Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

maşallah canım yaa çok güzel zaman geçirmişsiniz.. Rabbim bi ömrünüzü böyle mutlu etsin.. ben çok imreniyorum böyle anılara..benim eşim hiç romantik diil bende bundan yakınıyorum.. varsın olmasın canı sağolsun diyorum.. bide espriyle karışık senden önce gidersem kabrime gül ağacı diksende güllerle gelsende hiç farketmez sağken yapmamışın yokken istediğin kadar alsanda farketmez diyorum.. onun yerine soğan patates falan alırmışız... ama hakikaten imreniyorum böyle anılara.. Rabbim nazarlardan esirgesin :)

saol tatlım ama işte bi erkekte herşey tam olmuyo malesef,bızımkıde hernekadar romantık gözüksede cok kırdı benı zamanında cok üzdü sonra çiçek böcek yolladı hep ama işte bi kıymetı kalmadı..
eskı konularım cok var ılıskımızle ılgılı,çok bocaladık çok kıyılardan döndük ama toparlandık sanırım
o romantık masada bıle her an kavga edebılme potansıyelımız var aslında:)
volkana göre biz çok aynıyız o yuzden böyleyız diyo,bewn bazen sana kendıme kızar gibi kızıyorum diyo..
yada mesela bişey söylerken sectıgı kelımler cok yanlış olabılıyo..
falan filan böyle işte
buda benım nasibnimmiş..allah yuvalarımıza huzur saglık ve geçim versin..

ayy denizde bende hic sevmiyorum yere basmayi, deniz ayakkabisi mi varmis nerde satilir ki esra :26: bi bakim bakim cok severim denizi ama gözümü yerden ayiramam :KK52:

cok güzel geçmis dününüz ne güzel canim :KK54::KK54::KK54:
:KK9: kapaliydim yazmissin cok güldüm valla :KK9:
dügün cdsini bende izlemeyi düsünüyorum bakalim nolcak :KK1: bide biz foto cekindigimiz yerde bi kaç pozu aynen tekrardan çekinmeye karar verdik, her sene yapmaya caliscaz bakalim insallah olur :KK31:

bilinç altin çekememis sizin mutlu olmanizi saçma bi rüya göstermis bosver sen canim :KK54:

dün öglen eve gittim kahvalti hazirlamis kocacim o evdeydi calismayacagi belliydi ama bize sonradan verdiler izin..
kahvalti yaptik iste, eve giderken sicacik ekmek alip ucundan koparip yiye yiye gitmistim ama hala sicakligi devam eden ekmegi sofrada yedik bitirdik :KK53: hele ben :KK53: bide o sicak ekmege nutellalari sürdüm bol bol :KK53:
sonra yataga öylesine uzandim kitap okurum diye ama uyuyakalmisim, esimde yatmis uyumus yanima.
kalktik kayinvalidemlere gittik geldik, eve geldik yemek yedik, (ben salatayla 1 mini izgara tavuk parçasi yedim).
Sonra misir patlatip tv basina.. gdo karakediyi izledik cok asiri güzel degildi ama idare ederdi :KK53:

ahah aynen çidem benımde gözler süreklı denızın dibinde oluyo:)
ben geçen sene otelden almıştım antalyadan,sidenın denizi cok çakıllıydı ayagıma battı hep orda satılıyodu denız ayakkabısı cok iyi olmuştu,nette falanda vardır dıye düşünüyorum bakmak lazım..
gelınlıgını satın aldıysan gecen yıl gelınlıkle cektırın resımlerı,öncesı sonrası yaparsınız:)

kımden dınlesem herkes ilk 1-2 yıl zor geçiyo dedi hep inşallah zorluklar arkada kalırda 2,yılımızda daha keyıflı daha az gürültülü bi evlılık yaşarız:)

hepinize günaydın takımımın birbirinden güzel,alımlı, fıstık hatunları:KK3::KK3:

