1 paket kola icin küstük..

degınecegım konu kullandıgı madde..
bu tur şeylerı kullanandan akıllıca bırşey bekleyemezsınız..
bunun onlemını almadan ışın ıcınden hıcbırınız cıkamazsınız..
ılerı gerı sarar durursunuz..
Allah yardımcınız olsun..
dılerım Allah tan kısa surede maddeyı bırakır kendısıde sızde(sızlerde) kurtulur huzura kavuşursunuz..

yok, ben onlar gittiler aldılar 200 km den diye anladım
ama şimdide kendisi trene bindi geldi diyo

kafam karışıktı, hepten karıştı

Bak hayatım şöyle;

Kayın Türkiye den uçağa biniyor geliyor konu sahibesinin oturduğu ülkeye.

Sonra indiği yerden trene biniyor, konu sahibesinin evine 200km kala iniyor.. Parası yetmediği için ordan gelemiyor.

Sonra kayınvalide konu sahibesinin eşini arıyor git al abini diye, o da alamam işim var diyor. Sonra uzaktan bir akrabaya rica ediyorlar.

O uzaktan akraba 200km öteden adamı alıp konu sahibesinin evine getiriyor..

Do You understand?

Kayınvalidesinin evine getirmiş ama anahtar görümcesinde olduğu için eşi anahtarı almaya gitmiş. Arabada pasta yedi demişti ya bu arada yemiş adam kuru pastayı

eee yesin ne olmuşki
zaten eski kurumuş küflü pasta değilmiydi?

günah ya..

evet bunu farketmissin canim sagol..esim bana inanmadi kackez söyledim..

bigün annemlerden geliyoduk bak kardesin beni gözleriyle soyuyor ve neredeyse yatirip...... dedim

sacmalama dedi biliyosun o hasta...

biliyorum bagimli hasta ama nereye kadar ya bana ne benimde bi namusum var..sonra birdahakine esim yakaladi bakislarini ve kizdi..

sonra kaynim bana catiyo niye konusmuyosun benle, beni begenmiyomusun niye tokalasmiyomusun diye.

anlicaniz kaynima zaten gicigim var..

hepiniz yorumlarinizda serbestsiniz ben aklimin ermedigi noktadayim..tabiki üzülüyom bende aciyorum kac defa istedim yardim edeyim

iyi davranayim bu seferde yanlis anliyo..

yeah baby, i understand now, thanks

Size inanamıyorum İnsan eşine bunları nasıl söyler ya Ben sözlüme bunları söylesem beni gebertir be Söylemeninde bir usulü vardır, böyle mi denir.. İnanamadım size

Sende maşallah ne güzel benzetmeler de bulunuyorsun..

' beni gözleriyle soyuyor yok bilmem ne yapacak.. ' eşinle böyle mi konuşuyorsun

Hadi kaynınız zaten normal değil madde bağımlısı netice de..

Eşiniz kapılara kafa atıyor..

Sizin de ağzının epey bozulmuş..

Bence ailecek psikolojik destek almanız şart..

Ona kendi kardeşiniz gibi bakmanız gerek... Kendi kardeşiniz onun yerinde olsa nasıl davranırdınız onu düşünüp ona göre hareket etmeniz gerek... Ama destek alması konusunda sizinle hem fikirim... Allah göstermesin hepimizin başına gelebilecek bir şey bugün ona yarın bize... Ben kaynınızın çok normal olduğunu düşünmedim açıkcası

herkes yaptiklarinin hesabini vermek zorunda degilmi ama o öyle degil iste yazik kaynanam ben evlendigimde yasini göstermezdi simdi hastaliktan eli ayagi titriyo cöktü kadin babamda 2 kez kalp krizi gecirdi simdide rahatsiz..
hasta bagimli anliyorum ama düzelsin istiyorum onun yüzünden o iyi insanlar üzülüyo biz kavga ediyoz allah razi olsun yorumlariniz icin..

Rahatsız oluyorsanız siz iletişim kurmayın ancak eşinizi ve ailesini tedavi için yönlendirin bence.
Annesi bile ölümüne razı olmuş durumda.
Herkes mi gözden çıkardı bu adamı?

eee yesin ne olmuşki
zaten eski kurumuş küflü pasta değilmiydi?

günah ya..

konu sahibide zaten üzülmüş o küflü patayı yiyeceğine getirseydin yemek yeseydi demiş eşide elinde çöpler vardı at onları gel dedim gelmedi demiş

benim kaynımda madde ve alkol kullanıyor maalesef sürekli bizden para ister eşim onu her ay yeni bir işe sokar kavga çıkarır kaç kez tedavi merkezlerine yatırdık her seferinde reddetti tedaviyi güzel giyinmeyi yeni kıyafetler almayı koluna sevgili takmayı biliyor bi çalışmaya gelincemi hasta oluyor ota alkole para verecek kadar çalışıyor sadece bunu akıl edebiliyorsa herşeyi yapabilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…