Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tatilin çok güzel geçmiş canım , aslında yıl içinde hepimizin böyle aralara ihtiyacı var .biz uzun yıllar tatile gidemedik , kayınvalidem hastaydı ve her yıl onun yanına gidip evden bile dışarı çıkamadık , yıl boyunca çalışıyoruz ve tatile , doğayla içiçe yaşamaya özlem duyuyoruz.yine de çok şükür sağlıklı olmak kadar insanı mutlu eden bir olay yok heralde ...hafta sonu gezileri ile idare ediyoruz artık ..

kızlar bu arada son ana kadar alanya ya tatile gitme planımız yerini didime bıraktı

cuma akşamı kısmetse 1 haftalığına tatile didim e gidiyoruz

şimdiden girdim valla tatil moduna

biz çok uzun süre önce didim caprise otele gitmiştik , güzel bir bölge ..mayıs ayı tatil için çok uygun , temmuz ve ağustos çok sıcak oluyor..güzel bir tatil diliyorum , bizim yerimize de eğlen arkadaşım

birbirinizi anlayarak ve huzurlu nice yıllar geçirirsiniz canım inş..( ay ne karışık cümle oldu ya..) güller çok hoş bir süpriz ..
hem sınav hem gezi güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz ne güzel ..

bugün 1 sa yürüyüş yaptım , yarın sporla dolu bir gün geçirmeyi ümit ediyorum . bu bacaklar eriyecek arkadaş , başka çare yok ( inş ) Ankara dan 2 pantolon aldım 1 temmuza kadar vereceğim kilolara bağlı olarak onların içine daha rahat girebilmeyi ümit ediyorum ..

şimdilik hoşçakalın , görüşürüz byy..

ohhh maşallah gruba baya hareket gelmiş kilolar gitmeye başladı umuyorum böyle devam edr

pazartesiye protein günüyle başladım

9.30
1 yumurta
3 dilim peynir

11.00
bitki çayı

13.30
1 kase yoğurt

18.30
1 bardak çay

20.00
1 but
1 parça göğüs

birazdan acıkırsam süt içmeyi düşünüyrm

yanlış bişey yapmıyrmdur umarım

ya bu protein gününde bitki çay içiliyormu kararsızım:44:

bi de 45 dk yürüdüm bu hafta yürücem inşallah yürümesem lessliyle koşayım diyrm

karpuz kilo aldırır mı kızlar? bazıları aldırdığını bazıları ise aldırmadığını söylüyor ama bilmiyorum size sorayım istedim ?

canım herşeyin fazlası zarar diye biliyrm ayarını kaçırmazsak aldırmaz bence sonuçta meyvelrde de şeker varya onları da fazka yememk lazımmış diye duydum:26:

bu hafta herkes baya kilo vermiş..çiğdemcim seni de tebrik ederim yazamıyrm çok fazla dersane dersler çok yoğun giremyrm ama aklımda

kizlarr karpuz tavsiyeniz için çok teşekkür ederimm.. tabi herşeyi dengede tutmak gerekk.. az önce eşim beni köfteciye götürücekti beyaz ekmek + yağ ve saat 8 den sonra üstelik bu kadar incelmeye çalışırken canım isteye isteye reddettim kızlar.. :)
ama hiç pişman değilim yediklerime sayıyorum :)
bugünkü menümüde yarın yazarım inşallahh :)

ayyyy canimm nice senelereeeee
zaman o kadar cabuk geciyor ki 7 yillik evliymisim ben yaaaff :26:
insaallah daha guzel yillar bekler sizi
benim 1. senem pek zor gecmisti hama simdi sevgili gibiyiz birbirimizi tanidikca daha da eglenceli geciyor
regl olayin kotu olmus yaa
motorla gittik neslim motorumuz buyuk pek bi rahat merak etme
canakkale muhtasem bir yer kesinlikle tavsiye ederim yasanir orada cidden
kızlar bu arada son ana kadar alanya ya tatile gitme planımız yerini didime bıraktı

harika yaaaa didimi cok sevmistim bu yaz biz de ya didim ya antalyaya gidebiliriz ama hala kararsizim yaa :26:
ramazanda geliyor :44:
canimmmm yiyorduk vallaaa balkonumuza gecmisiz caylarimizi yudumlarken borekleri güpletiyorduk
reelde de beklerim hayatim ne demek
basaksehirdeyim cok uzak sayilmayiz

