Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhabalar güzeller...

geri dönüyorum artık dün ilacımı aldım daha fazla dayanamadım antidepresanım bugün çok enerjiğim mezarlığa gitmeme rağmen hiç kötü olmadım gözlerim yaşardı (olacak o kadar ) ama ağlamadım. hatta mezarlıkta lastiğim patladı son hız patlak lastikle kendimi dışarı caddeye atıp tlf açtım. tam cuma olduğu için biraz zor oldu bulmak yolda lastik değiştirdim :) dükkanlar kapalıymış öğleden sonra tam bir yenilemeye çıkacağım inşallah. yarın akşam dönüyorum antalya ya zor olacak annemi tek bırakmak...

bugün tartılayım dedim ama tartı beni 120 kg gösteriyor gelen misafirler çoktu çocukları da yeğenlerimde sanırım tartının üstünde fazla zıplamışlar sanmıyorum 84 ten 1 haftada 120 ye çıkacağımı :)

canim hosgeldin..
iyi olmana cok sevindim..
ben hic ilac almamistim cok buyuk hata yapmisim diyorum suan
kendimi tutmaktan aglamamak icin kendimi kasmaktan yemege vermistim :KK50:
1 ayda 10 kilo almistim :KK53:
ve buyuk krizlerim olmustu evde kirilmadik hic birsey kalmamisti
annemi 9 yasinda ki kiz kardesimi uzmeyim onlara destek olayim derken kendimi mahvetmisim
cok zor gunlerdi ama gecti..
asla unutulmuyor aci ama hafifliyor..
buradan herkese elindekilerinin kiymetini cok iyi bilmelerini tavsiye ediyorum elimizden kayip gittikten sonra cok gec oluyor ve arda hep pismanliklar kaliyor...

canim hosgeldin..
iyi olmana cok sevindim..
ben hic ilac almamistim cok buyuk hata yapmisim diyorum suan
kendimi tutmaktan aglamamak icin kendimi kasmaktan yemege vermistim :KK50:
1 ayda 10 kilo almistim :KK53:
ve buyuk krizlerim olmustu evde kirilmadik hic birsey kalmamisti
annemi 9 yasinda ki kiz kardesimi uzmeyim onlara destek olayim derken kendimi mahvetmisim
cok zor gunlerdi ama gecti..
asla unutulmuyor aci ama hafifliyor..
buradan herkese elindekilerinin kiymetini cok iyi bilmelerini tavsiye ediyorum elimizden kayip gittikten sonra cok gec oluyor ve arda hep pismanliklar kaliyor...

çok haklısın elifcim.. Acı aynı acı ama ben olgunlaştım yaşadıklarımdan kaybetmenin ne oldugunu abimi kaybedince anladım.. ve ne olursa olsun kimsenin ailen ve sen kadar üzülmediğini anladım... ve ne olursa olsun hiç kimse bir annem bir babam ve kardeşim kadar kıymetli değil bunu anladım.. insan yaşadıklarıyla olgunlaşırmış bunu anladım.. abiciğimin yavru ceylanıydım annemin kınalı kuzusuydum babamın kızıydım kardeşimin ablasıydım zaman geçti abiciğim gitti ben 100 yıl yaşlandım.. aaaah ahh.. ömür dediğin ne kısaymış rabbim sevdiklerinin acısıyla imtihan etmesin...

hafta sonu menum

tatilde olmamiza ragmen fazla kacirmadim kacirdigim anlarda spora yuklendim..

cuma:
1 dilim tost
peynir zeytin cay

ogle yoldaydik
1 kase corba
salata

aksam:
firinda sebzeli kofte
3 kasik nohut
3 kasik pilav
salata
yogurt

semaverde cay kus sesleri orman misss gibi hava.. harikaydi..

cumartesi
koy kahvaltisi
1 haslanmis yumurta (tereyaginda kirmislardi esim yedi hepsini :KK53: )

ara
agactan kiraz :KK53:

ogle
firinda tavuk
salata
yogurt

ara
1 kase erik

aksam
izgara balik
salata
1 bardak fanta :KK30:

pazar:

sabah
koy kahvaltisi
bu sefer bende tereyaginda yumurta yedim

ara
1 kucuk cokoprens

ogle+aksam
(yoldaydik cok yagmur bastirmisti duramadik ikisini bir cikardik)
tekirdag da cok guzel bir yerde tekirdag koftesi yedik masayi donattilar aparatif seylerle ustelik peynir tatlisi ve kimbilir kac bardak cay ikramlari oldu 2 kisiye 40 lira odedik :KK52:

7-8 adet tekirdag kofte
belki 300 gram koy yogurdu harikaydi :KK16:
salata
piyaz
patlican biber koz salatasi
3 kasik bulgur pilavi

spor olarak bol bol yuzdum
hergun trekking yaptik
esimle aksamlari voleybol oynadik ama cok yordu :KK16:
guzeldi 3 gunluk guzel bi tatil oldu:KK16:

