100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

aman almasın :) canım valla vermek çok zor.. aç uyu aç uyan hep acık:) mide küçüldü allahtan
30 dk yürüdüm biraz tempoyu arttırdım 1,89 km etti
bugün enerjim düşük hiçbirşey yapasım yok nedense:KK43:

Insan aç olunca kilo verdiğini anliyo gercekten tok olunca acaba fazla mi yedim bir yerde yanlış mi yaptim diyo bu aç kslmadan zayiflayanlar nasil besleniyor anlamadim :confused:

Merhaba kızlar
Bu ara yediklerime dikkat edemiyorum sadece akşam 6dan sonra yemiyorum inşallah veririm
Offf yaza da az kaldı gitsin artık şu kilolar

Gidecek inşallah canım asil kilo alma sebebi zaten akşam yemeğinden sonra tatli cayin yaninda kurabiye kuru yemiş yok meyve yatincaya kadar yiyorduk canim 6 dan sonra birsey yemiyorsan bence en büyük seyi başarıyorsun bence :KK66:

bende acıkıyorum canım aynen geç yatıyorum çok acıkırsam meyve yada ayranla geçiştiriyorum ama aç uyuyorum yinede bence aç uyumak bize verdiriyor

kesinlikle regl olmamanla ilgili canım bu arada regl öncesi ve regl dönemi tuz kısıtlaması yapmak fazla ödemi engelliyor gerçi biliosundur soda bile içmemek lazım o dönem
sen herşeyi eksiksiz yapıyorsun tamda o dönem kilo durman oldu başka izahı yokki sakın canını sıkma bak görürsün birkaç güne rahatlayacaksın...

İNŞALLAH CANIM. BİRDEN GİTSİN ŞÖYLE KİLOLAR. DELİRTMESİNLER BENİ...

Rmys a Katılıyorum canım en iyisini yapıyorsun bide suya dikkat et yeşilçay iç muhakkak

İzmirinsani inşallahhh canım bende savaş açtım kilolara:)

Merhaba kizlar. Kahvaltim kirmizi biber iki zeytin ve yarim kk da peynir. Az once de bir bardak sut bir ceviz bir kayisi yedim. Sut hastasiyim ya bayiliyorum valla.

X