Selam kızlar bgn hiç yazamadım size bu hafta çok yogunum :KK31: ancak şimdi bitti işlerim ama bi evrak bekliorum halen çıkamıorum maalesef :KK31: perşmbe cumada cmt şehirdışında olacağım iş için muhtemelen giremem gene yrn ve yrndan sonra girmeye çalışacağım ama çok fazla yazamam heralde baya yogunuz :KK14: buarada halen yediklerime dikkat ediyorum yazmıorum die dietimi bıraktıgımı sanmayın :KK20:

cuma kilo bildirimimi yazamazsam çiğdeme msj atarım o söler aa ama tartı :26: neyse onunda buluruz bi yolunu ya Allah büyük :KK34:

hepinizi öpüyorum yarın görüşmek üzere sağlıcakla kalınn :KK54::KK54:

mutlum gözlerim seni aradı hep:KK23::KK23:bende nerelerde bu kız diyodum:26:demek şehir dışında olucan,canım bildirimini erken yapmayı unutma oldumu,bende cuma öğleden sonra olmıycam:KK34::KK34:

Sölemeden edemicemm haftasonu eksideydimm :KK9::KK9: gerçi gene dönüo ama bakalım artık kısmet :KK31:

Bide şu bacaklarımı biraz eritebilsemm ahh ahh ne iyi olcak çok dombili ya :KK31:
mutlum eliptik bisiklet acaip bacak inceltiyo tavsiye edrim:KK34::KK34:
ELİFFFFFFFFFFF
atlamışım kuzum yaewww şimdi gördüm nesli alıntı yapınca
demek ıspanaklı börek yaptın bana heee,canım benımmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
rüyalarda kavuşuyoruz işte fenamı umarım yemişizdir tepsının hepsını,gerçek hayata inatt:)

neslım sanada bol keyıflı eglencelı bı tatıl dılıyorum canım tadını cıkarr ohh negüzelll
biz bu sene yer ayarlayamadık belkı ben işten ayrılırım diye ama şimdide ayarlamaya çalışıyoz
uçmuş fiyatlarr:)
bende acıkcası cicim ayları dedıklerı o bıkac aya göre şuan cok daha mutluyum
adam ettım sanırım herüfü:)
tabi oda benı yola getirdi:)

teşekkür ederim esram,tadını hertürlü çıkarıcam valla:92::92:

arkadaşlar merhaba ..

Arkadaşımı bugün uğurladım , tatil için bana gelmişti . onun yanında yazamadım , özlemişim sizi ..henüz geçmişi okumadım ,neler yaptınız bakalım ..ben bu hafta regl olucam ve çok şiştim , inş cumaya kadar geçer de ben de en az 500 g veririm ,
artık gram gram vermeye bile razıyım ..:KK52:

gram gram hedefe doğru gidicez deryacım,az gitsin kalıcı gitsin dimi:KK34::KK34:
biz çok uzun süre önce didim caprise otele gitmiştik , güzel bir bölge ..mayıs ayı tatil için çok uygun , temmuz ve ağustos çok sıcak oluyor..güzel bir tatil diliyorum , bizim yerimize de eğlen arkadaşım :KK52:
eşimde bende ilk defa gidicez,herkes özellikle denizini çok övdü,:KK34:canım benim saolasın:KK16::KK16:
bugün 1 sa yürüyüş yaptım , yarın sporla dolu bir gün geçirmeyi ümit ediyorum . bu bacaklar eriyecek arkadaş , başka çare yok ( inş ) :KK52:Ankara dan 2 pantolon aldım 1 temmuza kadar vereceğim kilolara bağlı olarak onların içine daha rahat girebilmeyi ümit ediyorum ..:KK52:

şimdilik hoşçakalın , görüşürüz byy..:KK54:

ooo 1 temmuza kadar eminim gireceksin o pantolonlara:KK34:,yaa bende artık bacaklarımın incelmesini istemiyorum iyimi:KK1: bi pantolon alıyorum ilk aldığımda gayet iyi ama 1 aysonra beli aynı ama bacakları potlaşıyo:KK53::KK53:
ohhh maşallah gruba baya hareket gelmiş kilolar gitmeye başladı umuyorum böyle devam edr:KK16:

pazartesiye protein günüyle başladım

9.30
1 yumurta
3 dilim peynir

11.00
bitki çayı

13.30
1 kase yoğurt

18.30
1 bardak çay

20.00
1 but
1 parça göğüs

birazdan acıkırsam süt içmeyi düşünüyrm

yanlış bişey yapmıyrmdur umarım

ya bu protein gününde bitki çay içiliyormu kararsızım:44:

bi de 45 dk yürüdüm bu hafta yürücem inşallah yürümesem lessliyle koşayım diyrm:KK76:

mervecim menün güzel,bitki çayıda şekersiz olmak koşuluyla tabiki içebilirsin,yanlız suyuda bol içmeyi unutma özellikle proteini yaptığın günlerde eksradan 2-3 bardakta fazladan iç olmazmı:KK34::KK34:
kizlarr karpuz tavsiyeniz için çok teşekkür ederimm.. tabi herşeyi dengede tutmak gerekk.. az önce eşim beni köfteciye götürücekti beyaz ekmek + yağ ve saat 8 den sonra üstelik bu kadar incelmeye çalışırken canım isteye isteye reddettim kızlar.. :)
ama hiç pişman değilim yediklerime sayıyorum :)
bugünkü menümüde yarın yazarım inşallahh :)

:KK9::KK9::KK9:
ayyyy canimm nice senelereeeee :KK16::KK16::KK16:
zaman o kadar cabuk geciyor ki 7 yillik evliymisim ben yaaaff :26:
insaallah daha guzel yillar bekler sizi
benim 1. senem pek zor gecmisti hama simdi sevgili gibiyiz birbirimizi tanidikca daha da eglenceli geciyor :KK12::KK12:
regl olayin kotu olmus yaa :KK36::KK36:

motorla gittik neslim motorumuz buyuk pek bi rahat merak etme :KK16:
canakkale muhtasem bir yer kesinlikle tavsiye ederim yasanir orada cidden :21:

harika yaaaa didimi cok sevmistim bu yaz biz de ya didim ya antalyaya gidebiliriz ama hala kararsizim yaa :26:
ramazanda geliyor :44:

canimmmm yiyorduk vallaaa balkonumuza gecmisiz caylarimizi yudumlarken borekleri güpletiyorduk :KK76::KK56::KK56:
reelde de beklerim hayatim ne demek :KK16::KK16:
basaksehirdeyim cok uzak sayilmayiz :KK55::KK55:

hastaya bakmak sevaptir ahirette karsiligini gorursun ins :)
bizde ara ara boluklarda gittik hep benimde kayinvalidemler bizdeydi hatta cuma biz ciktik kayinvalidemler gorumcemler bizde kalmaya devam etti cumartesi esi aldi gittiler :KK53:
ne yapalim goz yumacagiz bazi seylere :KK34:

guzel olmus protein gunun bende yarin basliim bari hala protein yapmadim ben :KK30:

ama ama ama karpuzu ben cok severim 2-3 dilim bana yetmez yaaaaaaaaaa :84::84::84::84:
bende çok sıcaklar gelmeden tatil işini halledelim istedim elifim,hiç gelemiyorum aşırı sıcağa:KK53:
kısmetse eylülde yine gidicez,akçay, sarımsaklı tarafını düşünüyoruz,hem gitmişken çanakkaleyide görmek istiyorum bakalım kısmet:KK34::KK34:
günaydın kızlar...

esracım nice senelerinize... bizimde 1 haziran oteli ayırtmıştı 3 gün tatil yapacaktık ama babam vefat edince ertelettirmeye karar verdik sonra kutlayacağız galiba

didim mükemmel bir yer yaa ben bayılıyorum ama didimde salaş oteller daha iyi çünkü deniz yürüme mesafesinde... denizi kum, zaten altınkum diyorlar suyun içinde yürü yürü dur hala belinde geçen sene minik balık gazabına uğradım didimde de antalya da da inşallah bu sene uzak dururlar :) sinkov filan almadan gitme sinek ısırıyor ısırdığı yerden de balıklar saldırıyor :)

edacım biz ne kadar plan yapsakta boş,zaten bizim için herşey önceden planlanmış:KK34:,Allah size sağlık sıhhat versin daha nice güzel yıldönüleriniz olur,şimdiden kutlayım ben,Rabbim inş.minicik bi kuzucukla taçlandırsın yuvanızı:emir_bebek::emir_bebek:

hımm sinkov ha,hiç aklıma gelmemişti,off alacak o kadar çok şey varki,dünde birsürü alışveriş yaptım,battım bu ayy:KK1::KK1:

dünkü menümü yazıyorum arkadaşlarr :)

sabah;
domates peynir
zeytin ve 1 dilim çavdr ekm.
şekersz çay

öğle;
1 kase çorba
azcık salata

ara;
2-3 dilim karpuz

ara;
yarım yeşil elma

akşam;
azcıcık menemen
2 dilim çavdar ekm.

