100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Günaydın kızlar
Buglemm80 elma diyeti nasıl bişey :) 86yla başlıyoruz o zaman yazayım.
Su afiyet olsun canım. 200 gr gitmiş görünüyor değil mi ? Bak durma vardı diyordun azalmış yinede tebrikler :KK19:

Tartıda 82.2 çıktım çok sevinçliyim :KK49:
2.6 gitmiş gerçi ilk hafta ondan az bile gitmiş olsun çok sevindim 7 lı rakamlara yaklaştım:KK55:

Su afiyet olsun canim haftada birgün bir öğün kacamak yaparak bütün haftayi kurtarabilirsin abarmadan tabi :KK66: en azindan o gune kadar dayanir istediginden yersin arada kacamak olmazsa 1 2 ay dayanilmaz diyet bozulabilir ben mesela dun aksam yedim 1 hafta sonra yine az miktarda istedigim birseyden yiyecem tabi bunu geç saatte yemem kötü oldu ama neyseHoppa

Canim 79 u gormek istiyorum artik en az 1, 5 kilo vermek istiyorum bu hafta regl biraz kacamak derken yine iyi gitti regl olunca tatli krizletim oluyor dun gec saatte dayanamayip 1 cikolata yedim maalesef ama bu hafta daha iyi olacak insallah

erken saatlerde olursa daha iyi olurmuş dediğin gibi canım olsun gayet iyi verdin ama çok dikkat ediosun zaten oda var... bende en az 1,5kg hedefledim.. bide dikkat ettim ben bazı akşamları geçiştirdim onun sabahı pek vermemişim ama ne zamanki salata ve hafif bir yemek yedim daha iyi verdim.. bu hafta düzenli yemeye gayret edicem inşallah

X