Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hepinize günaydın tünaydın kızlar:KK3: malum izin öncesi işlerimi toparlıyorum o yüzden bu saati buldu foruma girmem

umarım keyfiler yerindedir,bu arada özlemi göremedim kaç gündür,melekte gelmedi:26::26:

:KK20::KK20::KK20:aaa kızlar ne oluyo bakimm,:KK20:
size ceza bugün en az 30 dakika spor+100 mekik:KK22::KK22:aha bide çanta:KK1:

seninkide fenaymış sehercim,:KK19:bizde hep 3.kişiler yüzünden sorun yaşadık,çok düşündüm ayrılmayı ama iyiki devam etmişim,şimdi düşünüyorumda ne kadar saçma şeyler yüzünden kırmışız birbirimizi,zamanla insan alışıyo birbirine,daha iyi tanıyo,inş.eşinde zamanla seni daha iyi anlayacaktır:KK34::KK34:

ah be güzelim kocana inat derken kendine yaptığın yazık değilmi:26::26:hayır merak ediyorum değdimi bari:26::26:

noodle güzeli nasılsın bakalım:KK1:
ohh sporlarda yapılmış,evet çiğdoşum eliptik süper bacak inceltiyo,tecrübe konuşuyo:KK34::KK34:

:KK1::KK1:sen çok fenasın abla:KK34:

maymun iştahlı deyince bi an bana diyosun sandım:KK53:,aynen bende aldım baharatları 2 günden sonra yok unuttum gitti:KK53:
ama sana ne güzel faydası olmuş:KK23:

hoşgeldin semacım:KK16::KK16:kuzucuklara çok geçmiş olsun:KK16::KK16:

spora ağırlık vermişsin,bence çok iyi yapmışsın,tartıda değişiklik görmesen bile aynada sporla birlikte ciddi değişiklikler oluyo,zaten önemli olanda bu:KK34::KK34:

en azından artık inanıcak mantara alerjim oldugunu inşallah değmiştir de bi daha demez neslihan ablacım.. bazen o kadar gıcık ediyo ki herşeyi iyi bilir diye gazlamış anası babası.. ceremesini ben çekiyorum..

Son düzenleme:
kızlar dün eve gittiğimde 6 da akşam yemeğimi yedim.aslında tokum ama çikolatalar..lar diyorum..yiyeyim.üstüne cips yiyeyim.ayy..çıldırmış gibiydim..mutfağa girdim.atıştırmalıklardan koca bir tabak hazırlayacaktım.dur gülnihal dedim kendime.şu yoğurtlu karışım aklıma geldi..maymun iştahlıyım.2 gün yaptım bıraktım onu.neyse bir kase yoğurtlu karışımdan yedim.20 dakika bekledim.o hal geçti...inanılmaz yaa...yatana kadar da meyve bile yemedim.canım istemedi.bundan sonra hiç değilse akşamları yemeye karar verdim

:) aman ablacımm cips kola çikolata hepsi bize cıssss :)

slm kızlar... gununuz çok guzel olsunnnnn..... nasılsınız özledım sızlerle sohbetı ne cok yogunum ben bu ara gelemıyorum hıçç , kızım iğleştı derken oglumda su çiçeği oldu ... dün gittim o na rapor aldım 7 gun verdı dr. bu ara dugunler kurs sergı derken hıç vakıt bulup pc basına oturamıyorum :KK34:sizler nasılsınız gidiyormu kilolar ??? bben bu ara spora agırlık verdım çok ıyı hıssedıyorum kendımı bu arada çigdemcim 210 dk. :KK8: sporum var kaydet canım... gecmışe bır bakayım neler olmuş :KK34::KK23:

çok geçmiş olsun semacımm..

$968856_669965366362724_917847839_n.jpg

kızlar bakın ne buldum:KK34:

.yaklaşık 2,5 kg'luk yağ kütlesi ve aynı ağırlıkta kas kütlesinin replikası.
her ikisinin kapladığı alanı görebiliyorsunuz değil mi?
peki bu ne demek?
eğer egzersiz yapıyorsanız yağ kütleniz zamanla kasa dönüşür.tartıda eksi görememenizin(ve hatta bazen artı görmenizin)sebebi budur.kas kütleniz arttıkça vücudunuzun yağ yakma kapasitesi de artar.60kg'luk yağlı bir beden aynı ağırlıktaki kaslı bir bedenden daha kilolu görünür.tartıdan ziyade ölçülerinizi baz alırsanız motivasyonunuz bozulmaz:)

