Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

en azından artık inanıcak mantara alerjim oldugunu inşallah değmiştir de bi daha demez neslihan ablacım.. bazen o kadar gıcık ediyo ki herşeyi iyi bilir diye gazlamış anası babası.. ceremesini ben çekiyorum..

Son düzenleme:

:) aman ablacımm cips kola çikolata hepsi bize cıssss :)

çok geçmiş olsun semacımm..

kızlar bakın ne buldum

.yaklaşık 2,5 kg'luk yağ kütlesi ve aynı ağırlıkta kas kütlesinin replikası.
her ikisinin kapladığı alanı görebiliyorsunuz değil mi?
peki bu ne demek?
eğer egzersiz yapıyorsanız yağ kütleniz zamanla kasa dönüşür.tartıda eksi görememenizin(ve hatta bazen artı görmenizin)sebebi budur.kas kütleniz arttıkça vücudunuzun yağ yakma kapasitesi de artar.60kg'luk yağlı bir beden aynı ağırlıktaki kaslı bir bedenden daha kilolu görünür.tartıdan ziyade ölçülerinizi baz alırsanız motivasyonunuz bozulmaz:)

Son düzenleme:
bu arada canlarım malum bu hafta izne ayrılıyorum,aslında iznim cuma günü başlıyo ama ben listeler için öğleye kadar gelicem

sizden rica ediyorum cuma sabahı erkenden kg bildirimi yapın,ki bende listeyi hemen paylaşayım

eğer cuma bildirim yapamayacak olan varsa perşembeden bildirsinaksi halde kg bildirmedi olarak listeye yazmak zorundayım

***1.TAKIM 310.ETAP***

T_N ( 73,8 / / / )
fitsema ( 75,7 / / / )
garden ( 83,1 / / / )
fefilifa ( 75 / / / )
tatlıkedi ( 64 / / / )
tasan ( 70,4 / / / )
mutluluknerdesinbenibul ( 64,1 / / / )
mlkfth ( 78 / / / )
crystallife ( 66 / / / )
tgdg ( 69,4 / / / )
mervishnaz ( 64,2 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI:

kızlarr selam nasılsınızzzz ben bu sabah bı şok gördüm rüya gibiydi tartıdakı rakam utandım dılım varmıyo soylemeye oyuzden 3 günlük elma dıyetı yapıcam en azından cumaya kadar atarım bu şişligi ödemı bılmem neyi
cok canım sıkıldı

selam canim hosgeldin, cok gecmis olsun ogluna atlatir insallah biran önce :26:
sporunu ekledim birden ataga gectin

şekerimm 45 dk yürüyüşüm 15 dk koşum 2-3 saat civarı da hoplamalı zıplamalı voleybolum var haftasonundan. :)) Sayılırmı bilmiorum ama gayette çok enerji ve ter atmıştım solemesi ayıp :)

pardon canim kacirmisim ya 60 dakika sporunu, 2 saat voleybolunu ve olan 30 dakikani ekleyince sende 210dakikada oluyorsun :)

neslimmm azzz kaldi iznine
mutluda ayni sekilde cok yogun bu aralar gelemiyor , bu hafta bi geçseydi hayirlisiyla :26:
bugün full eliptik yaptim 45 dakika boyunca, ya onda kollarimda calisiyor iyi oluyor aslinda; kollarimin incelmesi için napicagimi bilmiyorum yaa

oyyy igrenc pis yag, vücudumuzda yayila yayila duruyor demek
gitgide yag yakmakta zorlasiyor ama yaa

selam esracimmm, bu hafta durumumuz vasat sanirim :26:

ben bastan kaybettim bu hafta pazartesim izinli olunca..
bide yarin esimle tanisma yildönümümüz pasta alicam :26: yemesek olmaz napcam bilmiorum :26:

endokrinciye gitsene cnm daha ayrıntılı test yapıo onlar

gülüm altın günü yapmışın

menün çok güzel ama akşam için üzüldüm cnm umarım eşin o huyunu yumuşatır... erkeklerin çoğunluğu maalesef böle yetiştiriliyor...

ay cnm akşam süt falan içseydin bari

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N260
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi150
7mutlu-
8mervishnaz-
9crystallife30
10tasan-
11Olala90

herkesin dakikasi dogru mudur ?
bakiiimmm 2 saat bisiklet, yarım saat esneme, 2.5 saat yürüyüş, toplam 5 saat yani 300 dk

ay çok güldüm

öle diyet mi olur yav olmazzzz sakınnn cnm ödem varsa gider zaten aman diorum

endokrinciye gitsene cnm daha ayrıntılı test yapıo onlar

ay cnm akşam süt falan içseydin bari

[/B]

gittim canim orayada gittim bi sorun yok :44:
1 yudumcuk içtim bastirmak icin, aslinda yatarken süt içmek agizda koku yapiomus sabahlari, test ettim hakkaten öyle bidaha içmicem yatarken

masallah sporuna bu hafta nesliyi geçicek gibi duruyorsun

kızlar şişkinlik tam gaz devam....