Son düzenleme:
ayy bı turlu yazamadım ya ne berbat bi gün anlatamam diz boyu yogunluk var...
nasılsınız hanımlar geçmişe bakamadım cok fazla dönücem simdi tekrar..
haftasonumu anlatayım +cumayı bıde:)

cuma günü öğlen saat 12,30 gibi vardık ankaraya otele yerleştık
kuzen geldı aldı bızı once bı yemege gıttık sonra genclık parkına sonra baska baska yerlere gittik akşam 8e kadar gezdik..
ctesi sabahı erkenden kalktık kocacıgımı sınava götürdük bekledık,sınav sonrasındada ataturk orman cıftlıgıne gittik bide odtü kampüsüne gittik benım kuzenım orda öğr. görevlısı gezdirdi tozdurdu bizi ctesi akşam 5 gibi yola cıktık tekrar ist.a gelınce hopp yatış:)

dün zaten volkanın dayısının ogluna kız ıstenecektı biraz tembellık yaptık sonra hazırlık kuaför vs.. akşamda oraya gittik dünde öyle bitti..
bu sabahta geldım işyerinde bi sürü sorunla boguşurken baktımm kırmızı kalpli bi oyuncak vede kırmızı güller geldi masama..
ne oluyo derken hatırladım evlılık yıldönümümü...
kocacımla acısıyla tatlısıyla geçen 1 yılımızı geride bırakıyoruz bugün..
bana en buyuk hedıye bugün tekrar onun yanımda olması oldu..
ve tabi bide regl oldum oda başka bi hediye oldu..:)

geçmişe bakayım geleyım tekrar:)

kuzen geldı aldı bızı once bı yemege gıttık sonra genclık parkına sonra baska baska yerlere gittik akşam 8e kadar gezdik..
ctesi sabahı erkenden kalktık kocacıgımı sınava götürdük bekledık,sınav sonrasındada ataturk orman cıftlıgıne gittik bide odtü kampüsüne gittik benım kuzenım orda öğr. görevlısı gezdirdi tozdurdu bizi ctesi akşam 5 gibi yola cıktık tekrar ist.a gelınce hopp yatış:)

dün zaten volkanın dayısının ogluna kız ıstenecektı biraz tembellık yaptık sonra hazırlık kuaför vs.. akşamda oraya gittik dünde öyle bitti..
bu sabahta geldım işyerinde bi sürü sorunla boguşurken baktımm kırmızı kalpli bi oyuncak vede kırmızı güller geldi masama..

nica yıllara canım..Allah ne güzel günler de gösteriyor değil mi..volkan şöyle volkan böyle derken evlendin de ilk yılını geçirdin bile..
regl kötü olmuş yaaa:))))

nica yıllara canım..Allah ne güzel günler de gösteriyor değil mi..volkan şöyle volkan böyle derken evlendin de ilk yılını geçirdin bile..
regl kötü olmuş yaaa:))))

valla abla yaa neler geldi neler geçtiii nikahta keramet varmış hakkaten:)
bu kadar kanlı bıçaklı olupta,inatla adım adım evlılıge gidip evlenıp yuva kuran kaç kişidir merak edıyorum:)
allah saglık sıhhat versın,geçim versin,biz birlikte büyüyoruz sanırım:)

senın nasıl gectı antalya abla,,neresıne gittiniz ??düğün içinmiydi)

valla abla yaa neler geldi neler geçtiii nikahta keramet varmış hakkaten:)
bu kadar kanlı bıçaklı olupta,inatla adım adım evlılıge gidip evlenıp yuva kuran kaç kişidir merak edıyorum:)
allah saglık sıhhat versın,geçim versin,biz birlikte büyüyoruz sanırım:)

senın nasıl gectı antalya abla,,neresıne gittiniz ??düğün içinmiydi)

evet evli çiftler birlikte büyüyüp birlikte yaşlanıyorlar..geçen gün 80ler dizisinde bir parça çalıyordu..halile hadi kalk dans edelim dedim..dansediyorduk.özgür odaya girdi..ıyh bu ne çirkin müzik dedi:))güldük ona..aynı yaşlarda olmak ve beraber yaşlanmak çok güzel....
antalya merkezdeydim esra..yıllarca evime temizliğe gelen ,zaman zaman özgüre bakan arkadaşımın kızı evlendi.aslında düğün sevmiyorum.çünkü oynamayı çok severim ama karışık olduğu için oynayamıyorum düğünlerde.ööyyle mal gibi oturup sıklıyorum.mümkün olduğunca gitmem.ama bu mecbur kaldığım bi düğün.saatlerce oturdum.çok sıkıldım..
neyse Allah mutluluk versin inşallah..sonrasında eski dostları gezdik.birer ikişer saat gönüllerini aldık.güzeldi..

