Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

neslicim incelmeler süper özellıkle bel 6 cm cok ıyı senın altta bişi yok zaten sırt göbek olayın var full spor:)
sen yaparsınnnnnnnnnn
çiğdemcim tam bır gıcıktı dün tüm gün,tabi gündüz yaptıgımız kavgadan dolayıda bıraz uzak durdu ama bugün arıyo ılgılenıyo falan vicdan yaptı heralde:)

bide bugün kendımı böyle duvardan duvara vurasım var,dün anlattıgım akşam karmaşası içinde ben hiçbişey yemedım tabi yanı aksama dair bi lokma bişi yemedım ama sabah tartıda 84leri gördüm bu nedır ne oluyo anlamıyorum bıktım yaaa

ben yedimde arti ciktim hadi ben hakettim ama sen yememissinde :KK53:
nesli dolunay diyor olabilir mi ki cidden ya :KK70: ben kendi açimdan sanmiorum beni tursu halletti :KK70: neslim yarin bildirim yapmayalim cok utaniyorum :KK1::KK1::KK1:

sehercim plates uzun vadede süper etkili bişey,ama sabır lazım,hemen etki etmiyo,bende ilk zamanlar çok zorlandım,hala yapamadığım hareketler var ama zamanla daha iyi olucak inş.:KK34:

teşekkür ederim balım:KK16:

akşama kutlama var desene:KK23::KK23:canım benim Rabbim ağınızın tadını hiç bozmasın inş.pastayıda çok abartma olmamı:KK34::KK34:

esram dün hocaya dedimki bu göbek nasıl gidecek,bana ne dese beğenirsin,"diyet yapıyosan eğer göbek diyet sevmez dedi":KK53::KK53:
bi yaşıma daha girdim:KK1: ee napcaz o zaman dedim,zamanla sporla birlikte gider,hatta en son orası gider dedi:KK50::KK50:

bu arada sizin bu artılarınızın sebebini biliyorum ben:KK23:yarın dolunay var,herkes şişlikten,tartıda artı çıkmaktan yakınıyo haberiniz olsun:KK34::KK34:

abartmam kuzum tamam :2:
ama cidden yarin fena artida olacagim bildirim yapmasam :26:
pis dolunay :KK22::KK22::KK22:

benım bu hafta hiç sporumda yokkk,gecen cumada yapmamıstım zaten haftasonu ankaradaydım bu haftada reglym dıye yapmadım saldım
bı bu akşam yürürüm ama olsun olsun 60dk olsun
takımca iznemı ayrılsak ne yapsakk..:)
bide bu ebru şallının 21 gün pilates dvdsi varmış acep diyorum alıp yapsammı pilatesi hiç denemedım
bu arada yarın ben tüm ortalamayı alt üst edıcem sanırımmm öğlen yedimm kızlarr:KK43:(

selam kızlar 1 haftadır hastayım böbrek taşı düşürdüm ve idrar yolu enfeksiyonu geçirdim. öldüm öldüm ne kadar zormuş bide üstüne regl oldum neyse biraz daha iyiyim geçmişi okuyamadım herkes iyidir inşallah

nesli ben geçen sene ramazan bayramında gittim didim çok güzel bir yer özellikle denizi ben yüzme bilmiyorum denizi çok derin değil ve çok güzel

bu gün ne yedim

sabah;kızımın kermesi vardı okulda hep hamur işi vardı bende hamur işi yememek için 6 tane yaprak sarma yedim

ara:1 tane bitter çikolata 120 kaloriydi

öğlen;çorba ve ıspanak kavurma

ara:elma

akşam :salata ve yoğurt

günaydın çıtır kızlarr :) dün 30 dk plates yaptım.. uzun süredir plates yapmıyordum şuan tüm vücudum acıyo :) hemen dünkü menümü yazıyım. artık kahvaltımı erken yapıyorum bu sebeple saatleride eklicem..

