10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

İnşallah çıkar ben 27 sinde yapacağım

Kizlar ben şimdi miratech erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ovulasyondan sonraki 10. Gundeyim hamile değilim diyip önümüzdeki aylara mi bakayım yoksa hala umut var mı?

10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kizlar, belirtileriniz var mı varsa neler? Gelin birlikte bekleyelimm @GamzeAsl @tpzeng E edadiyebirisi O ortmen58 @Turkanmammadova @merviki
Uygulamaya göre 9 Eylül yumurtlama gösteriyordu ama olmadı. 12 eylülde akıntım olduğu için ovülasyon testi yaptım çok belirgin çizgi vardı ama çok net değildi. 13-14 eylülde aşırı belirgin çizgiler vardı muhtemelen yumurtlama oldu. 15 Eylül de silik çizgi çıktı çatlamıştır heralde. Hiç bir belirti hissetmiyorum şuan. Yumurtlama günlerini hep değerlendirdik. Sadece merak ettiğim yumurtlama geç olduğu için regl gecikir mi ? İnşallah hamileyimdir Regl başlangıcı 26 Eylül görünüyor 4 gün var inşallah regl olmam

Eklentiler

• DD1D486C-17D6-49D4-85CC-3166B61C6A91.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_3694.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 25
Evet yumurtlama gecikince adet zamanı da atiyo umarım hamilesindir

Aynen gecikir reglin . Yumurtlamadan sonraki 14. Gün regli olması gerekiyor diye biliyorum. benimde 14. Gün 26 Eylül oluyor bekliyorum heyecanla.

Merhabalar şu an bende sizinle aynıyım 13-14 pil 15 çatlamış gösterdi bat 1 Ekim.. bekleyen el açan herkesin duası kabul olsun ve kimsenin kucağı boş kalmasın sağlıklı bebişlermiz olur inşallah hepimizin belim çok ağrıyor ve dün ve bugün inanılmaz yoğun akıntım var sarı renkte ve kasıklarım da ağrı

Kizlar merhaba beni de listeye eklermisiniz. Ayin 14 unde yumurtlama 15 inde catlamam oldu bugun test yaptim cok cok hafif cizgi belirdi testimde yarin sabah ilk idrarla tekrar yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…