10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Kizlarr benim için hiç umut yok mu 11inde pik 12sinde çatlama oldu ovulasyonun 10. Gününde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı kesin gebelik yok mu yani?
Bence bekle biraz daha. Beklemek çok zor biliyorum ama sağlıklı net doğru sonuçlar için biraz sabretmek gerekiyor canım maalesef. inşallah pozitife döner ya

Bence bekle biraz daha. Beklemek çok zor biliyorum ama sağlıklı net doğru sonuçlar için biraz sabretmek gerekiyor canım maalesef. inşallah pozitife döner ya
Ya vallahi kilo aldım maydonozlu su yapıyorum kendime normalde ödem atsın diye şimdi ya hamileysem diye hiçbir şey yapamıyorum elim kolum bağlandı beklicem artık bi kaç gün daha

Hello kızlar. Benim gibi sabırsız sizleri görmek beni rahatlattı hep erken yapıp bir daha erken yapıp üzülmeyeceğim diyordum ki bir baktım sabah test yapmışım

11 Eylül çatlatma iğnesi oldum. 13 Eylül aşılama. Ardışık günleri değerlendirdik.
Bat 28 Eylül

Sabahta kör olma pahasına bakarsan çok çok silik bir şey görülüyor. Ama referans alabileceğim bir belirginlik değil önce sabrı öğrenmem gerekiyor sanırım

Eklentiler

• IMG_0603.jpeg
    139,2 KB · Görüntüleme: 45
Selam canım inşallah 2. Çizgi daha da belirginleşir. Ben tutuyorum kendimi bu sefer çok ilginç şekilde bat 27-28 Eylül benim de her değişikliği hava değişimine filan yorup kendimi avutmaya çalışıyorum ama bakalımmm ne çıkacak

Ya inşallah. Aslında cuma çağırdı doktorum kan testi içinde. Beklemek zor malum
Bu ay güzel haberler alırız inşallah

O sabrı öğrensek belki kendiliğinden olacakta işte sabırsızlanıp kendimizi strese sokuyoruz ama elimizde değil. Varsa bi an önce öğrenmek istiyoruz. Yalnız olmadığımı görmek beni de sevindiriyor

O sabrı öğrensek belki kendiliğinden olacakta işte sabırsızlanıp kendimizi strese sokuyoruz ama elimizde değil. Varsa bi an önce öğrenmek istiyoruz. Yalnız olmadığımı görmek beni de sevindiriyor
Aynen öyle çok iyi tespit . Çarşamba yapıcam tekrar ama bekleyemeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…