10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Benim de 9 eylül pik 10 çatlama göğüslerim hassas dün gece sol kasığımda iğne batar gibi oldu yarım saat-bir saat sürdü ama geçti, bugün tekrar ovulasyon yaptım t çizgisi c den silik

Benim de 9 eylül pik 10 çatlama göğüslerim hassas dün gece sol kasığımda iğne batar gibi oldu yarım saat-bir saat sürdü ama geçti, bugün tekrar ovulasyon yaptım t çizgisi c den silik
Obulasyonla alakası yok canım onun hamıleyken de yumurta oluşuyor bazıları ona denk geliyor , o yüzden koyu çıkıyor sonuçta adettten sonra yumurtluyoruz benim gebelkklerımde pik degıldı gebe olduğunu öğrendikten 1 hafta sonra pik oldu hamılelıkle hıc bır alakası yok

Ya gerçekten mi o kadar umut verdinki bana şuan günlerdir araştırıyorum içime su serptin Allah razı olsunn

Benim de 9 u pik 10 u çatlama pcos var bende döngümün 56. Gününde yumurtlama gördüm çok ümitlüyim bu ay ya dün gece rüyamda kan veriyodum betam 13 çıkıyordu

Kızlar size bi foto atacağım bugün akşam yaptığım test sabah bişi yoktu ama şimdi ki böyle çıktı 10. Günüm bılıyorsunuz ay yorumlarınızı bekliyorum resımde efekt yok kuruma olabılır mı ?

Eklentiler

• IMG_0989.jpeg
    350,9 KB · Görüntüleme: 56
Selamlar , 11-12 Eylül Ovulasyon Pik
13 Eylül Çatlama
10-11-13 Eylül değerlendirdik. Bir sonraki hafta özellikle sağ kasık bacak diz ve alt karın ağrılarım oldu. 2-3 gün kabızlık oldu. İnanılmaz yorgun hissediyorum sürekli uyuma ve bir şeyler yeme istediği var. Uyuduktan sonra uyanamıyorum resmen. Akıntı koyu sarılı değişik bir şey daha henüz yerleşme kanaması vs olmadı. Bazen üşüme bazen bi ateş basması var. Ama bilemiyorum negatifi görmekten korktuğum için testte yapamıyorum.
Regle tahmini olarak 4 gün var olarak gösteriyor. Bir umut bekliyoruz bu ay tutar diye inşallah Allah hepimizin gönlüne göre hayırlı olanı versin inşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…