10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

12 Eylül pik
13 Eylül çatlama
Sadece 12-13 günü değerlendirdim .
Pikten 10. Gün
Çatlamadan 9. Gün
Reglime 3 gün var .
Karın guruldaması var
Hafif bazen olan karın ağrısı var
Dün kabızdım
Bugün ishal oldum
Akıntı yok
Meme hasasiyeti adet olacağım zamanla kıyaslarsam şu an çok az
Kalçamın üst et bölgesı kaslarım ağrıyor
Hafif belim sırtıma doğru ağrıyor
Mide bulantım yok
Bas donmem yok
Üşüme yok
Ateş yok
Kasık agrısı yok
Test yaptım bugün silik gordum ama siz görürmüsunuz bilmem ben çok zor gördüm .yorumlarsanız sevınırım . Resımle hiç oynamadım .

Eklentiler

• IMG_0962.jpeg
    96,4 KB · Görüntüleme: 146
10 Eylül akşam pikti gece 1 de çatladı akıntıdan anladım. Test silik çıktı. Bat 24 u
Yumurtlamadan 1 hafta sonra kasık ağrılarım başladı gaz sancısı gabzlik sıcak basmaları oldu.
Bata 4 gün kala kasık ağrım azaldı solda batma var göğüste sadece sızlama var. Karnım şiş. Ateş basması gitti yerine üşüme geldi.
Dünden beridir mide bulantım var akşam yine çıkardım. Bu kadar erken başlamaz ama ben hep mide bulantısıyla öğrendim gebeliklerimi.
İnşallah hepimiz pozitifi görürüz. Daha test yapmadım gecikmemi bekliyorum

O zaman yumurtlamanın 12. Gunundesın aslında çıkar su an neden yapmadım reglıne 2 gün kalmış ?

O zaman yumurtlamanın 12. Gunundesın aslında çıkar su an neden yapmadım reglıne 2 gün kalmış ?
Emin olmak istiyorum. Adet olmazsam direk kan veririm. 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ama hcg hiç yapmadım. Adetten 2 gün önce lekem olurdu olmadı. İshal ağrısi gibi hafif ağrım olurdu o da yok. Biraz önce de yemek yaparken soğan kokusu mahv etti beni ve yine gaz sancım var. Havalar soğudu usutmus de olabilirim. Bir de normalde yatakta 1 saat döner öyle uyurum 3 gündür başımı yastığa koyar koymaz direk uyuyorum.
Sizin teste golge var gibi bata kaç kaldi

Kizlarr
11 Eylül akşamı pik günü, gecesini yani 00dan sonrasını değerlendirdik
12 Eylül gündüz siliklesmeye başladı
13 Eylül yine silikti yine değerlendirdik
Belirtilerim yumurtlamadan beri kasık ağrısı var hafif, yumurtlamadan beri göğüs hassasiyeti var asiri şişkinlik ve afedersiniz gaz ve kabızlık var bunlar yumurtlamadan beri hiç geçmedi, yorgunluk oluyo ara sıra 17 eylülden beri sık idrara çıkmaya başladım bi de dün gece acayip ketçaplı patates cips çekti ama içim cekiyo böyle bi garip oldu. His olarak hamile değilmişim gibi geliyor ama eşim sen hamilesin alıngan olmaya başladın daha sinirli olmaya başladın falan diyor böyle işte

Bugünü saymazsam artık 2 gün kalmış olcak 10. Gün yumurtlamanın yarın artık bırazdaha net gormeyı umut ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…