Zayıflıyorum yemin ettim 😐

bugün 7.30 da köfte salata yedim sadece bir çatalın ucu ile kek yapmış kardeşim tadına baktım ve onlar dondurmada yediler yemedim açım şuan umarım tarih itibariyle bu açlık benide zayıflığa goturur 59olayim artık çok istiyorum çünkü Leslie de yaptım bisiklet de bindim yürüyüşe de çıktım bugün daha neydeyim bilmiyorum ama bu açlıkla bile 61/62 arası gidip geliyorum 59olsam rahatliycam buradaki herkese motive edici şeyler yazicam diye kendimce düşüncelere bile girdim ama yok 59olamiyorum bı turlu he bide çok açım cok

Eve dönünce baştan başlarsın şekerüm bayram mayram herkes saldı ben zaten banlıydım yoktum
Tartı bile yok, korkuyorum tartılmaya. Ne güzel nerdeyse iki kilo vermiştim bir haftada, püüü. Pantolondan anlıyorum var bir şişlik. Kayınvalidem emziriyorum diye her şeyi zorla yedirmeye çalışıyor yazıklar olsun sjdjjdkd

Zaten ben başa döndüm muhtemelen bugün de regl oldum sonunda. hababam sınıfı gibi bir türlü mezun olamıcaz bu gruptan galiba bir tek çalışkan Ahmet Infinite Soul
Olsun önemli olan vazgeçmemek sanki Fiktoryanın defilesine çıkcam diye kontratımız mı var kız geç olsun güç olmasın. Grubun adını Mehter ordusu yapcam 1 ileri 2 geri nxbxbx

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…