belkiHoppa[/QUOTE]
Aynn cnm su havalar bi isinsaydi kizimla gezerdik bol bol atardiim su kilolari uzerimden cok sıkildim artik:KK28:

Yemek yemekten sıkilman müthiş bi duygu olsa gerek inş formdaki herkes birgün yemek yemektn sıkılır ve yemeyi sevmez
.

İnşallah canim ama benim boyle olmamda nisandabaharin çok etkisi oldu dun gece yorumları okuduysan gormussundur mutlaka[/QUOTE]
Evet bnde o yüzden üye olup aranıza katıldım ve inanıyorum mayısta bu kilolar gi de çek :)

ayyy inş ya teşekkür ederim:) boyun 158 78.8 ile basladm tabi tok olcmustum şimdi 76.6 çıktım 2000 kalorilik bi diyet uyguluyorm daha doğrusu diyeti devam ettirmek içinde aşırı bi çaba gosteriyorm kendimi gaza getirmek için tüm diyet formlarını okudum diyebilirim umarım istedigimiz kiloya hemencecik geliriz :)
Hoşgeldin canım tabiki istediğimiz kiloya gelicez bunun için koskoca bir 13 haftamız var bu süre sonunda hepimiz birer Fıstık olarak yaza giricez eminim. . Bizle Paylaş menülerini. cuma günleri tartını bildir olur mu:) :KK5:

Öğle Yemeğinde ne yaptın :) canım inanmam motive çok iyi maşallah küçük çocukla spor yapmak zor tabi ama en azından hareketsiz değilsin buda önemli

Tabi canim bugün ip atlamayada basladim:-) öğle yemeqide yemedim cunku aksam kayinvalideme gidicem eminim çok güzel yemekler yapmistir ogle ile aksami birleştirmeyi düşünüyorum iki litre suyumuda içtim

bu arada reglim o yüzden yeşilçay yerine kayısılı form çayı aldım onu içiyorum.. bugünkü sabah kahvaltım biraz kuraldışıydı. çünkü dün yiyemediğim tavukgöğsü tatlısını sabaha bıraktım :) bir de 2 dilim kepek ekmeği, seytin, lor peyniri :KK70: öğlen çok hafif bir şeyler yerim. çünkü tavuk göğsünü yeyip günün ağırlığını yaptığımı düşünüyorum. bir de öyle kaselerde yapmışım ki ayıp bana 2 kişilik resmen :KK70:
Hoşgeldin çok merak ediyordum seni Harikasın valla iyi vermişsinm cnm ekliyim listeye. Bu arada dün ödül günün olMuş bu hafta telafi edersin zaten tekrar Tebrikler Canımmmm:KK54:

Tabi canim bugün ip atlamayada basladim:-) öğle yemeqide yemedim cunku aksam kayinvalideme gidicem eminim çok güzel yemekler yapmistir ogle ile aksami birleştirmeyi düşünüyorum iki litre suyumuda içtim
Iyi başladık canım hadi bakalım ip atlaman harika olmuş
Ben kv ye gidince ekmek yemiyorum pilav falanda almam çorba Yemeğin suyu yok işte ne varsa toplam bir tabak Artı salata yiyorum canım tavsiye ederim

Sabah 3 zeytin iki dilim peynir iki dilim ekmek bir sahanda yumurta
Öğlen 1 ince dilim kek 15 minik köfte 4 köfte kadar eder 5 balık kraker
Ara Türk kahvesi şekersiz
Bugün misafirlikteydim böyle karışık oldu ama
Akşam salata yerim

Iyi başladık canım hadi bakalım ip atlaman harika olmuş
Ben kv ye gidince ekmek yemiyorum pilav falanda almam çorba Yemeğin suyu yok işte ne varsa toplam bir tabak Artı salata yiyorum canım tavsiye ederim

Evet Cnm tam gaz devam boyle :)bende öyle yapicam şuan tarcinli su felan iciyorumku iştah kesilsin.

Merhaba kizlar aksama misafir gelecek yemek temizlik ancak firsat bulabildim
Sabah 2 yumurta 1 zeytin
Ara greyfurt
Öğlen iki kase cacik simdide yesil cay iciyorum aksamda corba icmeyi dusunuyorum sadece

X