Son düzenleme:
bu arada canlarım malum bu hafta izne ayrılıyorum,aslında iznim cuma günü başlıyo ama ben listeler için öğleye kadar gelicem

sizden rica ediyorum cuma sabahı erkenden kg bildirimi yapın,ki bende listeyi hemen paylaşayım:KK16:

eğer cuma bildirim yapamayacak olan varsa perşembeden bildirsin:KK34::KK34:aksi halde kg bildirmedi olarak listeye yazmak zorundayım:KK34::KK34:

***1.TAKIM 310.ETAP***

T_N ( 73,8 / / / )
fitsema ( 75,7 / / / )
garden ( 83,1 / / / )
fefilifa ( 75 / / / )
tatlıkedi ( 64 / / / )
tasan ( 70,4 / / / )
mutluluknerdesinbenibul ( 64,1 / / / )
mlkfth ( 78 / / / )
crystallife ( 66 / / / )
tgdg ( 69,4 / / / )
mervishnaz ( 64,2 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI:

kızlarr selam nasılsınızzzz ben bu sabah bı şok gördüm rüya gibiydi tartıdakı rakam utandım dılım varmıyo soylemeye oyuzden 3 günlük elma dıyetı yapıcam en azından cumaya kadar atarım bu şişligi ödemı bılmem neyi
cok canım sıkıldı:KK43:

slm kızlar... gununuz çok guzel olsunnnnn..... nasılsınız özledım sızlerle sohbetı ne cok yogunum ben bu ara gelemıyorum hıçç , kızım iğleştı derken oglumda su çiçeği oldu ... dün gittim o na rapor aldım 7 gun verdı dr. bu ara dugunler kurs sergı derken hıç vakıt bulup pc basına oturamıyorum :KK34:sizler nasılsınız gidiyormu kilolar ??? bben bu ara spora agırlık verdım çok ıyı hıssedıyorum kendımı bu arada çigdemcim 210 dk. :KK8: sporum var kaydet canım... gecmışe bır bakayım neler olmuş :KK34::KK23:

selam canim hosgeldin, cok gecmis olsun ogluna atlatir insallah biran önce :26:
sporunu ekledim birden ataga gectin :KK1:

şekerimm 45 dk yürüyüşüm 15 dk koşum 2-3 saat civarı da hoplamalı zıplamalı voleybolum var haftasonundan. :)) Sayılırmı bilmiorum ama gayette çok enerji ve ter atmıştım solemesi ayıp :)

pardon canim kacirmisim ya 60 dakika sporunu, 2 saat voleybolunu ve olan 30 dakikani ekleyince sende 210dakikada oluyorsun :)

hepinize günaydın tünaydın kızlar:KK3: malum izin öncesi işlerimi toparlıyorum o yüzden bu saati buldu foruma girmem

umarım keyfiler yerindedir,bu arada özlemi göremedim kaç gündür,melekte gelmedi:26::26:

noodle güzeli nasılsın bakalım:KK1:
ohh sporlarda yapılmış,evet çiğdoşum eliptik süper bacak inceltiyo,tecrübe konuşuyo:KK34::KK34:

neslimmm :KK16::KK16::KK16: azzz kaldi iznine :KK16::KK16::KK16:
mutluda ayni sekilde cok yogun bu aralar gelemiyor :KK50:, bu hafta bi geçseydi hayirlisiyla :26:
bugün full eliptik yaptim 45 dakika boyunca, ya onda kollarimda calisiyor iyi oluyor aslinda; kollarimin incelmesi için napicagimi bilmiyorum yaa :KK43:

Eki Görüntüle 717601

kızlar bakın ne buldum:KK34:

.yaklaşık 2,5 kg'luk yağ kütlesi ve aynı ağırlıkta kas kütlesinin replikası.
her ikisinin kapladığı alanı görebiliyorsunuz değil mi?
peki bu ne demek?
eğer egzersiz yapıyorsanız yağ kütleniz zamanla kasa dönüşür.tartıda eksi görememenizin(ve hatta bazen artı görmenizin)sebebi budur.kas kütleniz arttıkça vücudunuzun yağ yakma kapasitesi de artar.60kg'luk yağlı bir beden aynı ağırlıktaki kaslı bir bedenden daha kilolu görünür.tartıdan ziyade ölçülerinizi baz alırsanız motivasyonunuz bozulmaz:)