evet evli çiftler birlikte büyüyüp birlikte yaşlanıyorlar..geçen gün 80ler dizisinde bir parça çalıyordu..halile hadi kalk dans edelim dedim..dansediyorduk.özgür odaya girdi..ıyh bu ne çirkin müzik dedi:))güldük ona..aynı yaşlarda olmak ve beraber yaşlanmak çok güzel....
antalya merkezdeydim esra..yıllarca evime temizliğe gelen ,zaman zaman özgüre bakan arkadaşımın kızı evlendi.aslında düğün sevmiyorum.çünkü oynamayı çok severim ama karışık olduğu için oynayamıyorum düğünlerde.ööyyle mal gibi oturup sıklıyorum.mümkün olduğunca gitmem.ama bu mecbur kaldığım bi düğün.saatlerce oturdum.çok sıkıldım..
neyse Allah mutluluk versin inşallah..sonrasında eski dostları gezdik.birer ikişer saat gönüllerini aldık.güzeldi..

ne güzel ıyı yapmışsınınz degişiklik olmuş hemde emınım senın orda bulunmana cok sevınmıslerdır..
kına gecesı olmadımı,orda kurtlarını dökerdın:)
benım kına gecemde cafeye bı ara erkekler doluşmuştu kovaladım hepsını kapı önüne,sonucta oynayan var oynayamayan var duyarlı olmak lazım:)
benım kayınvalıde feci oyuncu yaa,her düğünde pistten topluyoruz:)

kına gecesi haftaiçiydi.özgürün yazılıları vardı.gidemedim:KK43:(
bu kış amcamın kızının düğünü vardı.izmire gittim.ve orda ilk defa şöyle bir uygulama gördüm.salonda orkestra bile yoktu.yanda bir oda var orda canlı çalıyorlardı.içeriye kamera bile almadılar.Allahım vur patlasın çal oynasın hesabı.öyle bir oynadım kii..kurt murt kalmadı:))
iki taraf ta mutaassıp aileydi.güzel bir çözüm bulmuşlar..ilk defa bir düğüne saçımı yaptırıp gittim:))

karpuz kilo aldırır mı kızlar? bazıları aldırdığını bazıları ise aldırmadığını söylüyor ama bilmiyorum size sorayım istedim ?

karpuz kilo aldırır mı kızlar? bazıları aldırdığını bazıları ise aldırmadığını söylüyor ama bilmiyorum size sorayım istedim ?

bence aldırmaz yaa sonucta meyve
artı full su ,gerçi şekerlı su abartmamak lazım ama şöyle bi tabak karpuz yanında peynır hem kahvaltı için hemde aksam yeemgı için gayet iyi bi öğün bence
hem şişirdigi için toklukta yapıyo bende

Selam kizlar iyisinizdir umarim :KK34:

Bu pazartesi aslinda heryer tatil kapali ama biz calisiyoruz derken patron ögleden sonrasi için izin verdi yani 12ye kadar burdayim sadece :)

eve gidip güzel bi kahvalti yapmak istiyorum içimde kaldi haftasonu yapamadik agiz tadiyla :)

haftasonum bolll hareketli geçti. Bunun yaninda dünde havuza gidip 1 saat hatta daha fazla yüzdüm :KK16:
cumada 45 dakikam vardi :KK16:

ayni zamanda bol yemeklide geçti, iki gün boyunca davetliydik bol bol yedik :KK43:
azcik artidayim insallah duserim cumaya :)

bidaha giremem sanirim kizlar islerimi halletmem gerek!
yarin görüsürüz :KK54:

ohh hayat sana güzel tatlım:KK16::KK16:
valla 2 gün tatilden sonra iş hiçç çekilmiyo,bide ben tatil moduna şimdiden girdim galiba:KK1::KK1:

selamlarr.... :) kızlar dün piknikteydik ama ben tam gaz diyetime devam ediyorum :) hiç kaçamak yok ve cuma günü size kilomu süprizlerle bildiricem inşallahhh... :KK70:

pazar kahvaltı;
1 çay şekersiz
domates salatalık biber
zeytin peynir
1 dilim çavdr ekmek

ara;
diyet fesleğenli kraker

öğle ;
1 bardak çorba

akşam;
yarım dilim çavdr ekmek
ızgara kelebek 5 adt
salatalık domates

ara;
şekersiz çay fındık

kızlar kanatlar azcık yağlıydı ama piknikte başka avantajım yoktu.. elimden geldiğince güzel bitirmeye çalıştım günümü..