45 dk yürüyüş
1.5 lt su

menünde sporunda gayet güzel sehercim:KK9::KK9:,yanlız suyu biraz daha artır bence canım,özellikle havalarda ısınıyo vucut çok susuz kalmasın,özelikle 2 litrenin altına düşme:KK34::KK34:
Günaydin kizlar :KK16: bugünde tatil olaydik ah ah :26:

insallah ablacim ama dün evdeydim paso yedim yine artidayim :KK25:

esram hosgelmissin, umarim iyi geçmistir esinin sinavi :KK31:
dün gördüm masanin resmini ama yazmak istemedim :KK23: Allah daha nice beraber seneler nasip etsin kocaciginla. Bir ömür boyu mutlu, mesut huzurlu olun insallah :KK16:

:KK16::KK16::KK16: neslim yaaa gitmen bi yandan iyi bi yandan napicaz biz sensiz sporda kim birinci olcak :KK5::KK1:
gidin oh keyfini cikarin, ye iç gez modunda olun :KK16: Allah isteyen herkese nasip etsin tatili bu ara cidden cok sIkILdim bende..

canim benim sipaydide vardir evden cikmadan istersin :KK23::KK23:
:KK54:

saol merviscim ama bgn cok fena artidaydim :26: insallah geri gider kilo oldugunu sanmiorum..

kuzucuk sen iyi alıştın tatile:KK1::KK1:
yaz tatili için siz ne yaptınız planınız varmı :KK34::KK34:

canım ben ye iç modunda olmak istemiyorum yaa,:KK50::KK50:aklım çıkıyo kilo alıpta dönücem diye,bünyemi biliyorum o bir haftada aldığım kiloyu 2 haftada anca veririm ben,o yüzden salata bara takılayım diyorum,fitnes centeride var otelin,saunası falan,en azından kilo almadan dönersem şahane olur:KK34::KK34:
günaydınnn canlarrrrrr

tesekkur ederım edacımm,ınsallah uygun bı zamanda tatılınızı yaparsınız gönlünüzce
hayat bazen yapılan planlara inat geliyo sanki insanın üstüne,hayırlısı..diyelimmm

o denızde balık oolayına bende sinir oluyorum ama dahada sinir oldugum şey denızde yere basmaya korkuyorum ayagıma tuhaf bişey deyecek diye özewllıkle yengeç falan korkuyorum
denız ayakkabısı giyiyorum:)

çidemcimmmm naptın bakım dün evde:)nasıl geçti ne yidin ne içtin:)
dün kocacım yemege götürdü sankı cok ıhtıyacımız var gibi:)
masaya güller mumlar falan,ama en komıgı en son kalkarken 2 garson gelıp başımdan aşagı gül yaprakları döktükler çok komıktı
dün akşam yemekten zıyade biraz fazla kacırdım şarabı sanırım,dünyam döndü volkana bakıyorum bunlarr nıye boyle yapıyolar bana yaa diye:)

oyle işte sonra eve geldık ben kapalıydım zaten:)oturduk düğün cdmızı ızledık nostaljı yaptık..
ama nedendır bılmem gece cok gerçekçi bi rüya gördüm hataa sabahta cok sınırlı uyandım bu yüzden
volkan benı aldatıyodu:KK43::KK14::KK14::KK14:
böyle bi günün gecesinde görülecek rüyamı bu arkadaşlar yaa

günaydın esram:KK16::KK16:

gördüm resimlerinizi:KK69: kız volki baya baya romantik bi adam:KK69: Allah bozmasın canım mutluluğunuz daim olsun:KK16::KK16:

saol tatlım ama işte bi erkekte herşey tam olmuyo malesef,bızımkıde hernekadar romantık gözüksede cok kırdı benı zamanında cok üzdü sonra çiçek böcek yolladı hep ama işte bi kıymetı kalmadı..
eskı konularım cok var ılıskımızle ılgılı,çok bocaladık çok kıyılardan döndük ama toparlandık sanırım
volkana göre biz çok aynıyız o yuzden böyleyız diyo,bewn bazen sana kendıme kızar gibi kızıyorum diyo..
falan filan böyle işte