22.05.2013 çarşamba;
sabah 07:00
1 dilim kızarmış çavdar ekm üzerine sürülmüş süzme yoğurt
1 bardak 1 küp şekerli çay

ara 10:00;
1 haşlanmış yumurta
2 küp beyaz peynir

öğle 13:30;
1 kase tarhana çorba
1 kase yogurt
3 dilim çvdr ekmek (aslında hiç yemicektim ekmek ama acıkmışım abarttım :KK43:)
3 tane pırıplanmış biber

ara 16:30;
bi paket form bisküvi

akşam 18:00;
1 kase yoğurda karıştırılmış spacial k

ara 19:30;
1 porsiyon karpuzz

spor; 30 dk
su; 2 lt
çay şekersiz 3 brdk
şekerli 1 bardk çay (sabah)
şu form bisküviyi special kyı çıkarın hayatınızdan kızlar o bisküvilerin adı form yani aynı kaloriye bari daha lezzetli şeyler yiyin daha iyi en azından daha sağlıklı olur.. special k yerine mesela diada kurumeyvalı yulaf ezmesi falan var onu tercih edebilirsiniz.. azmini takdir ediyorum tatlım yanlış anlama sakınn :KK16:

günaydın kızlarrrr
dün çok kötü bir gün geçirdim
kocamla kavgalıydım tüm gün
sonrasında ögleden sonra klıma çarptı benı sanırım baş dönmesı mıde bulantısı mıde agrısı kırgınlık kırıklık vs..
akşam olsada bi an once eve gitsem diye dk saydım resmen
müdür yoktu erken kaçtım güya saat 6ya 10 vardı cıktım sbden,aman allahım o nasıl bır trafık..
1 tane taksı yok 3 tane taksı duragı aradım bekledım bekledım yok...geri döndüm şbye..
normalde aksamları volkanla gıdıyodum onunda toplantısı vardı 6da cıktı ama oda orda trafıkte kaldı kagıthane tarafında gelmesı ımkansız
sonra baska bı yoldan mınıbuse bındık 40 dk da metrobuse vardık,metrobusten sefaköye gectım ordada 30dk volkanı bekledım falan fılan derken
dınlenmeye delı gıbı ıhtıyacım oldugu bigünde eve varısım 21,45ti..düşünün artık trafik çilesini
eve gidincede ateşlendım zaten vurdum kafayı yattım
bugnde yarım yamalak durumdayım.:)ne cok konustum yahu

he bu arada uyuz kocam bana dıyokı esra eve yuruyerek git dedıgı mesafeyı yürüyerek 1,5saatte anca giderım ama hem sıcak hem ben rahatsızım nasıl yürüyimm
senınkı psıkolojık diyo,bide kavgalıydık ya ınanmadı hasta olduguma
eve gidincede yanıma ugramadı gıttı mac ızledı uyuz sonra geldı baktı hakkaten kotuyum karıcım canım hadı kalk yatagına yat bılmem ne,cıvık cıvık uyuz oldum
bi su getirenım yoktu yahuuu
allah elden ayaktan düşürmesın valla kımseyı,gerçekten benım güvenım kalmadı
adına çok üzüldüm cnm nası yorulup hırpalandığını tahmin edebiliyorum bir de üstüne üzülmüşsündür.. yangına körükle gitmem istemiyorum, benzeri davranışla çok karşılaştım, ben de artık aldığım kadar veriyorum.. bunun başka yolu yok..

çok geçmiş olsun esracım.. bu erkekler bence psikolog falan olaylarmış iyiymiş :KK70: benim eşimde öyle bişey oldumu bana hep psikolojik olur o bi grip olsun Alllaaaaaahhh peçeteler masanın üstünde eşim üstünde battaniyeyle kanepede bi elinde kumanda.. oooo aşkım şunu getiriver şöyle yapıver falan filan.. :KK70: mantardan ölüyodum nerdeyse hala psikolojik diyo içim dışım çıktı ama aslında psikolojikmiş benim :KK70: trafik konusundada walla çekilir gibi dert diil Allah İstanbuldakilerin yardmcısı olsun..
sadece bencillik :KK20:

teşekkür ederim tatlım,spora başlayalı yaklaşık 2 ay oldu,sonuç bu,ehh idare eder:KK34::KK34:

ben hep alttan daha çok inceldiğimi üstten hiç gitmediğini düşünüyodum ama hoca gayet orantılı incelmişsin,vücut tipin böyle olduğu için sana öyle geliyo dedi,bide göbeği eritmek için zaman ve sabır gerekiyomuş,bakalım acelemiz yok enide sonunda gidecek:KK51::KK51:
bravo cnm, göbek olayı öle gerçekten.. ama kilolar gittiğinde sıkı olması için karın hareketi yapmanı tavsiye ederim kesinlikle sonradan çokk faydasını görürsün