şişkinlik ve kan şekeri oynaması başabaş gidiyor... yani şişkinlik olmayan günlerde kan şekerim de normal oluyor sıkıntı çekmiyorum... son günlerde iş çıkışı eve vardığımda kendimi aşırı bitap hissediyorum ara öğün yapmış olsam da.. zamanla geçer umarım

dün

uyanınca filtre kahve (hep aynı iki kesmeşekerli...)
kk peynir
2 dilim beyaz ekmek
4 siyah zeytin
2 brd çay (1k.ş)
domates

öğle
2 yk çorba (kötüydü çok)
2 yk pilav
2 yk kısır
2 enginar (yağsız gibi bişiydi)

ara
1 yeşil elma
1 kivi
30 gr fındık

akşam
kocaman bi tabak tarhana çorbası
1 dilim ekmek
çok az makarna 3 y.k falan
yeşil salata (1 y.k yağ)
kk peynir

akşam maalesef dayanamadım 45 gr antepfıstığı yedim..

öğle yemekleri çok kötü oluyor
sebze, et yiyemiyorum menü yetersiz kalıyor ve akşama patlıyorum.. bi tabak sebze yiyebilsem böyle olmaz die düşünüyorum

reglden sonra bi kilo düşerdim aksine 400 gr daha da artmış durumdayım :44:

ayyy hadi hayırlısı çok eğlen güzelim... ben daha izinliyim hiç listelere dönesim yok ama dönmem lazım biliyorum antepten geldiğimden beri tartıya çıkmadım korkuyorum.

belki daha düşersin güzelim

bana mesela 170h progesteron testi yaptırmıştı dr, her şeyim normaldi kıltüy yok, adetler düzenli vs testesteron vs seviyeleri normal... ama demişti ki bu madde yüksek sende o yüzden de testesteron düşük de olsa 10 katı etkili olur

sağol cnm ama sanırım insan yediğini kıstığında en mantıklısı sadece yürüyüş ... yani her bisiklete bindiğim gün yemek canavarı oluom

dün ne yedimmm

sabah: 3 gevrek (zyt. yağıyla antepte özel yaptırmışlar) + 1 kk peynir + 3 siyah zeytin

ara: yok

öğle: zyt. taze fasülye + 2 kaşık makarna (ikisi bir tabakta) + 1 kase yoğurt

ara: kurabi diye kepekli yulaflı bir bisküvinin yarısı

akşam: 1 dilim tam buğday ekmek + etsiz çiğköfte + 3 kaşık bulgur pilavı

normalde önceki günden taze fasülye yapmıştım ama öğle yiyince canım çekmedi) üstüne bir sürü çay içmeme rağmen bulgur şişirdi beni patlayacaktım. birde ilk yediğimde acı filandı üstüne tuttum dominosun tarçınlı ekmeği vardı ondan 2 dilim yedim. eh sabaha kadar kıvrandım midem dün akşam karbonhidrat bayramı yaptı :)

bugün boğaz ağrısıyla uyandım kronik faranjitim hoşgeldi yutamıyorum yine birşey en azından bir süre zorunlu diyetteyim :))) çorba diyeti

umarım cnm lokmaları sayarken tartı artınca insanın siniri bozuluyor sen nasılsınn

bozulmasın bozulmasın motivasyonunu düşürme 200-300 gr değil bir çıkacaksın 1 kg eksik göreceksin böyle odaklan hatta 200-300 gr verirsende sevinme çünkü o eksiklik kolay oluşuyor başarı demek olmuyor tecrübeyle sabit

napayım güzelim iş yerindeyim haftaya çarş denetimimiz var marketten gelecekler bir yerle anlaşıldı. artık marketlere çıkıyor meyve sularımız tabi bende denetim denetim diye geziyorum ortalıklarda normalde haftanın 3 günüydü babamıda yeni kaybetmeme rağmen tam gün başladık molasız maaşım değişiklik olacak herhalde dedim sabah müdüre 'olsun mu' diyor... yok olmasın yerinde saysın

umarım cnm lokmaları sayarken tartı artınca insanın siniri bozuluyor sen nasılsınn

ayrıca o lokmaları sayarken tartıda artı çıkmak beni üzen birşey değil alıştım artık bende insülin direnci var pko var sık yaşadığım birşey benim sık sık sağlıklı ve protein bazlı beslenmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…