Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba kizlar gunaydin bugun nasilsiniz bakalim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah
1 adet zeytin
3 adet eti burcak biskuvi
1 adet nescafe

Ara
1 adet nescafe

Ogle
Bir bucuk lahmacun
1 sise kola

Ara
1 dilim kek

Aksam
1 porsiyon haslama tavuk
Yarim porsiyon pilav
Bi kac cig kofte
1 ayran

Spor yarim 15 dk tempolu yuruyus
Su 3 lt uzeri

Spor yapamadim resmen hava sartlari yuzunden bugun yapacagim insallah

O hepimizde oluyor tatlım takma kafana yeterki kaçamak yapma

Ayni durum bende de var canim, goz donmesi durumu da var bi aclik hali ar anlatamam

Dün kaçamak yaptım, bi çikolata yedim, ah benim bu halimmmm neyse ki hala perşembe günü verdiğim kilodan düşüğüm :) canım çok fena tatlı çekiyor, inşallah öğle yemeğinde sütlü tatlı çıkar da yemem :)

Günaydın kızlarrr bol güneşli neşeli günler diliyorumm :)

Günaydın kızlar :) Ben bugün yine mükemmelim, verilen kilolar o kadar mutlu hissettiriyor ki :) Bu arada kemerlerimi son delikte takıyordum, 2 kilo bayağı fark etti ve yeni delikler açtırmam lazım, çok mutlu oldum sabah sabah.

Canım en son makarna yiyecektin :) Keşke köfteyi de makarnayla beraber yeseydin, en azından geç saate kalmamış olurdu :)

Dünkü korkunç ötesi menüm
Kahvaltı : 1 simit, pınar beyaz - sürekli aynı şeyi yiyorum, simitçi amca beni görünce hazırlamaya başlıyor benim alacaklarımı :))
Öğle : 1/2 ezogelin, 1 tabak türlü, salata, 1 dilim karpuz - böreği alıp geri bıraktım, kendimi alkışlıyorum
Ara : 1 Şölen Octavia - Kalorisi yazmıyordu ya paket üzerinde, internette de bulamadım.
Akşam : 1 çiğ köfte dürüm
Su : Yine 1 litre, olmuyorrrr yapamıyorum :)
Spor : Yağmur sebebiyle yürüyüşe çıkamadım, evde de tembellik yaptım

Günaydın kızlarrr bol güneşli neşeli günler diliyorumm :)

günaydın herkese
Canım en son makarna yiyecektin :) Keşke köfteyi de makarnayla beraber yeseydin, en azından geç saate kalmamış olurdu :)
sorma leylacım Eşimle 3 yıldır uyguladığımız birlikte akşam yemeği yememe kararımız vardı o saat 8 den sonra geldiği için. dün işyerinde yememiş gelir gelmez evde yiyecek birşey varmı diye sordu. bende buzluktan köfte çıkarıp pişirdim hızlıca. azıcık kıyısından eşlik ediverdim sonra

sana evde kahvaltı ödevi
çiğ köfte mi hamileyken midem yanıyordu yemiyordum şimdide bebeğe gaz yapacak diye yemiyorum. afiyet olsun canım.

kızlar bu hafta perşembeye az kaldı. bir an evvel eşleştirmelerimizi yapıp önüzmüzdeki hafta için kendi aramızda yarışalım mı? zira tartı bugün beni çok üzdü.

sana evde kahvaltı ödevi
çiğ köfte mi hamileyken midem yanıyordu yemiyordum şimdide bebeğe gaz yapacak diye yemiyorum. afiyet olsun canım.

Evde kahvaltı yapmak güzel de, ah o sabah uykusu yok mu, bırakmıyor beni, işe gitmeme zor izin veriyor, kahvaltı dersem çok fena kavga ederiz

slm kızlar internetten dukanı araştırıyorum sizce sağlıklı mı :44:
biraz sonra doktora kan sonuçlarını almaya gidicem ordan diyetisyene yönlendirecekler
bu arada dünkü menüm
sabah 1 ymk kaşığı kaymak 2 dilim ekmek 1 çay bardağı süt
arada 10:30 gibi 1 elma
öğle 1 çay + 1 peynirli gözleme
akşam 1 tabak makarna domatsli biberli yarım dolma
2 litre su

kızlar bu hafta perşembeye az kaldı. bir an evvel eşleştirmelerimizi yapıp önüzmüzdeki hafta için kendi aramızda yarışalım mı? zira tartı bugün beni çok üzdü.

Tartı beni de çok üzdü birazdan pc başına geçince yakın kilolu olanlara bakayım kızlar. Ona göre eşleştirme sunarım. Olur mu?

Sosyesteyik burda mısın?

Tartı beni de çok üzdü birazdan pc başına geçince yakın kilolu olanlara bakayım kızlar. Ona göre eşleştirme sunarım. Olur mu?

Sosyesteyik burda mısın?

Burdayim canim ama teldeyim bakalim listeye eslestirelim uyar bana da

Dukan sağlıklı değil bence.ayrıca takım kurallarına göre yasak zaten.

Bu bu haftanin listesi kizlar bakalim kim kime uygun

Kızlar sürekli yazanlar kilo sıralamasına göre.
Simerenyaa : 85.9
Nisse_46 : 85,2
Naneli_şekerim : 79.3
crystallife : 65.7
Sinayropen : 64.2
Turab571 : 62.3 Sosyestetik : 61
leyla5235 : 58.5

Listemizde olan
Sulfirikasitcik (58 kg) ve zeynepcer (61.8 kg)'in sesi çıkmıyor. Bilgisi olan var mı onlarla ilgili? Eşleştirmeyi onları da katarak mı yapalım? Yoksa herkes sürekli iletişim halinde mi olmak ister? onların kiloları yakın zaten, en kötü ihtimal o ikisini eşleştiririz eğer devam ediyorlarsa.

Unuttuğum, kilosunu yanlış yazdığım var mı acaba? Ya da birbiriyle eşleşmek isteyen var mı?

Son düzenleme:
Evde kahvaltı yapmak güzel de, ah o sabah uykusu yok mu, bırakmıyor beni, işe gitmeme zor izin veriyor, kahvaltı dersem çok fena kavga ederiz
beslenme çantası fikrine ne dersin o zaman? kahvaltıyı çok severim ben
çalışırken bile eşimle kendime yumurtalı mumurtalı güzel bir kahvaltı hazırlardım.

kendi dukanını kendin yap derim, protein ağırlıklı beslenebilirsin ama sebzeni meyvenide ye derim kalsiyumunu al. et balık tavuk zaten kilo verirlkenki vazgeçilmezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…