ben geçen sene otelden almıştım antalyadan,sidenın denizi cok çakıllıydı ayagıma battı hep orda satılıyodu denız ayakkabısı cok iyi olmuştu,nette falanda vardır dıye düşünüyorum bakmak lazım..
gelınlıgını satın aldıysan gecen yıl gelınlıkle cektırın resımlerı,öncesı sonrası yaparsınız:)

kımden dınlesem herkes ilk 1-2 yıl zor geçiyo dedi hep inşallah zorluklar arkada kalırda 2,yılımızda daha keyıflı daha az gürültülü bi evlılık yaşarız:)

gelinligi satin aldim ama üzerindeki cicekleri kuru temizlemeden sonra dökülmüs canim, ayrica tekrar giymeyi düsünmüyorum ben :KK53: Gelinlik o güne özeldi geçti bitti, bi daha giymem :KK14:

Amin canim Allah geçim versin evimizde, biz ilk 2/3 ay yasadik heralde o da bizim zorlugumuzdu. Cok aglama krizlerine girerdim sebebim kocam degildi ama en ufak biseyde aglardim :KK53: ev isi yemek mutfak falan zor gelmisti baya :KK1: simdide bazen zor geliyor artik takmiyorum ama.. bide kocamdan yardim istemeyi ögrendim, eskiden ondan yardim etmesini beklerdim o etmezdi ben sinir olurdum, megersem erkekler söyleme akilla i$liyorlarmis :KK1::KK1::KK1:

Neyseki bugünlere ulastik canim cok sükür, zorlugu geçti benim gözümde.

dünki menümüde vereyim

sabah
yuluf kepeği ile tost

ara
10 ad çiğ fındık

öğle
tavuk döner
2 kaşık bulgur pilavı
ayran

ara
2 elma

akşam
meyve salatası

ara
badem(sayamadım:KK1:)

3 litre su

90 dakika spor:KK52::KK52:

selam fıstıklar:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bu arada son ana kadar alanya ya tatile gitme planımız yerini didime bıraktı:KK52::KK52:

cuma akşamı kısmetse 1 haftalığına tatile didim e gidiyoruz:KK76::KK76:

şimdiden girdim valla tatil moduna:KK23::KK23:

bu sene biz de didime gitmeyi düşünüyoruz.daha önce bahsetmiştim galiba..olsun bi daha söyleyeyim.tatile gidecez cümlesini yazmak bile çok hoş:KK1:denizin dibinde bir ev kiralayıp polis kampında günü geçirelim diyoruz.15-20 gün olsun diyorum ben..halil anneme de gideriz diyor:KK36:bakalım nolur:KK34:

selam fıstıklar:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu sene biz de didime gitmeyi düşünüyoruz.daha önce bahsetmiştim galiba..olsun bi daha söyleyeyim.tatile gidecez cümlesini yazmak bile çok hoş:KK1:denizin dibinde bir ev kiralayıp polis kampında günü geçirelim diyoruz.15-20 gün olsun diyorum ben..halil anneme de gideriz diyor:KK36:bakalım nolur:KK34:

evet hatırlıyorum abla,hatta bizede demiştin ev kiralayacam sizde gelin diye:KK1::KK1:

kesinlikle tatilin adı bile güzel:KK76:,bide biz yolculuk yapmayıda seviyoruz kocamla,güzel olucak inş.herşey:KK69:

senin kayınvalide nerde abla:26::26:

kuzucuk sen iyi alıştın tatile:KK1::KK1:
yaz tatili için siz ne yaptınız planınız varmı :KK34::KK34:

canım ben ye iç modunda olmak istemiyorum yaa,:KK50::KK50:aklım çıkıyo kilo alıpta dönücem diye,bünyemi biliyorum o bir haftada aldığım kiloyu 2 haftada anca veririm ben,o yüzden salata bara takılayım diyorum,fitnes centeride var otelin,saunası falan,en azından kilo almadan dönersem şahane olur:KK34::KK34:

Agustos 15de Türkiyedeyiz Allahin izniyle neslim :KK16:
Geri Is basida 10 eylül.