hastaya bakmak sevaptir ahirette karsiligini gorursun ins :)
bizde ara ara boluklarda gittik hep benimde kayinvalidemler bizdeydi hatta cuma biz ciktik kayinvalidemler gorumcemler bizde kalmaya devam etti cumartesi esi aldi gittiler
ne yapalim goz yumacagiz bazi seylere
guzel olmus protein gunun bende yarin basliim bari hala protein yapmadim ben
canım herşeyin fazlası zarar diye biliyrm ayarını kaçırmazsak aldırmaz bence sonuçta meyvelrde de şeker varya onları da fazka yememk lazımmış diye duydum:26:

ama ama ama karpuzu ben cok severim 2-3 dilim bana yetmez yaaaaaaaaaa :84::84::84::84:

karpuz kilo aldırır mı kızlar? bazıları aldırdığını bazıları ise aldırmadığını söylüyor ama bilmiyorum size sorayım istedim ?

miktarını abartmadığın sürece karpuzda sorun yok. yanlız miktarı gerçekten ince bir dilim avuç içiniz kadar parmaklar dahil değil :) ben hastanedeyken vermemeye çalışırdık çok gerekli olursa öğleden sonra ara öğününe dediğim kadar ve incecik bir dilim ve peynir verirdik... yinede tok tutmazdı çünkü bende yerdim hiç posa yokki kardeşim :)

günaydın kızlar...

esracım nice senelerinize... bizimde 1 haziran oteli ayırtmıştı 3 gün tatil yapacaktık ama babam vefat edince ertelettirmeye karar verdik sonra kutlayacağız galiba

didim mükemmel bir yer yaa ben bayılıyorum ama didimde salaş oteller daha iyi çünkü deniz yürüme mesafesinde... denizi kum, zaten altınkum diyorlar suyun içinde yürü yürü dur hala belinde geçen sene minik balık gazabına uğradım didimde de antalya da da inşallah bu sene uzak dururlar :) sinkov filan almadan gitme sinek ısırıyor ısırdığı yerden de balıklar saldırıyor :)

gün geçmiyor ki birileri denetime gelmesin üff yaa...

marketlere girmeye karar verdi şirket bu seferde onun için denetime gelecekler, yine yoğun yine yoğun, dün girdim sayfaya okudum yazamadan kapatmam gerekti arada bakarım kızlar görüşürüz

yaa ama ben karpuzu çok seviodum naapcam bu yaz bilmem ki koca bi dilimi ısıra ısıra yemeye bayılıyorum of karpuz of bunu yapmıycaktın işte edacım peynir ve karpuz beraberken benim damak tadıma uymuyor ama ikisinide ayrı ayrı zamanlarda çok severim :)

dünkü menümü yazıyorum arkadaşlarr :)

sabah;
domates peynir
zeytin ve 1 dilim çavdr ekm.
şekersz çay

öğle;
1 kase çorba
azcık salata

ara;
2-3 dilim karpuz

ara;
yarım yeşil elma

akşam;
azcıcık menemen
2 dilim çavdar ekm.

45 dk yürüyüş
1.5 lt su

Günaydin kizlar bugünde tatil olaydik ah ah :26:

sen bu hareketlilikle eksiye geçersin kedicim..

insallah ablacim ama dün evdeydim paso yedim yine artidayim

esram hosgelmissin, umarim iyi geçmistir esinin sinavi
dün gördüm masanin resmini ama yazmak istemedim Allah daha nice beraber seneler nasip etsin kocaciginla. Bir ömür boyu mutlu, mesut huzurlu olun insallah

ohh hayat sana güzel tatlım
valla 2 gün tatilden sonra iş hiçç çekilmiyo,bide ben tatil moduna şimdiden girdim galiba

neslim yaaa gitmen bi yandan iyi bi yandan napicaz biz sensiz sporda kim birinci olcak
gidin oh keyfini cikarin, ye iç gez modunda olun Allah isteyen herkese nasip etsin tatili bu ara cidden cok sIkILdim bende..

