Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kimseler kalmamış anca soluklanabildim ben

havalardan mı reglden mi sürekli olarak akşamları dondurma tüketesim geliyor ve de tüketiyorum :KK53: yani kelimenin taöm manasıyla tüketiyorym

dün
uyanınca bi brd filtre kahve (2k.ş)

sabah
65 gr ekmek
40 gr peynir[
2 brd çay (1 k.ş)

öğle
3 kaşık pilav
2 minik z.yağlı enginar
4-5 çilek

ara (saçma oldu)
browni intense (200 kalori-bi paket bisküvinin kalorisinden az :26:
1 kandil simidi (tarttım 25 gr)

akşam
2 minik köfte
4 adt kızarmıs patates :KK47:
1 çoooook ince dilim ekmek
karışık salata (yağ eklenmiş, içinde çok az haşlanmış baklagil vardı)

veeeee
yatmadan önce :18: 2 dilim kavun ve yaklaşık 125 gr sade dondurma :KK31:

spor
50 dk yürüyüş

su
1.5-2 lt arası bişi

120 kg mu gösterdi:KK53::KK53:allah korusun canım ya şakası bile kötü:KK34::KK34:

edacım sen güçlü bi kadınsın,zamanla daha iyi olucağına inanıyorum ben:KK16::KK16:

:KK1::KK1::KK1: hee var delüü:KK1::KK1:

bende 2008 den beri takımlardayım ama hiç böyle bişey duymadım canım,reglken bildirim yapıyoruz biz:KK34::KK34:

haftaya inş.eksili rakamlar görürsün:KK16:
nasısısnız kızlar

cnm bizimki yarışma takımlarından değildi diyet grubuydu ama aynı sizin gibi çok güzel paylaşımlarımız oldu hala iletişimimizin kopmadığı arkadaşlarımız var sanal alemde tanıştık ama reel alemdekilerin çoğuyla o yoğunlukta paylaşımda bulunmadım... biz bildirimde bulunmuyoduk regl haftası çünkü kilo mutlaka oynuyo benimki genelde bi kilo artıyo ole olsa gerçekten çokk mutlu olurum :KK16:

nasısısnız kızlar

cnm bizimki yarışma takımlarından değildi diyet grubuydu ama aynı sizin gibi çok güzel paylaşımlarımız oldu hala iletişimimizin kopmadığı arkadaşlarımız var sanal alemde tanıştık ama reel alemdekilerin çoğuyla o yoğunlukta paylaşımda bulunmadım... biz bildirimde bulunmuyoduk regl haftası çünkü kilo mutlaka oynuyo benimki genelde bi kilo artıyo ole olsa gerçekten çokk mutlu olurum :KK16:

hımm anladım canım:KK34:,bende şaşırmıştım böyle bişeye,sonuçta yarışmada yüzdeler hesaplanıyo ve bildirim olmazsa haksızlık olur:KK34::KK34:

bende ilk 70-79 gurubuyla kk ya girmiştim,sonra 6.takım:KK16::KK16: her ikisindende hala görüştüğüm arkadaşlarım var,dediğin gibi bi süreden sonra aile gibi oluyosun:KK19::KK19:

canım regl şişkinliği herkeste farklı oluyo,bende 2-3 gün öncesinden şişerim ama 2.günü rahatlarım:KK34::KK34:

bugünün menüsü

uyanınca
yarım muz
filltre kahve (2 k.ş)

sabah
2den az kandil simidi :KK31: 45 gr (250 kalori)
2 brd çay (1 k.ş)