oyyy igrenc pis yag, vücudumuzda yayila yayila duruyor demek :KK52::KK53:
gitgide yag yakmakta zorlasiyor ama yaa :KK52:

kızlarr selam nasılsınızzzz ben bu sabah bı şok gördüm rüya gibiydi tartıdakı rakam utandım dılım varmıyo soylemeye oyuzden 3 günlük elma dıyetı yapıcam en azından cumaya kadar atarım bu şişligi ödemı bılmem neyi

selam esracimmm, bu hafta durumumuz vasat sanirim :26:

ben bastan kaybettim bu hafta pazartesim izinli olunca..
bide yarin esimle tanisma yildönümümüz pasta alicam :26: yemesek olmaz napcam bilmiorum :26:

:KK14::KK14::KK14:

aynen canim cocuk yokken serbestken rahat rahat gezelim sonrasi Allah büyük yazlari annelere satar belki yine gezeriz :KK52:

ah be canim cok musait bi yapin var ozaman kilo almaya :26: ömür boyu benim gibi dikkat etmen gerekicek dûzgün beslenmek gerekicek :KK52: kafayi yemeyiz insallah bu kilolarla :KK1::KK1::KK1:

ayy ohh gezin gezin günübirlik turlar olur hep valla tadini cikarin canim sizde :nazar::nazar::nazar:

evet canim regl konusunda tek kendim degil etrafimda da cok var sorunlu olan... ihmal etmedim cok doktora gittim son gitmemede 6 ay bile olmadi ama yok yok herseyin normal diyor niye gelmedigini bilmiyor :KK14: verdigi getirici ilaci kullanmicam artik, biktim ben onla ugrasmaktan her ay. Allaha havale ediyorum kendimi Rabbim hayirlisini verirse olur vermezse kendi takdiri ne diyim :26:
kendimizi hazir hissedince bu konuyla ilgilenirim artik simdi salliyorum :KK76:
endokrinciye gitsene cnm daha ayrıntılı test yapıo onlar

bugünkü menüm berbet resmen

9.00
1 hanımeli börek
yarım domates
1 dilim kedi dili pasta

12.00
10 erik

13.30
3 kaşık kısır
3 sarma

16.00
2 dilim kedili dili

ceza verdim kendime akşam birşey yemicem:18:
yatarken elma yerim belki ama cezzayı hakkettim çok sıcaktı yürüyem:18:edim de
gülüm altın günü yapmışın :KK56:

günaydın kız milletii :)
21.05.2013 menüm;

sabah;
1 domates 1 biber
4 zeytin
2 parmak genişliğinde azcık daha ince peynir
şekersiz çay

ara;
2 taze kayısı
3 dilim yeşil elma

öğle;
1 kase tarhana çorba
2 silme kaşık süzme yoğurt

ara;
2 kp şkr kahve
2 kepekli bisküvi

akşam;
1 dilim pizza
1 mantar
(söylemesi ayıp mantarı eşime inat yedim. alerjim var ve tüm akşam yediklerimi çıkardım, pizza mizza hepsi gitti ve akşam yemeği yemedim tekrar.)

2lt su
şekersiz çay (sayamadım)
spor 30 dk koşu
menün çok güzel ama akşam için üzüldüm cnm umarım eşin o huyunu yumuşatır... erkeklerin çoğunluğu maalesef böle yetiştiriliyor...

Selam kizlar :)

Dünkü menüm

Sabah: Hiç aç degildim ama bisey yemeden evden cikamam: 1 ayva + yarim çay bardagi süt.
Ara: 1 elma
Öglen: Japon noodle + 1 meyveli yogurt
Ara: 1 elma
Aksam: 2 avuç findik (evde degildim geç döndüm eve aç yatamadim)

Spor 45 dakika (30 dakika kosu bandi + 15 dakika eliptik)
Bugün gidersem hep eliptik yapicam özlemisim dün neslim bacaklari inceltiyo diyince gaza geldim :KK1:

insallah canim yaa valla yoyo gibiyim :KK53:

günaydin sehercim niye esine inat yedin ki mantari :KK1:
keske alerjini bile bile yemeseymisin kötü olmus cikarman :26:
ay cnm akşam süt falan içseydin bari

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N260
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi150
7mutlu-
8mervishnaz-
9crystallife30
10tasan-
11Olala90

herkesin dakikasi dogru mudur ?
bakiiimmm 2 saat bisiklet, yarım saat esneme, 2.5 saat yürüyüş, toplam 5 saat yani 300 dk

