1 ayda 8 kilo verdim

bugun tartildim 67.100 yani 15 gunde 800gr :) buna da sukur ama 10 kilom var hala zaman su gibi geciyor .biraz daha dikkat ediyorum bir kac gundur 1 hafta var adetime bu adet doneminde dikkat etsem biraz daha hizli veririm gibi geliyor ,normalde adet oncesi ve adet oldugum hafta hep sporu birakiyordum hemde deli gibi tatli ve ekmek yiyordum ondan bu kadar yavas gittim bu defa oyle olmayacak insallah.bi de ceviz ve sarimsak olayina basladim bu sabah.sirkeli suyumuda gece yatarken icicem artik .bakalim haftaya kadar bir degisiklik olacak mi .
veveya bazan oluyor tarti hic yoktan 2 kilo fazla gosteriyor bende cok oluyor.belki oyle birseydir .oyle olmasa bile yeni aldigin icin kiloyu kalici degildir cabuk verirsin dikkat edersen.bana gore yemegi abartsakta bazan sporu birakamak lazim veremesekte almamak icin .

cnm evet sporu bırakmam lazımdı klava: Ama tekrardan başladım cnm.Bu sefer haziranın 20sine kadar 5 kilo hedef hadi inşkaydirigubbakcemile2
Senide tebrik ederim cnm benim yavaş olsun ama emin gidiyorsun

ah ah şu kilo veren gençliğe hayranım yavsskaydirigubbakcemile3 58.4üm ben de bi an önce en az 55 olmam lazım yaaaabenneyaptımki yani 3.6 kilo vermem lazımm yarın pazartesi diyete başlamak için harika bi gün:1rolleyes: yemek yemiyorum bi haftadır ha bire abur cubur ha bire dondurma. diğer pazartesiye 57.0 ım inşallah yanii 22 mayısta hadi bakalım herkese kolay gelsinalkisalkisalkis

adet dönemlerinde tartı genelde 2 kg fazla gösterir. vücut bildiğim kadarıyla ödem topluyor. o dönemlerde 3 gün öncesi - adet dönemi -3 gün sonrası tartılmamak lazım bence. sinir bozuyor. kendime light reçel aldım. çok tatlı krizim tutunca 1 dilim kepek ekmeği üzerine light reçel sürüp yiyiyorum ( bu tatlı krizlerine de sadece adet döneminde izin veriyorum ):1rolleyes:

22 mayısa kadar mı 55 olmalısın cnm?? yazın bizi mahvederse dondurma ve cola mahvediyo yaa napsak da onlardan uzak dursakklava: kolay gelsin hepimize

Ayy evt yaaa.Ben geçen yıllarda 3 hafta deli gibi spor yapmıştım ve diyet yapıodum.57 kilo idim diyete başladığımda 3 hafta sora bi tartıldım 58-tatlicadiarzu- Nası şok olmuştum.Vücut nasıl şişmisse artık fazla çıktım vermekten geçtim.kaydirigubbakcemile3

tebrikler canım..
kilo vermekten çok korumak zor
buna çok dikkat et yoksa cup geri geliyo hepsi..
bende yeniden başladım diyete...
temmuz sonuna kadar en az 50 kg olmalıyım ve kararlıyım..

Selam arkadasim.... Bende suan rejim yapiyorum, bogazimdan iyice kestim ama cok yavas zayifliyorum. Ayda 8 kilo vermek benim icin ideal bir hiz cünki daha verecek birsürü kilom var :O Basarinin sirri nedir, nasil basariyorsun, bizde uygulayalim

ben de başlayalı 3 hafta oldu ve 5 kilo verdim.. aslında daha fazla verebilirdim ama ilk haftadan sonra 1 hafta ara verdim... yoksa şimmdiye 7 kilo olurdu galiba...

Cnm benim sırrım sdc spor yapmaktı. Günde en az 1 buçuk saat spor yaptım.Haftada 6 gün spor yapıodum.Tatlı,aburcubur,Ekmek ve pilav yemiodum.her akşam meyve yemeye çalışıyodum.Günde en az 2 bardak yeil çayyy ve bol bol yeşillik aslında sıkı bi program da diildi.Başarılar diliyorum arkadaşım :1hug:sana.

tebrikler canım..
kilo vermekten çok korumak zor
buna çok dikkat et yoksa cup geri geliyo hepsi..
bende yeniden başladım diyete...
temmuz sonuna kadar en az 50 kg olmalıyım ve kararlıyım..

Cnm kaç kilosun şimdi. Şevval sam reklamda diyo ya şu kadar fazlalığı vermekte ne var önemli olan onu korumak diye ben kesinlikle katılıyorum ona..yerimseniben

ben de başlayalı 3 hafta oldu ve 5 kilo verdim.. aslında daha fazla verebilirdim ama ilk haftadan sonra 1 hafta ara verdim... yoksa şimmdiye 7 kilo olurdu galiba...

tebrik ederim cnm.Aslında kilo vermek sdc ve sdc sabır işi.Herkes istediği kiloya bence rahatlıkla inebilir şu nefis olmasa-tatlicadiarzu- YAz geldi daha da vermem dahadakaydirigubbakcemile2

Evet tekrar tekrar görüyorum ki sporsuz olmuyor bu isler... Bundan birkac sene önce hergün 2 saat ip atlardim odamda ve saglikli beslenip cok az yerdim. Düzenli olarak her iki günde bir 1 kg atardim, vermedigim zaman üzülürdüm hatta. sadece bir ay icinde 13 kilo verdim. Ancak suanda ozamanlar oldugumdan cok daha kiloluyum spor yapmak hele hele ip atlamak cok zor geliyor cok da tembellestim son zamanlarda... Napalim spora baslamaya calismaliyim....

Bu arada masallah masallah görünen o ki yakinda ideal kilona kavusacaksin :)

Yesil cayin metabolizmaya iyi geldigi dogru mu??? Icmemi önerir misiniz?

bende 1 ayda 8 kilo verdim sadece ekmek yemeyerek ve yürüyerek şu an biraz ara verdim sonra tekrar kilo vermeye devam.........

ooo cnm demekki sen bide spor yapsan seni kimse tutamaz kaydirigubbakcemile5 Bence de spora başla ztn 1 hafta düzenli yaptıktan sonra vücut istiyo spor yapmak.
Ben yeşil çayın metabolizmayı çok etkisi olduğuna inanıyorum önce de duymuştum ama şimdi kendim denedim ve öğrendim..

yaaa arkadaşlar bede cok kıloluyum su anda diyetteyim burda okudugum yazılara itınaden 6 gundur 5 in 1 kullanıyorum
kilo vermedim henüz ama başaklarım agrıyo aynı zamanda kendımı cok yorgun hıssedıyorum
ne olur nasıl başardınızsa bızede bılgı verın hem kılolarımdan hem kendımden cok sıkıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…