Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar sürekli yazanlar kilo sıralamasına göre.
Simerenyaa : 85.9
Nisse_46 : 85,2
Naneli_şekerim : 79.3
crystallife : 65.7
Sinayropen : 64.2
Turab571 : 62.3 Sosyestetik : 61
leyla5235 : 58.5

Listemizde olan
Sulfirikasitcik (58 kg) ve zeynepcer (61.8 kg)'in sesi çıkmıyor. Bilgisi olan var mı onlarla ilgili? Eşleştirmeyi onları da katarak mı yapalım? Yoksa herkes sürekli iletişim halinde mi olmak ister? onların kiloları yakın zaten, en kötü ihtimal o ikisini eşleştiririz eğer devam ediyorlarsa.

Unuttuğum, kilosunu yanlış yazdığım var mı acaba? Ya da birbiriyle eşleşmek isteyen var mı?

şöyle haftalık kilo verme hedefi 500 gr ı geçmeyen paylaşımı bol sporu seven biri ile eşleşebilirim. :KK19: kriterlerim bunlar :KK1:

beslenme çantası fikrine ne dersin o zaman? kahvaltıyı çok severim ben :KK16:
çalışırken bile eşimle kendime yumurtalı mumurtalı güzel bir kahvaltı hazırlardım.

akşamdan hazırlamak gerekiyor o zaman, ben de kahvaltıyı çok severim ama ah şu tembellik :)

Kızlar bence ne yapalım biliyomusunuz? Eşleşme olmasın ama haftanın 1. 2. 3... sünü seçelim son 2ye 3 e kalanda rencide olsun :KK70: çünkü gelende var gelmeyende bide hepimiz farklı kilolardayız

Selam kızlar arada bakıp çıkıyorum haftasonundan beri yogunum simdi kayınvalidemle kayinpederim bizde 2 hafta kadar kalacaklar o yüzden pek fırsatım olmuyo. Yine uğrarım arada öptüm hepinizi.

Selam kızlar arada bakıp çıkıyorum haftasonundan beri yogunum simdi kayınvalidemle kayinpederim bizde 2 hafta kadar kalacaklar o yüzden pek fırsatım olmuyo. Yine uğrarım arada öptüm hepinizi.

Ok canim sorun degil burda bi sknti yok her sey yolunda kolayliklar diliyorum sana

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Burdayım ben :) yine bir ilişki krizi içindeyim :KK43: neden bennnn? Tam da kilo vermek isterken.

Ya yaşlar da küçük değil ki canım ben 30, o 32. Hayır yani kazık kadar insanlarız :KK43:

Burdayım ben :) yine bir ilişki krizi içindeyim :KK43: neden bennnn? Tam da kilo vermek isterken.
karşıda zor bir insan var galiba. çivi çiviyi söker hadi bakalım bunuda atlatırsınız siz. bende canım sıkıldığı anda en yakındaki yiyecekten başlarken, ki canımı sıkan genelde eşimdir, şimdi dur diyorum kendime kilo alırsam yine mutsuz olan ben olacağım.

Hemen tarçınlı süt iç canım geçer isteğin yada elma dilimle tarçın serp ye.
evde sütte yok :KK50: yeşil çay demleyeceğim tarçınlı biraz kuru üzüm ve cevizle yiyeceğim ve bu bugün yediğim son şey olacak söz. :KK4:
yürüyüşte yapmam lazım daha.

selam, akşam yemeğimi yedim geldim henüz spor yapamadm ve içten içe bir tatlı isteğim var :KK17:

Afiyet olsun canım ben 30 dk tempolu yürüyüş yaptım az ama olmamasndan iyidir :) aman canım tatlıya dikkat et..

Yaaa nie böyle ki canm takma kafana su akar yolunu bulur üzme kendini...

Ya yaşlar da küçük değil ki canım ben 30, o 32. Hayır yani kazık kadar insanlarız :KK43:

Yaşla alakalı değl canım bu ya.. benim kocamda 31 yaşında bi bakmışsın çok atarlı sinirli bi bakmışsın çok keyifli mutlu süper.. kullanma klavuzları yokki şu erkeklerin nasıl olacağını o an bilsen :)

karşıda zor bir insan var galiba. çivi çiviyi söker hadi bakalım bunuda atlatırsınız siz. bende canım sıkıldığı anda en yakındaki yiyecekten başlarken, ki canımı sıkan genelde eşimdir, şimdi dur diyorum kendime kilo alırsam yine mutsuz olan ben olacağım.

evde sütte yok :KK50: yeşil çay demleyeceğim tarçınlı biraz kuru üzüm ve cevizle yiyeceğim ve bu bugün yediğim son şey olacak söz. :KK4:
yürüyüşte yapmam lazım daha.

Yeşilçay kombosu harika fikir tatlım :)

Ben bugun biraz diyeti bozdum galiba.

Simdi sizden gelen istekler dogrultusunda birinci oneri gruplayarak mi yarisalim( ki kilolar farkli ve bazi arkadaslar hic bir gruba dahil olamiyor)

Ikinci oneri kendi icimizde haftanin birincisini mi belirleyelim?

Bu konu hakkinda fikir ve onerilerinizi bekliyorum, hepinize opucukler sevgiler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X