GÜNAYDINLAARRR..........

bütün kışı ha bugün gelir ha yarın gelir diye sıkıntıyla geçirdim:KK1:bir sohbet sırasında halil "annem sana kızmış,ondan gelmiyor" dedi.ooohh çok şükür dedim içimden.valla niye kızgın demedim.."Allah kızgınlığını gidersin,içini ferahlatsın,çerez yer misin hayatım" dedim:KK9:ayağa kalktım mutfağa gidip çerez getirdim..geçen sene kurban bayramında evindeydik.hatırladığım önemli bişey de olmamıştı..
ay çok güldüm

ben mantara alerjim var dedikçe senin psikolojik işte bişey olmaz falan hep boyle kızdırdı beni.. dünde pizzasına mantar yapmıştım gene böyle söylenmeye başladı.. ayrıca fırında kaşarlı mantar yapmıştım onada.. tamam dedim yicem şu küçük mantarı ama bişey olursa bidaha bana asla mantar ye deme ama bişey olmazsa söz hep yicem mantar dedm ve yedim 1 saat geçmeden mide bulantısı halsizlik eşliğinde çıktı hepsi.. e inanmıyo ya herşeyi en iyi o bilir.. bidaha bana mantar ye falan demicek inşallah :) ufacık bi kaçamak yapiyim dedim pizza dilimi yedim domates ve biberli oda gitti :)

:KK19:

öle diyet mi olur yav olmazzzz sakınnn cnm ödem varsa gider zaten aman diorum :KK34:

endokrinciye gitsene cnm daha ayrıntılı test yapıo onlar

ay cnm akşam süt falan içseydin bari

[/B]

gittim canim orayada gittim bi sorun yok :44:
1 yudumcuk içtim bastirmak icin, aslinda yatarken süt içmek agizda koku yapiomus sabahlari, test ettim hakkaten öyle bidaha içmicem yatarken :KK19:

masallah sporuna :KK9::KK9::KK9: bu hafta nesliyi geçicek gibi duruyorsun :KK1:

kızlar şişkinlik tam gaz devam.... :KK31::KK31::KK31:

şişkinlik ve kan şekeri oynaması başabaş gidiyor... yani şişkinlik olmayan günlerde kan şekerim de normal oluyor sıkıntı çekmiyorum... son günlerde iş çıkışı eve vardığımda kendimi aşırı bitap hissediyorum ara öğün yapmış olsam da.. zamanla geçer umarım :KK37:

dün

uyanınca filtre kahve (hep aynı iki kesmeşekerli...)
kk peynir
2 dilim beyaz ekmek
4 siyah zeytin
2 brd çay (1k.ş)
domates

öğle
2 yk çorba (kötüydü çok)
2 yk pilav
2 yk kısır
2 enginar (yağsız gibi bişiydi)

ara
1 yeşil elma
1 kivi
30 gr fındık

akşam
kocaman bi tabak tarhana çorbası
1 dilim ekmek
çok az makarna 3 y.k falan
yeşil salata (1 y.k yağ)
kk peynir

akşam maalesef dayanamadım 45 gr antepfıstığı yedim..

öğle yemekleri çok kötü oluyor
sebze, et yiyemiyorum menü yetersiz kalıyor ve akşama patlıyorum.. bi tabak sebze yiyebilsem böyle olmaz die düşünüyorum :KK31:

reglden sonra bi kilo düşerdim aksine 400 gr daha da artmış durumdayım :44:

bu arada canlarım malum bu hafta izne ayrılıyorum,aslında iznim cuma günü başlıyo ama ben listeler için öğleye kadar gelicem

sizden rica ediyorum cuma sabahı erkenden kg bildirimi yapın,ki bende listeyi hemen paylaşayım:KK16:

eğer cuma bildirim yapamayacak olan varsa perşembeden bildirsin:KK34::KK34:aksi halde kg bildirmedi olarak listeye yazmak zorundayım:KK34::KK34:

ayyy hadi hayırlısı çok eğlen güzelim... ben daha izinliyim hiç listelere dönesim yok ama dönmem lazım biliyorum :KK43: antepten geldiğimden beri tartıya çıkmadım korkuyorum. :KK5:

kızlar şişkinlik tam gaz devam.... :KK31::KK31::KK31:

şişkinlik ve kan şekeri oynaması başabaş gidiyor... yani şişkinlik olmayan günlerde kan şekerim de normal oluyor sıkıntı çekmiyorum... son günlerde iş çıkışı eve vardığımda kendimi aşırı bitap hissediyorum ara öğün yapmış olsam da.. zamanla geçer umarım :KK37:

dün

uyanınca filtre kahve (hep aynı iki kesmeşekerli...)
kk peynir
2 dilim beyaz ekmek
4 siyah zeytin
2 brd çay (1k.ş)
domates

öğle
2 yk çorba (kötüydü çok)
2 yk pilav
2 yk kısır
2 enginar (yağsız gibi bişiydi)

ara
1 yeşil elma
1 kivi
30 gr fındık

akşam
kocaman bi tabak tarhana çorbası
1 dilim ekmek
çok az makarna 3 y.k falan
yeşil salata (1 y.k yağ)
kk peynir

akşam maalesef dayanamadım 45 gr antepfıstığı yedim..

öğle yemekleri çok kötü oluyor
sebze, et yiyemiyorum menü yetersiz kalıyor ve akşama patlıyorum.. bi tabak sebze yiyebilsem böyle olmaz die düşünüyorum :KK31:

reglden sonra bi kilo düşerdim aksine 400 gr daha da artmış durumdayım :44:

belki daha düşersin güzelim

gittim canim orayada gittim bi sorun yok :44:
1 yudumcuk içtim bastirmak icin, aslinda yatarken süt içmek agizda koku yapiomus sabahlari, test ettim hakkaten öyle bidaha içmicem yatarken :KK19:

masallah sporuna :KK9::KK9::KK9: bu hafta nesliyi geçicek gibi duruyorsun :KK1:
bana mesela 170h progesteron testi yaptırmıştı dr, her şeyim normaldi kıltüy yok, adetler düzenli vs testesteron vs seviyeleri normal... ama demişti ki bu madde yüksek sende o yüzden de testesteron düşük de olsa 10 katı etkili olur :KK53:

sağol cnm ama sanırım insan yediğini kıstığında en mantıklısı sadece yürüyüş ... yani her bisiklete bindiğim gün yemek canavarı oluom :KK56: :KK53:

dün ne yedimmm

sabah: 3 gevrek (zyt. yağıyla antepte özel yaptırmışlar) + 1 kk peynir + 3 siyah zeytin

ara: yok

öğle: zyt. taze fasülye + 2 kaşık makarna (ikisi bir tabakta) + 1 kase yoğurt

ara: kurabi diye kepekli yulaflı bir bisküvinin yarısı

akşam: 1 dilim tam buğday ekmek + etsiz çiğköfte + 3 kaşık bulgur pilavı

normalde önceki günden taze fasülye yapmıştım ama öğle yiyince canım çekmedi) üstüne bir sürü çay içmeme rağmen bulgur şişirdi beni patlayacaktım. birde ilk yediğimde acı filandı üstüne tuttum dominosun tarçınlı ekmeği vardı ondan 2 dilim yedim. eh sabaha kadar kıvrandım midem dün akşam karbonhidrat bayramı yaptı :)

bugün boğaz ağrısıyla uyandım kronik faranjitim hoşgeldi yutamıyorum yine birşey en azından bir süre zorunlu diyetteyim :))) çorba diyeti:KK9:

umarım cnm lokmaları sayarken tartı artınca insanın siniri bozuluyor :KK31: sen nasılsınn

bozulmasın bozulmasın motivasyonunu düşürme 200-300 gr değil bir çıkacaksın 1 kg eksik göreceksin böyle odaklan hatta 200-300 gr verirsende sevinme çünkü o eksiklik kolay oluşuyor başarı demek olmuyor tecrübeyle sabit :KK43:

napayım güzelim iş yerindeyim haftaya çarş denetimimiz var marketten gelecekler bir yerle anlaşıldı. artık marketlere çıkıyor meyve sularımız tabi bende denetim denetim diye geziyorum ortalıklarda :KK43: normalde haftanın 3 günüydü babamıda yeni kaybetmeme rağmen tam gün başladık molasız maaşım değişiklik olacak herhalde dedim sabah müdüre 'olsun mu' diyor... yok olmasın yerinde saysın :KK43:

umarım cnm lokmaları sayarken tartı artınca insanın siniri bozuluyor :KK31: sen nasılsınn

ayrıca o lokmaları sayarken tartıda artı çıkmak beni üzen birşey değil alıştım artık bende insülin direnci var pko var sık yaşadığım birşey benim sık sık sağlıklı ve protein bazlı beslenmem lazım :KK43:

X