2 lt su
voleybol 3 saat
koşu yarışı :) 15 dk
gün boyu sabah 9 dan akşam 7 ye kadar piknik :)

sürprizini büyük bi merakla bekliyorum sehercim:KK34::KK34:haftasonunda güzel geçmiş,piknikler,sporlar falan:KK23::KK23:
gunaydin arkadaslar gunaydin diyorum cunki yeni uyandim feci hasta olmusum motorda sanirim hasta oldum cok yagmur yedik tekirdag taraflarinda ama cok sukur evimdeyim gecmise bakip geliyorum :KK16::KK16:

bu arada esraaaaaaaaaa seni ruyamda gordummmmmmmmm :KK52::KK52:
ispanakli borek yapmisim onu yiyorduk :KK60:
ruya da bile bogaziz yaaaa :KK53:

geçmiş olsun elifim,siz çanakkaleye motorlamı gittiniz:26::26:
bu arada eşimin ilerde eskişehir dışında yerleşmek istediği yer çanakkale:KK34:,bende çok merak ediyorum hiç gitmedim:KK50::KK50:ama çok güzel olduğunu duydum:KK34:

esramm zaman ne çabuk geçiyo dimi:KK34::KK34:evlilik yıldönümüz kutlu olsun,evinizin huzuru hiç bi zaman bozulmasın inş.:KK34::KK34:

ilk seneyi atlatınız ya bak gör 2.3.seneler daha güzel oluyo:KK69:ben kesinlikle şimdi çok daha mutlu çok daha huzurluyum:KK16::KK16:

canım karpuz masum bi meyve gibi gözüksede glisemik indeksi yüksek,şeker var sonuçta,çok abartmamak lazım:KK34::KK34:

kızlar bu arada son ana kadar alanya ya tatile gitme planımız yerini didime bıraktı:KK52::KK52:

cuma akşamı kısmetse 1 haftalığına tatile didim e gidiyoruz:KK76::KK76:

şimdiden girdim valla tatil moduna:KK23::KK23:

Selam kızlar bgn hiç yazamadım size bu hafta çok yogunum :KK31: ancak şimdi bitti işlerim ama bi evrak bekliorum halen çıkamıorum maalesef :KK31: perşmbe cumada cmt şehirdışında olacağım iş için muhtemelen giremem gene yrn ve yrndan sonra girmeye çalışacağım ama çok fazla yazamam heralde baya yogunuz :KK14: buarada halen yediklerime dikkat ediyorum yazmıorum die dietimi bıraktıgımı sanmayın :KK20:

cuma kilo bildirimimi yazamazsam çiğdeme msj atarım o söler aa ama tartı :26: neyse onunda buluruz bi yolunu ya Allah büyük :KK34:

hepinizi öpüyorum yarın görüşmek üzere sağlıcakla kalınn :KK54::KK54:

Sölemeden edemicemm haftasonu eksideydimm :KK9::KK9: gerçi gene dönüo ama bakalım artık kısmet :KK31:

Bide şu bacaklarımı biraz eritebilsemm ahh ahh ne iyi olcak çok dombili ya :KK31:

ELİFFFFFFFFFFF
atlamışım kuzum yaewww şimdi gördüm nesli alıntı yapınca
demek ıspanaklı börek yaptın bana heee,canım benımmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
rüyalarda kavuşuyoruz işte fenamı umarım yemişizdir tepsının hepsını,gerçek hayata inatt:)

neslım sanada bol keyıflı eglencelı bı tatıl dılıyorum canım tadını cıkarr ohh negüzelll
biz bu sene yer ayarlayamadık belkı ben işten ayrılırım diye ama şimdide ayarlamaya çalışıyoz
uçmuş fiyatlarr:)
bende acıkcası cicim ayları dedıklerı o bıkac aya göre şuan cok daha mutluyum
adam ettım sanırım herüfü:)
tabi oda benı yola getirdi:)

arkadaşlar merhaba ..

Arkadaşımı bugün uğurladım , tatil için bana gelmişti . onun yanında yazamadım , özlemişim sizi ..henüz geçmişi okumadım ,neler yaptınız bakalım ..ben bu hafta regl olucam ve çok şiştim , inş cumaya kadar geçer de ben de en az 500 g veririm ,
artık gram gram vermeye bile razıyım ..:KK52:

karpuzun su oranı fazla , fakat şeker içeriyor , diğer tatlı meyveler gibi aşırıya kaçmadan birkaç dilimle sınırlandırmak gerekir diye düşünüyorum . bilmem arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda

Sölemeden edemicemm haftasonu eksideydimm :KK9::KK9: gerçi gene dönüo ama bakalım artık kısmet :KK31:

Bide şu bacaklarımı biraz eritebilsemm ahh ahh ne iyi olcak çok dombili ya :KK31:

çok sevindim , genellikle hafta sonu biraz sıkıntılı geçer ama iradenle eksilere ulaşmışsın canım .ben de bacaklarımdan dertliyim , bütün yağlar üst bacakta birikmiş ve erimesi çok zor ..

X