neslicim incelmeler süper özellıkle bel 6 cm cok ıyı senın altta bişi yok zaten sırt göbek olayın var full spor:)
sen yaparsınnnnnnnnnn
çiğdemcim tam bır gıcıktı dün tüm gün,tabi gündüz yaptıgımız kavgadan dolayıda bıraz uzak durdu ama bugün arıyo ılgılenıyo falan vicdan yaptı heralde:)

bide bugün kendımı böyle duvardan duvara vurasım var,dün anlattıgım akşam karmaşası içinde ben hiçbişey yemedım tabi yanı aksama dair bi lokma bişi yemedım ama sabah tartıda 84leri gördüm bu nedır ne oluyo anlamıyorum bıktım yaaa
ödem vardır benimki bu sabah gitmiş sekizyüz gra yakın çok sinir oluyor.. bi de bende ödem ve şişkinlik bi arada geliuyr :KK50:

sehercim plates uzun vadede süper etkili bişey,ama sabır lazım,hemen etki etmiyo,bende ilk zamanlar çok zorlandım,hala yapamadığım hareketler var ama zamanla daha iyi olucak inş.:KK34:

teşekkür ederim balım:KK16:

akşama kutlama var desene:KK23::KK23:canım benim Rabbim ağınızın tadını hiç bozmasın inş.pastayıda çok abartma olmamı:KK34::KK34:

esram dün hocaya dedimki bu göbek nasıl gidecek,bana ne dese beğenirsin,"diyet yapıyosan eğer göbek diyet sevmez dedi":KK53::KK53:
bi yaşıma daha girdim:KK1: ee napcaz o zaman dedim,zamanla sporla birlikte gider,hatta en son orası gider dedi:KK50::KK50:

bu arada sizin bu artılarınızın sebebini biliyorum ben:KK23:yarın dolunay var,herkes şişlikten,tartıda artı çıkmaktan yakınıyo haberiniz olsun:KK34::KK34:
niye gitmesinmiş tabi ki de gider bilmişlik yapmış hocan ben dört beş sene önce altı ay karın çalışmıştım diyet yapmadan zerre gitmemişti... sadece karın kaslarım çok güçlenmişti ama üstteki yağlar yerindeydi.. pilates on numara bence.. eskiden yapıodum artık yapmıyorum ama etkisi kaldı vücudum çok daha sıkı duruşum daha düzgün pilates öncesine göre..

selam kızlar 1 haftadır hastayım böbrek taşı düşürdüm ve idrar yolu enfeksiyonu geçirdim. öldüm öldüm ne kadar zormuş bide üstüne regl oldum neyse biraz daha iyiyim geçmişi okuyamadım herkes iyidir inşallah
geçmiş olsun cnm

dünkü menüm

uyanınca filtre kahve

kahvaltı
kkdan ufak peynir
2 dilim ekmek
3 zeytin
2 brd çay

öğle
domates salatalık
yarma salatası 3-4 y.k
1 ufak kase yoğurt
(yemek yine kötüydü...)

ara
2 ç.k fistık ezmesi
2 ç.k reçel
1 dilim ekmek
2 brd çay

akşam
(yine çok fena oldum şekerim düştü sanırım işin kötüsü yiyince de düzelmiyor..)
yağda 2 yumurta
3 dilim sucuk
2dilim ekmek
1 bardak süt
100 gr dondurma
5 fındık...

kesme şeker sayısı toplamda beş..

spor
yarım saat yürüyüş

su da içtim bol bol..

iyi akşamlar kızlar ben kaçıyorum pek gelen giden olmadı zeten güzel akşamlar diliyorum..

Aksam erken cikicam diye haldur huldur islere gömülmüsüm ugrayamadim buraya pek...
nesli durum vahim napcaz yarin :KK1::KK1: döküldük valla, takim olarak kaldiramadik son iki haftaki basarilari :KK1:

ama ben yarindan itibaren geri kendimi zora sokuyorum yeter yaa ilerlemem lazim cidden bu 63'te bi sorun var kendini göstermicek :KK53:
kendi adima haftaya 63.9'u görecegim diyerek hedef koyuyorum (bu cümleyi en az 5 kere kurdum heralde hiç gerçeklestiremedim ama yapicam insallah :KK9::KK9::KK9: )