Kayseri, Nevsehir, Antalya, Kibris (belki), Istanbul... sirayla gidis sehirlerimiz :KK1: en çok istanbulda durcaz ama :KK16:
Kismet tabi simdilik kesin degil kibris olayi...

canim alacagin gramlar gerçek kilo olmazki, olsa olsa siskinlik olur geri gelince sporla cabuk gider inanki... tatilde bari sikma kendini rahat birak ya... :KK34:

neslıcım cuma mı cıkıyodunuz yola???
sen git gel bakalım didimi begenecekmısın
bende gitmedım hiç merak edıyorum denızının methini duymuştum
ama nedense yıne antalya ya gidesim var benım
bakalım volkan sınavı kazanamazsa bunalıma girerse denıze giremeyız bu sene bunalımda takılırız karı koca..:)

ben 22 hazıranda ızne cıkıyorum ozamana kadar aslında ıyı kılo verılebılır sonrasında rahat etmek için
ama benım dılım varmıyor sabahkı kılomu soylemeye bunalındayınn yani:KK43:

çidemmmcimmm turkıyede yakınların yanındamı kalacaksınız bukadar sehırde eş dost akrabamı var kuzummm
ist.a nereye gelıceksınız nerde kalacaksınız bakım:)

benım içimde kıpranmalar var yahu kızlar sankı hormonlarım artık yavas yavas hazır oldugumu soyluyo bebek için,yaş 29 artık zamanı ama bılmıyorum güvenemıyorum kendıme
volkana 15 kasıma kadar bırak benı dedım kendı halıme düşüneyım zaman kazanmak için:)tabi bide kılo vermek için..

bakalım volkan sınavı kazanamazsa bunalıma girerse denıze giremeyız bu sene bunalımda takılırız karı koca..:)

ben 22 hazıranda ızne cıkıyorum ozamana kadar aslında ıyı kılo verılebılır sonrasında rahat etmek için

çidemmmcimmm turkıyede yakınların yanındamı kalacaksınız bukadar sehırde eş dost akrabamı var kuzummm

benım içimde kıpranmalar var yahu kızlar sankı hormonlarım artık yavas yavas hazır oldugumu soyluyo bebek için,yaş 29 artık zamanı ama bılmıyorum güvenemıyorum kendıme
volkana 15 kasıma kadar bırak benı dedım kendı halıme düşüneyım zaman kazanmak için:)tabi bide kılo vermek için..

aman umarim bunalimda takilmazsiniz yahu tatil iyi olur :KK31:
22 hazirandan ne zamana kadar izindesin esra ? Su an tam 1 ay var 2 kilonun rahat gitmesi lazim :KK53: ondan sonra sen yiyip içsende geri eksiye cabuk düsüyosun :KK53:

Ben korkuyorum asil verip verip türkiyede almaya :KK25: görümcemin dügününden bi gün önce gelicez geriye, keske izindede vermeye devam etsem :KK31:

esracim baya karisik simdi bizim durum, anlatabildigim kadar söylim bakalim:

kayseride esimin akrabalari var :KK53:
nevsehirde benim babanem dedem ve annemin teyzeleri var :KK53:
antalyada - kibrista otelde oluruz kimsemiz yok :KK1:
istanbulda esimin teyzesi var bostancida ama oda buraya gelcek yigeninin dügünü için :KK31: yani varda yok :KK1:
benimde anneannem dayim teyzem hepsi etilerde oturuyorlar istanbulda.. :KK31:

hedefin kaç esracim? kaç kilo olmak istiyorsun bebek düsünene kadar :KK31:
hayirlisi eger hormonlarin istiyorsa izin ver sende canim, sen bu azimle hamileyken bile verirsin :KK53:
saka bi yana dengeli düzenli beslenmeyle çok alacagini sanmiyorum canim :KK34:

aman umarim bunalimda takilmazsiniz yahu tatil iyi olur :KK31:
22 hazirandan ne zamana kadar izindesin esra ? Su an tam 1 ay var 2 kilonun rahat gitmesi lazim :KK53: ondan sonra sen yiyip içsende geri eksiye cabuk düsüyosun :KK53:

