100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Towerin ben düğün olmacan once rejime baslamistim bir bardak ilik suyun icine 1 yemek k yakin sirke biraz limin sikip iciyordum aç karnina gün boyuda 2.5 lt su hem yüzüm pürüzsüzlesti hemde cok guzel kilo vermistim yani cildime içince fayda gösterdi :)

Towerin ben düğün olmacan once rejime baslamistim bir bardak ilik suyun icine 1 yemek k yakin sirke biraz limin sikip iciyordum aç karnina gün boyuda 2.5 lt su hem yüzüm pürüzsüzlesti hemde cok guzel kilo vermistim yani cildime içince fayda gösterdi :)

cnm ne kadar süre içtin böyle.. bilmiyorum bu yüzüme bir türlü çare bulamadım da neredeyse 10 yıllık lekeler bir de kırmızılıklar..herhalde ondan dioyurm geçmiyor artık geçmez de ..yoksa çok su içen biriyim..sadece su içmek işe yarasaydı porselen gibi yüzüm olurdu :)

Izmirinsani benimde regl dönemim 1 kiloya yakın fazla çıkıyor canım 3.ve 4. Gün iniyor Ondandır tabi fazla çıkmak başka izahı yokki Sıkma Canını

Elma sirkesi ve limonlu suya bende başlayayım kızlar
Sabah aç karnına ve bir kez olacak değil mi? :)
Bu akşam canım yemek istemedi bir elma ve bir armut yedim bitti.. Şimdide yeşilçay içicem

Bir de zayıflamak adına her yolu deneyen ben bugün bir formül buldum :) kendi çapımda işte. :KK70: normalde odamda masamda 1ltlik suyum vardır hep..3 defa doldurur içerim. :) su ile aram çok iyi. neyse bunun yanına 750 ml lik şişemi ekledim ..tabi nasılll..şimdi ben yüzümdeki lekeler için şu çok önerilen elma sirkesini aldım ama malesef işe yaramadı..:KK43: sonra dedim ki almışken başka bişeye yarasın bari..zayıflattığını duymuştum..aç karnına içilince ve vücudu temizliyormuş..tabi mideye zarar veriyor diyenlerde yok değil..gittim bu şişeyi su ile doldurdum ve 2 yemek kaşığı elma sirkesini koydum bir güzel çalkaladım..şu an masamda sabah uyanır uyanmaz önce normal su içtim sonra bundan biraz..gün içerisinde de cnm tatlı şekerli ne bileyim yasak bir şeyler isterse önce bu sudan içeceğim diye de kendimi şartlandırdım..ama bugün bitirecem o suyu.arada içiyorum..durum böyle olunca o tadı midem fazla kaldırmadığından gözüm korktu hiç yasağa dkunmadım evde olmama rağmen.. :) sanırım doğru yoldayım..ve bu suyu çantamda taşımaya karar verdim mesela yarın kuzenime gidecez..öğle yemeğine davetliyiz ağır şeyler gelirse önce bundan içecem iştahıda kesiyormuş ya hem fazla yemem ..neyse yine çok konuştum..ama yarın sabahtan akşama kadar yokum kızlar :) sizde böyle bişi yapın derim emin olun sırf o sudan içmemek için bile ağzınıza tatlı şekerli bişi koymak istemiceksiniz ve yanınızda taşıyın ara ara için..iştah falan kalmıyor.. :)
Süpermiş ya bu kadar etkilediğini bilmiyordum:) ve senin yöntemin tam oturmuş:)) riskli zamanlarda özellikle taşımak lazım:) ayrıca çok konuştum deme konuş tabiii canımmm zevkle okuyorum tecrübenden faydalanıyoruz :KK66:

Canım benim bu ay hiç şişkinliğin olmadı hatta vaktide geçti tartıya bakıyorum almışım canım sıkıldı sonra diyetle ve regl olunca kilo gitti