canim benim sipaydide vardir evden cikmadan istersin

bu hafta herkes baya kilo vermiş..çiğdemcim seni de tebrik ederim yazamıyrm çok fazla dersane dersler çok yoğun giremyrm ama aklımda

saol merviscim ama bgn cok fena artidaydim :26: insallah geri gider kilo oldugunu sanmiorum..

günaydınnn canlarrrrrr

tesekkur ederım edacımm,ınsallah uygun bı zamanda tatılınızı yaparsınız gönlünüzce
hayat bazen yapılan planlara inat geliyo sanki insanın üstüne,hayırlısı..diyelimmm

o denızde balık oolayına bende sinir oluyorum ama dahada sinir oldugum şey denızde yere basmaya korkuyorum ayagıma tuhaf bişey deyecek diye özewllıkle yengeç falan korkuyorum
denız ayakkabısı giyiyorum:)

çidemcimmmm naptın bakım dün evde:)nasıl geçti ne yidin ne içtin:)
dün kocacım yemege götürdü sankı cok ıhtıyacımız var gibi:)
masaya güller mumlar falan,ama en komıgı en son kalkarken 2 garson gelıp başımdan aşagı gül yaprakları döktükler çok komıktı
dün akşam yemekten zıyade biraz fazla kacırdım şarabı sanırım,dünyam döndü volkana bakıyorum bunlarr nıye boyle yapıyolar bana yaa diye:)

oyle işte sonra eve geldık ben kapalıydım zaten:)oturduk düğün cdmızı ızledık nostaljı yaptık..
ama nedendır bılmem gece cok gerçekçi bi rüya gördüm hataa sabahta cok sınırlı uyandım bu yüzden
volkan benı aldatıyodu
böyle bi günün gecesinde görülecek rüyamı bu arkadaşlar yaa

maşallah canım yaa çok güzel zaman geçirmişsiniz.. Rabbim bi ömrünüzü böyle mutlu etsin.. ben çok imreniyorum böyle anılara..benim eşim hiç romantik diil bende bundan yakınıyorum.. varsın olmasın canı sağolsun diyorum.. bide espriyle karışık senden önce gidersem kabrime gül ağacı diksende güllerle gelsende hiç farketmez sağken yapmamışın yokken istediğin kadar alsanda farketmez diyorum.. onun yerine soğan patates falan alırmışız... ama hakikaten imreniyorum böyle anılara.. Rabbim nazarlardan esirgesin :)

Neslihan ablacım benim yerimede çok çok eğlen güneşlen ve yüz.. :)biz bu sene gidebilecek gibi görünmüyoruz ama bellide olmaz.. ay çok güzell yaa deniz kumm güneşş oyyy :)

ayy denizde bende hic sevmiyorum yere basmayi, deniz ayakkabisi mi varmis nerde satilir ki esra :26: bi bakim bakim cok severim denizi ama gözümü yerden ayiramam

cok güzel geçmis dününüz ne güzel canim
kapaliydim yazmissin cok güldüm valla
dügün cdsini bende izlemeyi düsünüyorum bakalim nolcak bide biz foto cekindigimiz yerde bi kaç pozu aynen tekrardan çekinmeye karar verdik, her sene yapmaya caliscaz bakalim insallah olur

bilinç altin çekememis sizin mutlu olmanizi saçma bi rüya göstermis bosver sen canim

dün öglen eve gittim kahvalti hazirlamis kocacim o evdeydi calismayacagi belliydi ama bize sonradan verdiler izin..
kahvalti yaptik iste, eve giderken sicacik ekmek alip ucundan koparip yiye yiye gitmistim ama hala sicakligi devam eden ekmegi sofrada yedik bitirdik hele ben bide o sicak ekmege nutellalari sürdüm bol bol
sonra yataga öylesine uzandim kitap okurum diye ama uyuyakalmisim, esimde yatmis uyumus yanima.
kalktik kayinvalidemlere gittik geldik, eve geldik yemek yedik, (ben salatayla 1 mini izgara tavuk parçasi yedim).
Sonra misir patlatip tv basina.. gdo karakediyi izledik cok asiri güzel degildi ama idare ederdi

Ben dün sadece ve sadece 200gr artidaydim o kadar yemeye içmeye ama bgn tam 1 kilo artidayim cumaya göre çok moralim bozuldu ya cidden 63 leri göremicem bu gidisle, hizla zamanda ilerliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…