Aksam erken cikicam diye haldur huldur islere gömülmüsüm ugrayamadim buraya pek...
nesli durum vahim napcaz yarin :KK1::KK1: döküldük valla, takim olarak kaldiramadik son iki haftaki basarilari :KK1:

ama ben yarindan itibaren geri kendimi zora sokuyorum yeter yaa ilerlemem lazim cidden bu 63'te bi sorun var kendini göstermicek :KK53:
kendi adima haftaya 63.9'u görecegim diyerek hedef koyuyorum (bu cümleyi en az 5 kere kurdum heralde hiç gerçeklestiremedim ama yapicam insallah :KK9::KK9::KK9: )

allahım 83ten kurtulayım dıyodum bende ters teptı 84 oldum yine uff yaaa:)hatta farkındaysan gr kısmını söylemıyorum yuvarlıyorum:)

kuzum senın hedef 60 mı??
5 kılo fazlam olsa bırak zayıflama topıgınde çabalamayı
nanikk yapar giderdim:)
kılo fazla olunca tabı 5 kılo devede kulak kalıyo bana:)
hehehe ben zayıf olunca cok uyuz bişey olcam kesın çokkk

herkes çıkmış..ben geldiimm:KK1:

günaydın kızlarrrr
dün çok kötü bir gün geçirdim
kocamla kavgalıydım tüm gün
sonrasında ögleden sonra klıma çarptı benı sanırım baş dönmesı mıde bulantısı mıde agrısı kırgınlık kırıklık vs..
akşam olsada bi an once eve gitsem diye dk saydım resmen
müdür yoktu erken kaçtım güya saat 6ya 10 vardı cıktım sbden,aman allahım o nasıl bır trafık..
1 tane taksı yok 3 tane taksı duragı aradım bekledım bekledım yok...geri döndüm şbye..
normalde aksamları volkanla gıdıyodum onunda toplantısı vardı 6da cıktı ama oda orda trafıkte kaldı kagıthane tarafında gelmesı ımkansız
sonra baska bı yoldan mınıbuse bındık 40 dk da metrobuse vardık,metrobusten sefaköye gectım ordada 30dk volkanı bekledım falan fılan derken
dınlenmeye delı gıbı ıhtıyacım oldugu bigünde eve varısım 21,45ti..düşünün artık trafik çilesini
eve gidincede ateşlendım zaten vurdum kafayı yattım
bugnde yarım yamalak durumdayım.:)ne cok konustum yahu

he bu arada uyuz kocam bana dıyokı esra eve yuruyerek git dedıgı mesafeyı yürüyerek 1,5saatte anca giderım ama hem sıcak hem ben rahatsızım nasıl yürüyimm
senınkı psıkolojık diyo,bide kavgalıydık ya ınanmadı hasta olduguma
eve gidincede yanıma ugramadı gıttı mac ızledı uyuz sonra geldı baktı hakkaten kotuyum karıcım canım hadı kalk yatagına yat bılmem ne,cıvık cıvık uyuz oldum
bi su getirenım yoktu yahuuu
allah elden ayaktan düşürmesın valla kımseyı,gerçekten benım güvenım kalmadı

hasta olduğunu söylediğinde gerçekten hasta olduğunu anlaması zaman alır..erkekler böyle gülüm:KK1:vakti var daha..
bir de ben şu duayı sık söylerim" yarabbi senden başkasına muhtac etme"...amin

geçmiş olsun canım..taş sancısı doğum sancısı gibidir derler..

allahım 83ten kurtulayım dıyodum bende ters teptı 84 oldum yine uff yaaa:)hatta farkındaysan gr kısmını söylemıyorum yuvarlıyorum:)

kuzum senın hedef 60 mı??
5 kılo fazlam olsa bırak zayıflama topıgınde çabalamayı
nanikk yapar giderdim:)
kılo fazla olunca tabı 5 kılo devede kulak kalıyo bana:)
hehehe ben zayıf olunca cok uyuz bişey olcam kesın çokkk

ne diye dua etmişsin "Alllahım 83 ten kurtulayım " diye..dua kabul olmuş..84 olmuşsun..:KK9:bir de 80 olayım de bakem nolcek:KK9:
sen çok tatlısın yaa:KK16::KK16::KK16:

ben yedimde arti ciktim hadi ben hakettim ama sen yememissinde :KK53:
nesli dolunay diyor olabilir mi ki cidden ya :KK70: ben kendi açimdan sanmiorum beni tursu halletti :KK70: neslim yarin bildirim yapmayalim cok utaniyorum :KK1::KK1::KK1:

abartmam kuzum tamam :2:
ama cidden yarin fena artida olacagim bildirim yapmasam :26:
pis dolunay :KK22::KK22::KK22:

aaa:KK20::KK20:duymamış olayım kuzu,ne yapalım illa eskide oluncamı bildirim yapcez:KK34:bu haftada artıda olursun ama bu seni hırslandırır haftaya eksiye geçersin:KK34::KK34:

benım bu hafta hiç sporumda yokkk,gecen cumada yapmamıstım zaten haftasonu ankaradaydım bu haftada reglym dıye yapmadım saldım
bı bu akşam yürürüm ama olsun olsun 60dk olsun
takımca iznemı ayrılsak ne yapsakk..:)
bide bu ebru şallının 21 gün pilates dvdsi varmış acep diyorum alıp yapsammı pilatesi hiç denemedım
bu arada yarın ben tüm ortalamayı alt üst edıcem sanırımmm öğlen yedimm kızlarr:KK43:(

yürün tabi zararın neresinden dönersen kardır:KK34::KK34:
esram plates ilk başlarda çok sıkıcı,şu nefes al ver hala beceremiyorum,:KK50:ve aslında işin sırrıda orda,ama zamanla yaptıkça ve faydasını gördükçe seviyosun:KK34:bu 21 gün dvd side çok popüler şu anda,bence dene faydası olur zararı olmaz:KK16:

izin konusunuda duymamış olayım:KK20:,takımca şişip dönmeye hiç niyetim yok:KK1::KK1:

özlemcim çokk geçmiş olsun:KK16:ahh bilirim o ağrıları,neyseki geçmiş,bol su içmeyi ihmal etme canım:KK16:
nesli ben geçen sene ramazan bayramında gittim didim çok güzel bir yer özellikle denizi ben yüzme bilmiyorum denizi çok derin değil ve çok güzel
yaa bende yüzme bilmiyorum iyimi:KK52::KK52:
bravo cnm, göbek olayı öle gerçekten.. ama kilolar gittiğinde sıkı olması için karın hareketi yapmanı tavsiye ederim kesinlikle sonradan çokk faydasını görürsün

niye gitmesinmiş tabi ki de gider bilmişlik yapmış hocan ben dört beş sene önce altı ay karın çalışmıştım diyet yapmadan zerre gitmemişti... sadece karın kaslarım çok güçlenmişti ama üstteki yağlar yerindeydi.. pilates on numara bence.. eskiden yapıodum artık yapmıyorum ama etkisi kaldı vücudum çok daha sıkı duruşum daha düzgün pilates öncesine göre..

elifcim karın hareketi bana en sıkıcı gelen şey ama dediğin gibi ona ağırlık vermem gerek,sorunlu bölgem göbek ve miğde:KK53::KK53:

hocanın tuzu kuru tabi,hatun incecik ve çok fit:KK31::KK31:
kızlar aşırı sinirliyim neden sormayın

sebebi her neyse umarım geçmiştir:KK16:

ayy çiğdemim sen 63,ben 73,esra 83 :KK9::KK9:nedir bu 3 lerden çektiğimiz:KK1:

bende artıda değilim ama eksidede değilim,bakalım tek umudum bugünki protein günüm:KK23::KK23:geçen hafta 700 gr birden gitmişti,bu haftada giderse ala:KK76::KK76:

çarşıya çıkp son eksiklerimide aldım,akşamda ağdaya gidicem,yarında kaşları aldırdıkmı tatil için hazırım artıkk:KK52::KK52:

yaa bu arada kızlar ben geçen sene aldığım mayomu bi türlü bulamadım,akşam ara tara, sanki yer yarıldı içine girdi yok ta yok:KK50::KK50:acaba eve hırsız girdide mayomumu çaldı:KK1::KK1:
gerçi çokta beğenerek almamıştım,siyah düz sade bişeydi,elbise modelinden,malum geçen sene onu giydiğimde 88 dim,neyse çıkmışken buda bahane oldu kendime mayoda aldım,:21:çokta hoşuma gitti:KK34::KK34:aynadaki beni beğendim:KK1:

ben nöbetçiyim bugün.6 ya kadar burdayım:KK24:herkes gitti..bisürü cihazla kendim çalıp kendim söylüyom:KK1:

bilgisayarım kafayı yedi galiba alıntı yapamadım geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yarından bende pek umutlu değilim regl olum bayağı bi şiş hissediyorum kendimi hayırlısı bakalım

X