Ben korkuyorum asil verip verip türkiyede almaya :KK25: görümcemin dügününden bi gün önce gelicez geriye, keske izindede vermeye devam etsem :KK31:

esracim baya karisik simdi bizim durum, anlatabildigim kadar söylim bakalim:

kayseride esimin akrabalari var :KK53:
nevsehirde benim babanem dedem ve annemin teyzeleri var :KK53:
antalyada - kibrista otelde oluruz kimsemiz yok :KK1:
istanbulda esimin teyzesi var bostancida ama oda buraya gelcek yigeninin dügünü için :KK31: yani varda yok :KK1:
benimde anneannem dayim teyzem hepsi etilerde oturuyorlar istanbulda.. :KK31:

hedefin kaç esracim? kaç kilo olmak istiyorsun bebek düsünene kadar :KK31:
hayirlisi eger hormonlarin istiyorsa izin ver sende canim, sen bu azimle hamileyken bile verirsin :KK53:
saka bi yana dengeli düzenli beslenmeyle çok alacagini sanmiyorum canim :KK34:

ben kendımı saldımmı fena salıyorum ama hep boyle oldu buzamana kadar sadece kendımı sıkıyorum elımden geldıgı kadar yaş ilerliyo metrabolızma yavaslıyo sonra dönülmez yollara gırmekten korkuyorum:)
ben 75in altına ınersem isterım artık bebek daha dogrusu artık kılo konuusnda sıkıntım kalmaz nasip tabıı
sen bebek düşünüyomusunn bakımmm:)

ben kendımı saldımmı fena salıyorum ama hep boyle oldu buzamana kadar sadece kendımı sıkıyorum elımden geldıgı kadar yaş ilerliyo metrabolızma yavaslıyo sonra dönülmez yollara gırmekten korkuyorum:)
ben 75in altına ınersem isterım artık bebek daha dogrusu artık kılo konuusnda sıkıntım kalmaz nasip tabıı
sen bebek düşünüyomusunn bakımmm:)

inersin aslinda 75lere kasima kadar :26: insallah gönlünüzce olur cano ondan sonrada bebek hemen gelir umarim :KK55:
bakalim ben istiyorum ama korkuyorumda reglimde düzensizlikler var sürekli... istedikten sonra cok ugrastircak bizi tedaviler falan diye korkuyorum. simdi hemen istemiyoruz, sene sonuna dogru düsünüyoruz kismet bakalim :26:

evet hatırlıyorum abla,hatta bizede demiştin ev kiralayacam sizde gelin diye:KK1::KK1:

kesinlikle tatilin adı bile güzel:KK76:,bide biz yolculuk yapmayıda seviyoruz kocamla,güzel olucak inş.herşey:KK69:

senin kayınvalide nerde abla:26::26:

eveett..yemeğimi yedim geldim.
kaynanam konyada.kışları bazen bende 1 ay kalır.bu sene gelmedi şükür..

falan filan böyle işte

amin canım yaa.. bir gün tüm hepsi geçiyo insan ufak tefek atışmalarla aslında birbirini tanıyo :) bizim romantik değil ama çok bilmişliği var. bende bazen buna gelemiyorum işte nasip diyoruz napalım.. :)

amin canım yaa.. bir gün tüm hepsi geçiyo insan ufak tefek atışmalarla aslında birbirini tanıyo :) bizim romantik değil ama çok bilmişliği var. bende bazen buna gelemiyorum işte nasip diyoruz napalım.. :)

sende yenı evlısın canım bıkac ay varmıs aramızda zamanla oturacak taşlar
iyiki zamanında vazgeçmemişim yada boşamamışım diyorum şimdi
ama elımde bıçakla evde kovaladıgım günlerı bılırım(psikopat degılım ama oldu:))

Agustos 15de Türkiyedeyiz Allahin izniyle neslim :KK16:
Geri Is basida 10 eylül.

Kayseri, Nevsehir, Antalya, Kibris (belki), Istanbul... sirayla gidis sehirlerimiz :KK1: en çok istanbulda durcaz ama :KK16:
Kismet tabi simdilik kesin degil kibris olayi...

canim alacagin gramlar gerçek kilo olmazki, olsa olsa siskinlik olur geri gelince sporla cabuk gider inanki... tatilde bari sikma kendini rahat birak ya... :KK34:

ooo ne güzel canım,tek bi yere bağlı kalmadan geziceksiniz valla süper:KK76::KK76:çoluk çocuk yokken tadını çıkarın(bize hep böyle söyleniyo:)))

