1 ayda 8 kilo verdim

Cnm eski kilonu bilmiyorum ki:sm_confused: Bidene kadar zaman içerisinde vermek istiyorsun onu da yazmamışsın. Ama 2 hafta içerisinde 4 kilon gider bence bu azimle gidersenkaydirigubbakcemile5

eskı kılom 56-57 cıvarı spor yaptıgım ıcın kasmı oldu bılmyrm tartıda pek degısıklık olmuyor moralım bozuluyor...sabır gerekıyor galıba.herkese bu yolda basarılar dılıyorum

cnm senin fazla bi fazlalığın olmadığı için sende kilo kaybı daha uzun sürede olur.O yüzden sabırlı old.Vücuduna diren.

bugün tartılma günümdü gidemedim malesef Sabah bi uyandım saat 10buçuk.Benim 7buçukta kalkıp hazırlanıp derse giitmem gerekiyordu. Sunumum vardı.Ama uyandığımda artık çook geçti.Biizm kızlar aramış hep merak etmişler.
Ama bi mucize oldu ve sunum yapacağım hoca gelmedi yani gelmemiş sınıftakiler söyledi.Yani o arada stresten kesin 3 kilo gitmiştir:)
Yarın tartılıp yazıcam buraya inş...

slm arkadaşlar... bugün saat 6 gibi tartıldım ve 66 çıktım.Ne yalan söyleyeyim moralim biraz bozuldu.ılk ay 8 kilo veren ben son 4 haftada 3 kilo verebildim.Dıyete 2 martta başladım başlangıç kilom: 76
2 mart pzt kilo:76
26 mart prş kilo:69 (şok şok oldumtabi:)
9 nisan prş kilo :67 (fena diil)
22 nisan çrş kilo: 66 gerçi en azından duraklama olmamış değil ama??

Hedef 26 haziranda 58 olmak istiyorumm.yani 2 ayım var.inş verebilirim

Ve bugün benim doğum günüm.YAni 23 nisan.22 nisan akşamı yakın arkadaşlarım pasta,kurupasta,çikolata,kola,çekirdek offf offf ne buldularsa almışlar.Tabi ben gönlümce yedim.Dururmuyum hiç?? Gerçi bugün benim doğum günüüüüm..Yicem tabi:) Cuma tam gaz devam edicem....

Ama kızlar son zamanlarda aldığım kıyafetler artık medium:):) Kızlarda bana artık m beden alıyorlar çoook mutlu oldummmmmmmm

tatlım benim başarını kutlarım kimse kızmaz sana çünkü belli bi aradan sonra yaptığın diyette ilk ay bu sonucu almak çok normal çünkü su kaybıda var sadece yağdan söz edilmiyo. bende de hırs sorunu var motive olabileceğim bişeyler lazım.galiba umarsızım ben yaaaa

Veveya bence cok iyi gidiyorsun kutluyorum seni .Ben hatirlarsan son mesajalrimda kendimi 1 kilo almis (69.100)gormustum moralim bozulmustu gecen cuma tartildim 68.400 ustelik adetima bir gun vardi az olsada yine sevindim.bu hafta adet haftam :) spor yapamiyorum agir ve agrili geciyor adetim.ehh yemek ve ttatli olayinida biraz kacirdim.pazartesi tekrar spora basliyip yememe dikkat edicem.2 ayim kaldi ahh bi 56-58 olabilsem .

hepinizi tebrik ederim. kısa sürede yüksek hedefler koymaktansa uzun süreli hedefleri tercih edelim. 5 haftam bitti 5 kg verdim. bu kiloları verirken abartmıyorum; kızartma, çikolata, ekmek yedim, bir iki kadeh alkol bile aldım fakat haftanın 4 günü 45-60 dk yürümeyi ihmal etmedim.Şu an 55 kg ım, umuyorum devamı da gelecek. 50 haziran ortasına kadar koyduğum hedefim.

kızlar bnm 13 mayısta bahar şenliklerine kadar 5 kilo vermem ve sıkılaşmam lazım..bugün oyğun bir diyet ve spor programına başladık.sabah ve akşam futbol sahası büyüklüğünde bir yürüyüş parkurunda 15er tur yürüyoruz..yarım saat egzersiz yapıyoruz..ekmeği günde bir dilime nidirdik..tabi abur cubur zaten yasak:)2 iltre suyumu da içitkten sonra altndan kalkarım gbi geliyor bana....bakalım işte..deneyip görcez...size de yazarım sonucu

teşekkür ederimcanım.Canım hırsa gelmek diyete başlamak içinçook önemli.Ama ben mağazadan kıyafet almaya gittiğim zaman giyinme kabininde kıyafetle boğuştuğum zamanlar gayet güzel gaza geliyorumkaydirigubbakcemile Yazgeliyor bir an şu fazlalıklardan kurtulmak gereeeek

Canım ben 1buçuk ayda 10 kilo verdim bence sen spora biraz ağırlık verirsen kolayca hedefine ulaşabilirsin.Spor çook önemli.Bide nefsimize yenilmemeliyiz yedikden sonra diyorum ki noldu şimdibi anlık zevkti.Bitti gitti ama yağlarıma yağ kattıklava:

canım insanoğlu işte 3 yılda aldığımızz onca kiloyu 3 hafta da vermek istiyoruz.Hatta şöyle bi hap yapılsa içip tuvalete gidince bi 10 kilo gitse ne güzel oluryerimseniben Sabrının devamını d,lerim arkadaşım.Hazirana kadar 5 kilo vereceğinden de eminim.

Canım bi anda vücuduna yüklenme yani ye ama az ye.Hızlı kilo verince o kilolar daha hızlı gerigeliyor.Ben de prşgünü evime giitim annem çok sevindi kilo verdiğimi görünce hatta daha da verme dedisositososito Ama vericem tabi hedef 58

yok tatlım çok yüklenmiyorum yani açlık hissetmiyorum.acıktığım zaman marulve hurma yiyorum((abartmamak şartıyla......

yok tatlım çok yüklenmiyorum yani açlık hissetmiyorum.acıktığım zaman marulve hurma yiyorum((abartmamak şartıyla......

hmmm hurma mı? oda çook kalorili diil mi cnmyaaa?? Bence acıktığın zaman elma ye ama süt ile beraber çook tok tutuyooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…