1 paket kola icin küstük..

Konu sahibi açıklarsa çok sevinicez kaynınızda zeka problemi var mı yok mu acaba... Eğer varsa nasıl tek başına seyahat edebilmiş yoksa neden garip davranışları var...

zekaya gerek yokki türkiyeden babamlar bindirmisler ucaga burda inmis bize 600 km
uzak bi sehre -baska bilet yokmus uygun-
oda o sehirden trene atlamis bize 200 km uzaga kadar gelebilmis sonra parasi bitmis..

benim anlamadığım şey
konu sahibesi habire beğenip duruyo yazdıklarımı ama cevap yazmıyor hiç :26:

Evet

Konu sahibesi hanımcığım, beğenirken bir yandan da yorum yazsanızda bizde burda yalan yanlış bilgi vermesek birbirimize

ama o 3 lirayı nasıl sıkı sıkı tutuyormuş..

burada sorun eş-kv-kp-kb değil sorun 1 paket kola için küsmek...haksızsınız...abatıyorsunuz...anlatımlarınızdan sizin gibi normal insan değil,tedaviye ihtiyacı olan bir şahıs.. eşiniz kardeşi için almak istediyse alsın, karışmayın...bu kadar büyütüp dallandırıp,budaklandırmayın...

ama adam hasta
normal değil ki

yaavvv bırak var böyle insanlar sırf etrafındakileri sömürmek için anormal ayağına yatıp ekmek elden su gölden geçiniyo işte...
adam evlenebilmiş,para istemeyi biliyo,madde kullanıyo eeeee nerde bunun anormalliği..
acımadım ne yalan söyliiimmm..

zekaya gerek yokki türkiyeden babamlar bindirmisler ucaga burda inmis bize 600 km
oda o sehirden trene atlamis bize 200 km uzaga kadar gelebilmis sonra parasi bitmis..

ee hani bi akraba gidip almıştı onu

''ertesi sabah ikimizde ise gittik saat 8 de kalkip..esim beni is yerimden almaya geldi babamlar onu arayip kaynimi bizden 200 km bi sehirden almasini ancak oraya bilet bulabilmis son parasiyla orda kalakalmis.esimde alamam isteyim demis onlarda uzak bi aile dostuna rica etmisler biz saat 16 gibi eve yeni geldik ne kahvalti yaptik ne bisey kapida bizi bekliyo neymis anahtari yok..anahtarida görümcemdeydi ve oda bizden 60 km uzaklikta oturuyodu..''

Son düzenleme:

Demek ki zeka problemi yok.. Sadece hanımlardan yediği darbelerden ötürü aşırı bir psikolojik sorun yaşıyor :26:

200 km den eve kadar bi akraba bırakmış konu iyice karıştı

kayın 600 km uzağa iniyor. 600 km den 200 km kadar kendi parasıyla geliyor, 200 km eve kadar akraba bırakıyor.

Son düzenleme:

İşte o 200km ötede ya, o aile dostu onu ordan alıp konu sahibesinin evine getirmiş..

Benim dediğim doğruydu o zaman

Kendisi trene mi atlamış hani aile dostunuzdan rica da bulunmuştu kaynananız, kaynınızı size yakın göndermesi hususunda ..

adam gerizekalı falan değil arkadaşlar
2 kere evlenmiş birinide hamile bırakmış
muhtemelen kadınlarda bunun sorumsuzluklarından kötü huylarından kaçmışlardır

aynı böyle amcam vardı benim, kardeş tabi yapacak demeyin başında olmayan bilemez
ilk önce tedavi olması şart bu adamın, alışmış bu rahata işe koyuyorlar sıkıldım diyor kardeşinin yerine bile yemeğe gitmiş tamamen asalaklık bununkide

benim babamda senelerce çekti besledi sonunda nihayet bi tepesi attı cenazesine bile gitmedi
benimde kardeşim var bende biyere kadar çeker yardım etmeye çalışır karşılık alamazsam atarım

bu adam ilerde o aileye zarar verecek

konu sahibi siz haksız değilsiniz ağlamayın özürde dilemeyin ,sadece olayın kola olmadığını söyleyin eşinize
zaten eşinizde bıkmış kendisi söylenmeye başlamış kardeşine ailesiyle konuşup gerekeni yapmalarını söyleyin

iste akraba o 200 kmlik yerden gidip aldi kusura bakmayin begenerek onayliyom demek istemistim yazdiklarinizi

Canım,

Bence kayınvaliden ile görüşün belli ki kaynın rahatsızlığını bu şekilde aşamayacak sıkı bir tedavi alması şart. Hem madde kullanıyor hem özel yaşantısı ile ilgili yaşadığı olaylar onu çok yıpratmış. Nasıl davranamsı gerektiğini de bilmiyor. Size de hak veriyorum ama karşınızda ki insan HASTA. Allah korusun hepimizin başına gelebilir böyle düşünmek lazım. Eşinizle böyle konulardan dolayı küs kalmayın. Destek olun onunda canı, kardeşi sonuçta.

İşte o 200km ötede ya, o aile dostu onu ordan alıp konu sahibesinin evine getirmiş..

Benim dediğim doğruydu o zaman

yok, ben onlar gittiler aldılar 200 km den diye anladım
ama şimdide kendisi trene bindi geldi diyo

kafam karışıktı, hepten karıştı

Benim gerçekten kafam karıştı... Evde sizi bakışlarıyla rahatsız eden insanın uçakla tek başına gelebilmesine inanamıyorum... Ailesi nasıl gönderebilmiş ki...

ama o 3 lirayı nasıl sıkı sıkı tutuyormuş..

Sen baya etkilendin o kısımdan

Eşi gitmemiş carrie

evet etkilendim..

anladım eşinin gitmediğini, ahpabı gitmiş almış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…