Canım ben içemedim acıkınca içsem olurmu
Bu arada sabah 82.6 çıktım
Kahvaltı iki dilim ekmek 3 burgu peynir 4 zeytin yarım yumurta Omlet şeklinde

bugün herkeste bir yoğunluk var zannediyorum
kızlar 95 günümüz kaldı
gerisayıma devam :)
zaman hızlı geçiyor...
az önce doymadan kalkarken elim yemeğe gitti yiyemedim
buraya yazacağım aklıma geldi
iyiki konu açmışım motivasyonuma ciddi etki ediyor
yine sıkıntılı zamanlardayım yine stresliyim ayrıca oğlum babası şehir dışına çıktığı için agresif durumda ne isteği bitiyor ne ağlaması:KK51:
normalde bu durumda hazır eşimde yok ordan burdan sipariş abur cubur ye allah yeee durumunda olurdum ama öyle değilim :stop:
ikinci mesajda yazdıklarımı hergün okuyorum kendimden vazgeçmiyorum...
az sonra oğlumu uyutup ne kadar canım istemesede yürüyüşümü yapıcam inşallah:KK54:

Geldim Canim disariya cikmistim bende sabah 2 yumurta 4 zeytin yeşillik 2 lokma simit yedim şimdide 1 greyfurt la form cayi iciyorum aksamada yogurtla ispanak yemeyi dusunuyorum yalniz brn geç yatiyorim saat 9 dan sonra acikiyorum herhalde yada aksam atistirmasi istiyor canim ne yapabilirim acaba

Canım benim bu ay hiç şişkinliğin olmadı hatta vaktide geçti tartıya bakıyorum almışım canım sıkıldı sonra diyetle ve regl olunca kilo gitti

izmirinsanı son msj sanaydı alıntılamamışım

ANLADIM CANIM. TEŞEKKÜR EDERİM. UMARIMDA BENİM DE YARIN VEYA ÖBÜR GÜN İNER ARTIK KİLOM ÇÜNKÜ CANIM SIKILMAYA BAŞLADI. AMA ŞUNU BİLİYORUM KİYANLIŞ BİRŞEY YAPMIYORUM. DİKKATLİ BESLENİYORUM. REGL İKEN BİLE SPORUMU YAPIYORUM. YANİ YANLIŞ YOK ANLIYORMUSUN. MUTLAKA BİR SORUN VAR.BELKİDE DİRENÇ GÖSTERİYOR VÜCUT AMA ENİNDE SONUNDA KIRILACAK DİRENÇSE DE.

Geldim Canim disariya cikmistim bende sabah 2 yumurta 4 zeytin yeşillik 2 lokma simit yedim şimdide 1 greyfurt la form cayi iciyorum aksamada yogurtla ispanak yemeyi dusunuyorum yalniz brn geç yatiyorim saat 9 dan sonra acikiyorum herhalde yada aksam atistirmasi istiyor canim ne yapabilirim acaba

bende acıkıyorum canım aynen geç yatıyorum çok acıkırsam meyve yada ayranla geçiştiriyorum ama aç uyuyorum yinede bence aç uyumak bize verdiriyor

ANLADIM CANIM. TEŞEKKÜR EDERİM. UMARIMDA BENİM DE YARIN VEYA ÖBÜR GÜN İNER ARTIK KİLOM ÇÜNKÜ CANIM SIKILMAYA BAŞLADI. AMA ŞUNU BİLİYORUM KİYANLIŞ BİRŞEY YAPMIYORUM. DİKKATLİ BESLENİYORUM. REGL İKEN BİLE SPORUMU YAPIYORUM. YANİ YANLIŞ YOK ANLIYORMUSUN. MUTLAKA BİR SORUN VAR.BELKİDE DİRENÇ GÖSTERİYOR VÜCUT AMA ENİNDE SONUNDA KIRILACAK DİRENÇSE DE.

kesinlikle regl olmamanla ilgili canım bu arada regl öncesi ve regl dönemi tuz kısıtlaması yapmak fazla ödemi engelliyor gerçi biliosundur soda bile içmemek lazım o dönem
sen herşeyi eksiksiz yapıyorsun tamda o dönem kilo durman oldu başka izahı yokki sakın canını sıkma bak görürsün birkaç güne rahatlayacaksın...

Dogrudur canim çünkü arkadasim yillar once 19 kilo verdi kisa surede nasil verdin dedim karin gurultum ninni oluyo aç uyuyorum dedi :) 4 yil falan oldu bir dahada almadi

X