öğle
3 y.k pilav
2 y.k taskebabı
göbek salata (az yağlı)
2 yk çorba (kötüydü çok)
15 gr azıcık kuru siyah üzüm

ara
1 yeşil elma
1 ceviz

akşam
bilmiom ama abartmam evde dondurma da kalmadı zaten

spor
bilmiom ama en az yarım saat yürüyüş var

su
şimdiye kadar bi lt

iyi haftasonları dilerim fıstıklar :KK16:

iyi akşamlar hepinize,kocamdan laptopu kaptım bi bakayım size dedim:KK34:ama takım haftasonu sessizzliğine çoktan bürünmüş:KK50::KK50:

gelmişken bugünki menümüde vereyim:KK56::KK56:

sabah
2 ad muffin
salatalık,yeşil biber

ara
3 ad ceviz

öğle
1 porsiyon ızgara köfte
salata,ayran

ara
3 dilim ananas

akşam
1 bardak ayran

ara
1 kase kiraz

3 litre su

30 dakika eliptik
30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika yürüyüş

toplam: 110 dakika:KK52::KK52:

bu arada bu hafta 4.olmuşuz:KK14::KK14:

inş.haftaya çok daha güzel bi sonuç alırız:KK34:

hepinize bol hareketli,az kaçamaklı bi haftasonu diliyorum,iyi geceler:KK16::KK16:

ÜYE İZİN HAKLARI
Üyenin izinli sayıldığı dönem 2 haftadan az olamaz.
Her üyenin yılda 6 kez izin kullanma hakkı vardır. Yıl tanımıın başlangıcı Ekim ayıdır.
İzne ayrılan ve kendisinden 6 ay haber alınamayan üyeler diskalifiye edilir. Bu kural 276.etap itibariyle geçerlidir.

ben yukarıdaki kurala göre hareket etmiştim:26::26:yani 276.etaptan önce ayrıldığı (önceden geri dönmek üzere ile kendi isteği ile ayrıldı aynı diye)için

bu durumda yeni üye gibi düşündüm,şimdi yanlışmı oldu:26::26:

bu arada paylaşımda düzelttim listeyi:KK34:

Tatlım ne yazık ki kaptanlar ortak jargon kullanmıyorlar.
"Geri dönmek üzere ayrıldı" demek kısaca ve basitçe "izinli" demek. Adı üstünde geri dönmek üzere ayrılıyor.
Ama "kendi isteğiyle ayrıldı" yazdığımızda, diskalifiye etmedik, mezun da olmadı, canı istedi gitti, demiş oluyoruz.
jujunun uyarısı doğru.

selammm kızlarr :)
annecim babacım ve kardeşim geldi çok şükür akşam giremedim o sebeple nete.. misafirlerime patlıcan oturtma pirinç pilavı mercimek çorbası ve peynirli pogaca yaptım :) ilk başta içim gitti ya yersem diye ama ağzıma bi lokma bile almadımmmm :KK70: başardım kızlar artık bugün de yarında tutarım kendimi inşallah.. size dünkü menümü yazıyım hemen..

sabah;
domates salatalık
bi dilim peynir
şekersiz çay

ara;
5 fındık

öğle;
1 haşlanmış tavuk budu
yoğurt ve salata

ara;
1salatalık

akşam;
yeşil salata
1 kase yoğurt
1 kase çorba

ara
azcık fındık

toplam; 2.5 lt su

( evett çok şükür günümü sonlandırdım.. :)

Selam arkadaşlar

bu hafta grubun ortalamasını düşürmüşüm ,üzüldüm bak şimdi ,,,bıraktığım kilo 67.6 imiş ..ben de yeniden yazılacağını sanmıştım ...neyse artık affedin beni canlar , inş en kısa sürede telafi ederim ..bu bana daha çok hırs yaptı ..haftaya iyi bir sonuçla gelirim inş ..

bu hafta giresun dan arkadaşım geldi , hafta sonu tatili için , birlikte 2 gün geçireceğiz , inş sizlere de fırsat buldukça döneceğim .bu arada kilo veren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum .
bana verdiğiniz destek içinde sağolun , sizinle kendimi daha mutlu hissediyorum .

birkaç ay önce 5.takıma bakmıştım , tekrar girmek için , sonra bazı sıkıntılar oldu ,bilg başına geçip yazamadım .kendimi çok kötü hissettiğim dönemler oldu ..deneme süresinde bırakmış oldum ,arkadaşlara da mahcup oldum ,inş beni anlarlar ..

