1 paket kola icin küstük..

masumca olmadanda öpüşebilirsiniz aslında
barışmanıza sevindim bu arada

bu arada bu maymuncuk cok seker..

yazilarini coktandir okuyorum hem komik hemde cok dürüstce..

herkes senin kadar cesur olmuyo maymuncuk..

En önemli olanda birbirininizi eninde sonunda anlayabilmeniz çok iyi yapmışsınız insan patlama yaşadığı anda ağzından tatsız cümleler çıkabilir istemedende olsa tatlıya bağlanmasına çok sevindim eminimki eşinde artık ona göre hareket edecektir

Haklisin canim cok sükür iyi anlasiyoruz..arda böyle seyler yasansada genelde ikimizden kaynakli olmuyo ya kaynim, ya görümcem yabenim ailemden..
gercektende yanlis anlama sonucu..

karnınızı bile doyuramadığınız bir ülkede neden kalıyorsunuz

size ne??? sizmi veriyosunuz benim rizkimi??az veya cok kazanmak ayipmi??

türkiyede az kazanip kit kanaat gecinenler yokmu??

hic olmazsa alin teriyle calisiyoruz helalinden yiyip iciyoruz..

la havle ya.. ben ne sormusum siz ne anlamissiniz..tebrikler..

Almanya da kimsenin karni ac degildir hatda calismayanlar bile calisanlardan daha iyi yasiyor merak etmeyin keske burdaki imkanlar Türkiye'de de olsa o zaman kimse kredi karti borcu yüzünden hacizlik olmazdi.Cocuklarinin rizkini kesmek zorunda kalmazdi.Su bir gercek Türkiye'de yasayanlar burdakilerden daha lüx yasiyor kredi kartlari sagolsun..burdakilerde basimizi sokacak kendimize ait bir evimiz olsun diye calisip birikim yapiyor..Kücük bir örnek biz gurbetciler burda kilosu 17 euro ya kiraz alip yiyoruz hayat cok pahali, gecim cok zor arkadasim heleki tek calisiyorsaniz nerde olursan ol..

ben de bundan bahsediyorum
asgari düzeyde yaşıyorsan neden ülkende yaşamıyorsun ki
en azından kapını çalacak bi komşun akraban olur
sıkışınca arayacağın bi ailen olur
hizmet sektöründe olduktan sonra
oranın şartlarına göre az aldıktan sonra
burda da çalışabilirsin
her şartta burdan fazla kazanılıyor olabilir
ama her şartta da burdan fazla masraflı

bu çok uzun hikaye aslında uzatmaya gerek yok da
yazık
orda canın çıkana kadar çalışıp senelerce tatile gelemeyecek para kenara koyamamak iş değil
yapılacak iş değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…