10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Yaaa ben gördüm ama 🙈🙈 elinde test varsa bir de yarın ilk idrarla mı baksan 😍
Vallahi ben sımdı yaptım ama böle çıkmadı yanı kuruma muhtemelen çünkü hemen çıkmamıştı bu testın yanıltacagını düşünmüyorum ılk 5 dk ıcınde çıkmadı çünkü yarın sabah bakacağım artık 😂

Bence test yap obulasyon yapacağına neden yapmıyorsun yok mu evde test ?
Testimm yok almaya cesaretim de yok perşembe günü lazer randevum var gitmeden önce yapmayı düşünüyorum çünkü gebelik halinde doğumdan sonraya bırakıyolar lazeri bakalım inşallah bekleyeceğim biraz daha 🥹🥹🥹

Kızlar bir de belirtileriniz nelerr benim yumurtlamadan bu yana göğüs ucum hassas hiç geçmedi 3 4 gün sadece gmğüs ucumda hassasiyet vardı sonrasında hassasiyet göğsüme de yayıldıı arada kasıklarımda belimde batma oluyor ama hiçbir belirtim çok çok aşırı değill

Kızlar bir de belirtileriniz nelerr benim yumurtlamadan bu yana göğüs ucum hassas hiç geçmedi 3 4 gün sadece gmğüs ucumda hassasiyet vardı sonrasında hassasiyet göğsüme de yayıldıı arada kasıklarımda belimde batma oluyor ama hiçbir belirtim çok çok aşı

Kızlar bir de belirtileriniz nelerr benim yumurtlamadan bu yana göğüs ucum hassas hiç geçmedi 3 4 gün sadece gmğüs ucumda hassasiyet vardı sonrasında hassasiyet göğsüme de yayıldıı arada kasıklarımda belimde batma oluyor ama hiçbir belirtim çok çok aşırı değill
Kalçamda ve belimde ağrım dışında başka bısım yok . Son 2 gün regle 🌼 yumurtlamanın 10. Gunundeyım gece 12 den sonra 11 oluyorum hadi bakalım :)

Kuzum benim yumurtlamadan beri kasık ağrım devam ediyo gaz şişkinlik ve kabızlık var yorgunluk var iştahım açıldı ekstradan zaten maşallahı var da 😄 17 eylülden beri sık idrara cikiyorum falan

Canım ben gördüm sanki ama kuruma çizgisi de olabilir 10 dakika içinde çıktı mı
Kuruma çizgisi evet daha erken zaten 10. Gün bence net 12-13- günde çıkar varsa yoksa adet olurum zaten yarın sabah ılk idrar ile tekrar edeceğim işe gitmeden önce eğer çıkmaz ise yarın sabah yaparım artık silik görürsem de akşam okuldan gelince tekrar ederim koyulaşma var mı die yoksa negatif çıkarsa adet günümü beklıcem daha yapmıcam adetim 1-2 gün geçince yapacağım ama kasıklarım da degıl karnımın ortasında asagıda bu ağrı oluyor neden bıkmıyorum belım ve kalçam da ağrıyor

X