1 ayda 8 kilo verdim

:çok üzgünüm: arkadaşlar buraya sıkıntımı anlatmak ıçın gırdım ama sanırım kımse bır cevap yazmak istemıyo aranızda su 5 in 1 i kullanan varmı kullanımında enerjı verıyo dıyolar ama benım yerimden kalkacak halım yok ama kılo vermem gerk hem kendıme olan guvenım hemde evlılıgım sarsılmak uzere

arkadaşlar ben yenı uye oldum en azından bırınız bı merhebe dıyın yahuuu yazdıklarımın okundugunu anlıyayım

arkadaşlar ben yenı uye oldum en azından bırınız bı merhebe dıyın yahuuu yazdıklarımın okundugunu anlıyayım

merhaba canım hoşgeldin aramıza bende çok kiloluyum canım şimdi rejimdeyim inşallah başarılı oluruz 20 kilo vermem lazımhadi gel beraber yapıp kendimize destek olalım öptüm canımkaydirigubbakcemile5

cnm benim, ben giremedim nete o yüzden cevap atamadım. Yoksa senin sorularına niye tepkisiz kalalım??
Cnm sen bi beslenme uzmanına gittin mi daha öncE? Ben bahsettiğin 5 in 1 kullanmadım cnm. Zaten diyette olduğundan baş dönmesi ve halsizlik normal oluyor başlarda ama sen 1 haftadır kullanıyorsun sanırım. Cnm ben yazın lahana hapı kullanmıştım evet 1 ayda 3 kilo verebildim ama zaten yanında diyet te yapıodum.Şimdi ise Hap falan kullanmadan spor sayesinden daha fazla kilo verebildim.Mutlaka diyet sürecinde ve bence her zaman hareket gerekiyo.Eğer istersen sana yaptığım diyeti ayrıntılı anlatırım canım.Eğer inanırsan başarırsın mutlaka diyet sürecinde de :1hug:yanındayım arkadaşım..

ya ben 22sine kadar 57 olacaktım ama yiyom ya (((( nasıl olcak bu iş böle. zayıflamam lazım ya yaza dğünüm var 58.4düm tartıya cıkmak istemiyorum. bi hafta gectı neredeyse ama sanırım bi değişiklik yokk. uzun zamandır 57de öremedim kendi ya.. en yakın zamanda görürüm inş

inş cnm.İnş düğünde zarif ve çok hoş olurusn gerçi 2den az var hedefine eminim zaten zarifsindir:1hug:

ya varya kafayi yiycem haaa.... sadece bir ögün yiyorum kendimi bildim bileli hadi deki bazi zamanlarda 2 ögün... inanin dün dedimki ya bende bi normal insanlar gibi bi de aksam yemek yeyim inanin sabahi sabah ettim! aslinda kilomda iyi 52 ama normalde hicbirsey yemememe ragmen cok zayif olama gerekirken bi türlü veremiyorum. ama inaniyorum bu dogum kontrol hapindandir diye düsünüyorum... :1closedeyes:

şuan bnde diyetteyim sadece 3 kilo verdim nasıl 8 kilo verdini yazarsan sevinirim bu arada tbrkler darısı bana :teselli:

cnm senin kilon gayet ii. zaten daha da zayıf olmak hoş durmuyo bence.
Bide eğer sürekli aynı beslenme programını uygulrsan vücut buna alışıyor ve etki etmiyor. Belki de sık sık ve daha fazla öğün yemelisin.vücut şoka uğrar belkikaydirigubbakcemile3

şuan bnde diyetteyim sadece 3 kilo verdim nasıl 8 kilo verdini yazarsan sevinirim bu arada tbrkler darısı bana :teselli:

cnm ben spora başlayarak ve hayatımdan abur cuburu keserek başarılı oldum.Tabi bide bol bol yeşil çay tüketmeliyiz.Zaten diyete başladıktan sonra 2 hafta içerisinde kendini çok daha enerjik ve hafif hissediyorsun buda senin diyete devam etmen için gerekli olan gazı veriyor:roflol:
HEle kıyafetlerinde daha küçük bedenler denemeye başladıysan neden daha önce kendime bu kadar eziyet ettim diyorsun.
Arkadaşım 3 kilo da büyük bir şey başarılarının devamını dilerima.s.

kızlar spor yapmaktan sıkıldım acaba akşamları lahana yağımı sürüp müzikle oynasam danse etsem falan faydası olurmu?
etkili olurmu acaba bu yöntemi deneyip başarılı olan varsa anlatsın lütfeenn

yarın büyüük gün basküle cıkacam. bakalım 57.0 olabilmişmiyim... hiç sanmıyorummirmirmirmir eğer 57.0 olamazsam bana ders olsun haftaya pazartesiye 56.8 olcam en azzz. hadi bakalımmmmm

slm kızlar bende geldim aranıza cok sıkı bir dıyet uygula(ya)mıyorum malesef ama ılk başladgımda hemen ıkı kılo verdim şimdi ıkı haftadır tık yok maydonaz yemenın yada yeşillik nasıl bır faydası var ben maydonzu hiç sevmem ama kılo vermeme yardım ederse belkıcokacimcoook denemekten zarar gelmez herkese kolay gelsınhihoyyyt

cnm maydanoz ve yeşillik hem çok sağlıklı hemde kalorisiz olduğu için tercih ediyorum ben. Maydanozunda özellikle sapları çok faydalı.idrarın atılmasını sağlıyor. Roka mesela karındaki suyun atılmasına faydalı.ve semizotunun salatası da hem çok faydalı hem de çok lezzetli..

bir haftada 6 kilo verdim:teytey: ama sitresten senağlama bundan şikayetçi olduğum söylenemez gerçisositososito şu günlerde kilo vermem çok yavaşladı ama.. ehh birden o kadar kilo verince vücut dengelemeye çalışıyo

evet arkadaşlar büyük an geldi çattı... baskule cıkıyom sımdı... bakalım kaç olmuşum...

57.8 ........ evet arkadaslar. haftaya pazartesıye hedefım. net 56.8inş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…