artık 1. grubun üyesi olarak inşallah birlikte zayıflayacağız..benim gerçekten desteğe ihtiyacım var , tek başıma başaramıyorum , bazen kafaya takınca daha kötü oluyorum ..
arkadaşlar bir ricam var , spor listesine beni de yazar mısınız ? her gün kaç dakika yaptığımı yazarım ..hepinizi öpüyorum , akşam tekrar uğrarım ,şimdi arkadaşımla dışarı çıkacağız , öpüyorum hepinizi ..

annecim babacım ve kardeşim geldi çok şükür akşam giremedim o sebeple nete.. misafirlerime patlıcan oturtma pirinç pilavı mercimek çorbası ve peynirli pogaca yaptım :) ilk başta içim gitti ya yersem diye ama ağzıma bi lokma bile almadımmmm :KK70: başardım kızlar artık bugün de yarında tutarım kendimi inşallah.. size dünkü menümü yazıyım hemen..

sabah;
domates salatalık
bi dilim peynir
şekersiz çay

ara;
5 fındık

öğle;
1 haşlanmış tavuk budu
yoğurt ve salata

ara;
1salatalık

akşam;
yeşil salata
1 kase yoğurt
1 kase çorba

ara
azcık fındık

toplam; 2.5 lt su

canım iradenden dolayı tebrik ediyorum seni harikasın ...

merhabalar güzeller...

geri dönüyorum artık dün ilacımı aldım daha fazla dayanamadım antidepresanım bugün çok enerjiğim mezarlığa gitmeme rağmen hiç kötü olmadım gözlerim yaşardı (olacak o kadar ) ama ağlamadım. hatta mezarlıkta lastiğim patladı son hız patlak lastikle kendimi dışarı caddeye atıp tlf açtım. tam cuma olduğu için biraz zor oldu bulmak yolda lastik değiştirdim :) dükkanlar kapalıymış öğleden sonra tam bir yenilemeye çıkacağım inşallah. yarın akşam dönüyorum antalya ya zor olacak annemi tek bırakmak...

bugün tartılayım dedim ama tartı beni 120 kg gösteriyor gelen misafirler çoktu çocukları da yeğenlerimde sanırım tartının üstünde fazla zıplamışlar sanmıyorum 84 ten 1 haftada 120 ye çıkacağımı :)

canım geçmiş olsun , biraz sıkıntı çekmişsin , neyse halledersin işlerini inş. zaman her derde en güzel ilaç , bir de dua ..en üzgün olduğunuz anda imdadınıza yetişiyor..

selam kızlarr.. bugünkü menümü yazıp hemen kaçayım ben.. yarın yazamayabilirim..
sabah;
domates salatalık
zeytin ve bi dilim peynir
1 dilim çavdar ekm.

ara;form bisküvi

öğle;
1 dilim çavdar ekm
2 yemek kaşığı menemen
şekersiz çay

ara;
1dilim kek :KK43:

akşam yemeği bu sebeple yemedim.. kendime ceza verdim..
1 bucuk lt su

sevgilerr bol güneşler :)

sabah;
domates salatalık
bi dilim peynir
şekersiz çay

ara;
5 fındık

öğle;
1 haşlanmış tavuk budu
yoğurt ve salata

ara;
1salatalık

akşam;
yeşil salata
1 kase yoğurt
1 kase çorba

ara
azcık fındık

toplam; 2.5 lt su

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
tebrikler canım...
selam kızlar..cuma- cumartesi antalyadaydım.arkadaşım kızını evlendirdi.özgüre değişiklik olsun diye onu da götürdüm.1 gece kaldık döndük.eski dostları görmek güzel.ve onları büyüüyen çocuklarına,yaşlanan bedenlerine şaşırmak....
özgür de uzun zamandır ilk defa test çözmeden bir gün geçirdi.sürekli bilgisayar başındaydı.yeniden şarj etmiş kendini:))öyle diyor:))neyse sınava az kaldı.haziranda denizde balık olmak istiyorum:))
yarın görüşürüz..:KK3:

günaydın hepinize:KK3::KK3:güzel bi hafta olsun hepimiz için:KK34::KK34:

ee anlatın bakem nasıl geçti haftasonunuz:26:

