Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Az evvel ölçtüm, valla bugün kiloydu boydu derken ne oluyor bana
Uzunmuşum ben ya 152 cm çıktım, 2 cm’mi niye kırpıp yuvarlıyorum yıllardır
2 sayısı 5 ve üzeri olmadığı için 0 a yuvarlanır doğru yapıyorsun o zaman bende 1.60 im

Geçmiş olsun, inşallah önemli bir şey değildir
Yok ablacım sagolasin en zorunu bugün atlattık eşim kum ve taş dökmüş meğerse olmuş bitmiş bile 1 günde:)
Yarından sonra oğlumun dis işlemleri var yine

Evde meyve suyu yapıyo musun Mune ya? Benim kilom yemekten değil de içtiğim icetea ve de şekerli çaydan

Neyin var geçmiş olsun noldu?
Bana birsey olmuyor şükür .dün eşim ağrılı bir şekilde hastaneye götürülmüş iş yeri tarafından bende refakat etmeye gittim .meğer dün hem taş hem kum düşüruyormus. Bugün baktı doktor şuan hala kum döküyorsun dedi ..şükür ağrı falan kalmadı dünden beri doktora gitmeden yapabileceğimiz ne varsa yaptık ise yaradı demek ki

Geçmiş olsun kuzucum kum dökmek zor şey maalesef biraz ağrılı oluyor.

Geçmiş olsun kuzucum kum dökmek zor şey maalesef biraz ağrılı oluyor.
Eşimi hiç öyle görmemiştim sapsarı oldu yemekten kesildi. Bugün uyandu diyor dünkü dolmalar nerde dedim sen iyilesmissin

Ben bi kere yataktan kalkıp arabaya biniyorum evin içinde yürümemek için ncncn benim kadar yürütmekten sıkılan bi insan olamaz, şekerli içiyorum artı sigarayı bıraktım

Evde meyve suyu yapıyo musun Mune ya? Benim kilom yemekten değil de içtiğim icetea ve de şekerli çaydan
Derhal kesiyorsun onları yapıyorum tabii, kış mevsiminde ev yapımı bitki çayları, yaz mevsiminde taze meyvelerden meyve suyu, ev yapımı limonata ve ev yapımı yoğurttan ayran tüketiyorum ben.

Ve yıllardır böyle yapıyorum, misal şu an tüm pazarlarda taze Reyhan var alıyorum tazeyken tüketebildiğim kadarını kaynatıp soğutup soğuk çay olarak içiyorum, bir kısmını da kurutup kış mevsiminde sıcak çay olarak içiyorum.

En son ne zaman ağzıma kola, fanta, icetea girdi hatırlamıyorum bile, çaya şeker atmayı da 5-6 ay belki daha fazla olmuştur kestim, ki dediğim gibi büyük bardakla çay içerim ben, ona da 1 çay kaşığı kadar şeker atıyordum onu bile tepeleme koymuyordum, aylardır hiç şeker atmıyorum, limonataya ve yaptığım meyve çayları, meyve sularına da şeker koymuyorum, onun yerine çubuk tarçın ve karanfille tatlandırıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…