1 ayda 8 kilo verdim

yok yaa sadece tek bir hurma yiyorum....şimdiye kadar onun kadar tok tutan bir besinle karşılaşmadım..elmayı sütle denememiştim onu da denicm cnm

Ben bi kaçgündür ne bulduysam yedim vall( Evime gitmiştim geçen haft bi bozdum tambozdum diyeti ama inş cuma yeniden başlıcm

bende vermek istiyorumm
sen 1 ayda 2 kere kaçamak yaptım demişsin ben diyetlerim kaçamaklarla doluuuu
haliyle 1 ay sornaki sonuç sıfıra sıfır elde var sıfırrrrr senağlama

başta veveya olmak üzere tüm kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum..
bende 1 nisan günü 81 kiloyla başladım şuan 75 kiloyum vermem gereken tam 15 kilo daha var..geçen sen 63 kiloydum ama boğazımı tutmadığım için bu kiloya çıktım.. hadi kızlar verelim bu kiloları...

bende vermek istiyorumm

bende bu diyetimde kaçamak yaptım ve yine yapabilirim ama ertesi gün kendimi tutmaya çalışıyorum...sen de kendine bir gün belirle kaçamak yap ama aşırıya kaçmamak kaydıtla o gün ye istediğini..ertesi gün spora odaklan yediklerine dikkat et..yerimseniben

Gecen hafta adet oldum diye spor yapamadim ama pazartesinden beri 1 saat hafif kosuyorum,yarim saatte gobek,bel ve sirt calistiran egzersizlerden yapiyorum.Yalniz sporu bazen ogleden sonra bazende gece yapiyorum.yediklerime de dikkat ediyorum (sekerli cay haric )bakalim cuma ne olacak.zaman da su gibi akiyor :) Hepimize kolay gelsin kizlar.

bende vermek istiyorumm

cnm kaçamak yapmak o kadar da kötü bişi diil eğer ertesi gün tekrar aynı gazla devam edebiliyorsan Hatta bence haftada bi gün ödül vermek hem diyetin süresini uzatır hem ödül için sabrettiğinden daha değerli olurkaydirigubbakcemile3

canım seni tebrik ediyorumm. Aslında unutmamak gerekir kilo vermek çok daha kolay olduğumuz kiloyu koruybilmekten.O yüzden diyeti bıraktığımızda herşeyi yemek yerine yaptığımız onca şeyi,zorlu sporları ve vazgeçtiğimiz onca yiyeceği düşünüp kendimizi tutmalıyız.

cnm seni de azminden dolayı tebik ederim. Ne zaman tartılacaksın? Ben önceden hiç tartılmadan diyet yapardım sonra bi işe yaramadığını sanıp bırakırdım.Ama şimdi tartıda giden kiloları gördükçe daha hırslanıyorum:smiley-cool:

merhaba canı öncelikle tebrik ediyorum seni.bende şimdi 83 kiloyum sen nasıl 1 ayda 6 kilo verebildinne yaptın baba yazarmısın çok sevinirim benimde en az 60 kiloya düşmem lazımmm:çok üzgünüm:

onemli gun bugun geceden stresi baslamisti tartilicam diye.67.900 ciktim arkadaslar ...yarim kilo vermisim bir haftada,yinede pek bir sevindim 67 000 mis gibi etki yapti bende :)

merhaba canı öncelikle tebrik ediyorum seni.bende şimdi 83 kiloyum sen nasıl 1 ayda 6 kilo verebildinne yaptın baba yazarmısın çok sevinirim benimde en az 60 kiloya düşmem lazımmm:çok üzgünüm:

ilk ay ben kolay verebilyorum..açıkcası kahvaltımı krallar gibi yapıyorum..akşam ve öğlen hafif gıdalarla besleniyorum.açıkcası şunu ye diyemem.kafama göre takılıyorum.birde geöen sene diyetisyene gitmiştim..onun verdiklerini takip ediyorum..spora felince haftada 3 gün yapıyorum.çalştığım için işte hareketliyim...bu arada 2 kilo daha vermişim...alkisalkisalkis sende vereceksin...

çok haklısın veveya...boğazı tutmak gerek..o kadar çaba irade göster sonra al baştan..yanlış yapmışım hemde çokkkkk..........senağlama:1no2:

onemli gun bugun geceden stresi baslamisti tartilicam diye.67.900 ciktim arkadaslar ...yarim kilo vermisim bir haftada,yinede pek bir sevindim 67 000 mis gibi etki yapti bende :)

cnm kilo vermişsin ya sen ona bakkaydirigubbakcemile3 Ya aynı yerinde saysan ya da eski beslenmene devam edip kilo alsaydınsengözlerimebaksanab hadi bakalım kolay gelsin

çok haklısın veveya...boğazı tutmak gerek..o kadar çaba irade göster sonra al baştan..yanlış yapmışım hemde çokkkkk..........senağlama:1no2:

ben de evdeydim bgn geldim.Evde nası yedim ama varya.tartıldım 1 kilo almışım sdc çok şükür ama şimdiyeniden başla diyete başlayabiliyorsan alıştım yemeğeklava:

seni tebrik ederim canim guzel basarmisin bende rejimdeyim ,gecen hafta 1 kilo aldim bu hafta kendimi toplayip o kilo yerlesmeden veririm diyodum ,malesefki yine kacamaklarla, ayni kilodayim kilom yerlesti bile, of valla bi albi ver insan sinir oluyo, bol sabir gerekiyo diyetteyken
bugun mesela aksam fazla kacirdim ,biradan kalkip sporumu yapicam, sonrada sirkeli suyumu icerim
bide hergun olmasada haftada bikac kes spor yapiyorum oda 1 saat ,vucudum forma giriyo ama kiloda bi degisiklik olmuyo malesef bende
bide hic su icme aliskanligim yok

Teşekkür ederim cnm.Ben de 1 haftadan fazla bi süredir sporda yapmıyorum istediğim herşeyi yiyorum malesefsenağlama ama karar verdim akşam den 7den sonra yemedim 1 kilo almışım.Sana da sabır diliyorum arkadaşımm.kaydirigubbakcemile5 ölçülerimi de aldım haftaya tekrar başlıcam inş

bugün tartıldım 69 çıktım çook moralim bozuldu.66 idim 22 nisanda tartıldığımda ama yılmıcm ramazana kadar diyetteyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…