gülnihal ablam antalyadaymışsın ohh nasıl iyi gelmiştir,kısmetse bizde haftasonu alanya ya gidicez:KK76::KK76:

benim haftasonum cumartesi süperdi,hem diyet hem spor açısından,pazarda iyi başlamıştım ama öğleden sonra kuzenim çağırdı beraber evine gittik ne olduysa orda oldu çokta abartmadım ama bu sabah tartı ihaneti affetmedi:KK20: oysa dün ne güzel 200 gr eksideydim,neyse bunun kg olmadığını biliyorum,bugün sporum var akşamda yemedinmi yarına yine ekside olurum inş.:KK34::KK34:

gelelim haftasonu menülerine

cumartesi

sabah
yumurta salatası(dereotu,roka,kırmızı biber)
azcık biberli sucuk,zeytin,peynir,salatalık,domates

ara
3 ad ceviz

öğle
yarım ince simit
şekersiz çay

akşam
1 kepçe mercimek çorbası(yağsız)
köri soslu tavuk
salata,ayran

3 litre su
60 dakika yürüyüş

pazar
yulaf kepekli krep
1 haşlanmış yumurta,zeytin,peynir
salatalık,domates,kırmızı biber

öğle
kısır,patlıcan salatası
1,5 sıgara böreği
yeşil mercimekli mantılı yoğurtlu salata
4-5 ad yaprak sarma
3 ad mısır gevrekli minik çikolata

akşam
öğlenki kalanlardan tırtıkladım

ara
4 ad erik
2 ad çilek
yarım nektarin

2 litre su
spor yok maalesef:KK50::KK50:

günaydın güzellerrrrr...
1 günlük antalya kaçamağı bile beni tatil rehavetine sokmaya yetmiş.sabah işe çok zor geldim..özgürün dün test çözmek için kitap başına bir oturuşu vardı:)))tam seyirlik:)))
şimdi cihaz başındayım..ayar yapıyorum.görüşürük canlarım.........

Selam kizlar iyisinizdir umarim :KK34:

Bu pazartesi aslinda heryer tatil kapali ama biz calisiyoruz derken patron ögleden sonrasi için izin verdi yani 12ye kadar burdayim sadece :)

eve gidip güzel bi kahvalti yapmak istiyorum içimde kaldi haftasonu yapamadik agiz tadiyla :)

haftasonum bolll hareketli geçti. Bunun yaninda dünde havuza gidip 1 saat hatta daha fazla yüzdüm :KK16:
cumada 45 dakikam vardi :KK16:

ayni zamanda bol yemeklide geçti, iki gün boyunca davetliydik bol bol yedik :KK43:
azcik artidayim insallah duserim cumaya :)

bidaha giremem sanirim kizlar islerimi halletmem gerek!
yarin görüsürüz :KK54:

selamlarr.... :) kızlar dün piknikteydik ama ben tam gaz diyetime devam ediyorum :) hiç kaçamak yok ve cuma günü size kilomu süprizlerle bildiricem inşallahhh... :KK70:

pazar kahvaltı;
1 çay şekersiz
domates salatalık biber
zeytin peynir
1 dilim çavdr ekmek

ara;
diyet fesleğenli kraker

öğle ;
1 bardak çorba

akşam;
yarım dilim çavdr ekmek
ızgara kelebek 5 adt
salatalık domates

ara;
şekersiz çay fındık

kızlar kanatlar azcık yağlıydı ama piknikte başka avantajım yoktu.. elimden geldiğince güzel bitirmeye çalıştım günümü..

2 lt su
voleybol 3 saat
koşu yarışı :) 15 dk
gün boyu sabah 9 dan akşam 7 ye kadar piknik :)

gunaydin arkadaslar gunaydin diyorum cunki yeni uyandim feci hasta olmusum motorda sanirim hasta oldum cok yagmur yedik tekirdag taraflarinda ama cok sukur evimdeyim gecmise bakip geliyorum :KK16::KK16:

bu arada esraaaaaaaaaa seni ruyamda gordummmmmmmmm :KK52::KK52:
ispanakli borek yapmisim onu yiyorduk :KK60:
ruya da bile bogaziz yaaaa :KK53:

X