çiğdemcim benim bünye maalesef hemen depoluyo,mesela cumartesi 200 gr eksideydim,pazar diyet dışına çıktım hoop pazartesi 1600 gr artı:KK53::KK53:dün hafif geçirmeme ve spor yapmama rağmen sadece 800 gr ı gitmiş:KK53::KK53:

tabi dediğin gibi tatil çokta sıkmamak lazım ama benimki abartmaya hiç gelmiyo:KK14::KK14:

evet canım nasipse cuma akşamı çıkıyoruz,cumartesi sabahı didimdeyiz:KK34::KK34:sanırım biz tek otele bağlı kalmayız sıkar zaten beni,izmir,bodrum falan yakınmış günübirlik gidelim diyoruz bakalım:KK76:

canım 22 hazirana tam 1ay var,biraz sıksan dişini iyi kg verirsin,sabahki kilonuda takma hem regl hem dün akşamki şarap ödem yapmıştır,sen bugünü bol suyla geçir:KK34::KK34:

çocuk konusundada hayırlısı olsun,kendini hazır hissetmen çok önemli,bak ben tedaviye başladım ama hala gelgitler yaşıyorum,bu konuda çok dengesizim ya:KK53::KK53:
inersin aslinda 75lere kasima kadar :26: insallah gönlünüzce olur cano ondan sonrada bebek hemen gelir umarim :KK55:
bakalim ben istiyorum ama korkuyorumda reglimde düzensizlikler var sürekli... istedikten sonra cok ugrastircak bizi tedaviler falan diye korkuyorum. simdi hemen istemiyoruz, sene sonuna dogru düsünüyoruz kismet bakalim :26:

çiğdemcim geçen gün olan var olmayan var demiştin,kendini kastettiğini hiç düşünmedim:26::26:bunun için doktora gittinni canım,ihmal etme lütfen:KK16::KK16:
eveett..yemeğimi yedim geldim.
kaynanam konyada.kışları bazen bende 1 ay kalır.bu sene gelmedi şükür..

hakkaten abla ya sen şafak sayardın 1 ay dımı:)sımdı hatırladım
neden gelmıyo hatun?

abla şimdi esra deyince bende hatırladım,hergün rütbene şafak yazıyodun:KK1::KK1:
acaba geçen sene gözünü çokmu korkuttun:KK23::KK23:

merhaba canlar nasısınızz gezenler tatile çıkanlar :nazar:

ben aşırı şişim yani kilom normal ama karnım nası şiş görseniz altı yedi aylık hamile gibiyim :KK14:

menülerimi birazdan paylaşıcam

merhaba canlar nasısınızz gezenler tatile çıkanlar :nazar:

ben aşırı şişim yani kilom normal ama karnım nası şiş görseniz altı yedi aylık hamile gibiyim :KK14:

menülerimi birazdan paylaşıcam

evlilik yıldönümü kutlayan arkadaşlara da :nazar:

kızlar pzt bilg evde unutmuşum (evde modem pek çekmiyor)

bazen de işte yoğunluk oluyor... geçmişi okudum ama...

bişi yemesem de balon gibiyim sanki içime hava üflenmiş gibi..

menüm pztesi

filtre kahve (2 k.ş)
kk peynir
2 dilim ekmek
4 siyah zeytin
2 brd çay (1 k.ş)
domates

öğle
1.5 y.k pilav (pilav ekşimişti bi kaç lokmadan sonra farkettim...)
elimin ayasının yarısı kadar tavuk
çok az domates salatalık
2 kayısı, 1 ceviz, minik top cezerye, 8-10 antep fıstığı (bununla idare etmek zorunda kaldım)

ara
2 dilim ekmek
t.k fıstık ezmesi
ç.k reçel

akşam
iki tabak tarhana çorbası
3 ince dilim ekmek
2 yağda yumurta
yeşil salata
100 gr dondurma
20 gr fındık (120 kalori)

spor
yarım saat yürüyüş
bi saat bisiklet
(bisiklete çok tempolu biniyorum yaklaşık yarım saati yokuş.. kan ter içinde kalıyorum.. ve bisiklete bindiğim günler daha fazla yemek yiyorum maalesef......)

şu eski kalori defterimi bulsam süper olacak...

bugünü yarın yazıcam..

herkese sevgiler..

reglim geçti ama ödem gitmedi ya da hiç gelmemişti bilemiorum ama bu sabah dahafazla çıktı tartı :KK15:

bazı arkadaşlar bazen yediklerinin miktarını yazmıyor yazın ltf kızlar içerik kadar miktar da önemli... :KK56:

X