Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bebişler mutlu pazarlar 🌸
Bana konu bildirimleri gelmedi kusura bakmayın dün yazmışsınız görmedim.
Bugün neler yedik neler içtik biraz paylaşalım mı? 👩🏻‍🍳
Günaydın kuzum 🌺
Haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, salatalık, domates, közlenmiş kırmızı biber ve patlıcan ile kahvaltı yaptım. Çayımı içiyorum 🥰

Ben espressoya geçtim

Sonra da haşlama yumurta ananas kahvaltısı yapacağım

Normalde fiyatlar nedir bilmiyorum ama file markette ananas 49.90 a düşmüş
Afiyet olsun canım🌸 ben pek meyveci değilim o yüzden ben de biliyorum fiyatını
Günaydın kuzum 🌺
Haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, salatalık, domates, közlenmiş kırmızı biber ve patlıcan ile kahvaltı yaptım. Çayımı içiyorum 🥰
Afiyet olsun kuzucum çok güzel kahvaltı🌸

Ben de kahve içiyorum henüz ☕

Çarsamba tattı günü oldugu icin cilek ananas detoksu yapayım dedim 3 gün de bir sey olmaz ins 😆
Merhaba Bllossom Bllossom çok görüyorum burda kabak detokslu filan diyenleri bende kabak ve haşlanmış yumurtadan nefret ediyorum desem az kalır yanında seninde çok detokslari okuyorum burada bana biraz detokstan bahsedebilir misin ve nelerden yapılır birkere nette araştırdım ekşi elma detoksu diyordu ama o gün sadece kabak ya da sadece elma gibi kapatıyorlar günü ama sen sabah kahvaltı öğlen yulaf akşam ananas detoksu yiyeceğim diyorsun beni biraz bilgilendirirsen çok mutlu olurum 🍀

Tamam aşkım 🥹 azcık da yürü akşamları imkanın olursa 🌸
Bende sabah iki közlenmiş kırmızıbiber iki dilim tam buğday ekmeği üç dört ceviz iki üç dilim cecil peyniri bir tatlı kaşığı kahvaltılık acı sos 4 de zeytin ve şekersiz çay icip kahvaltıyı kapattım birazdan yeşil çay içerim 2lt su da bitti🥰

Merhaba Bllossom Bllossom çok görüyorum burda kabak detokslu filan diyenleri bende kabak ve haşlanmış yumurtadan nefret ediyorum desem az kalır yanında seninde çok detokslari okuyorum burada bana biraz detokstan bahsedebilir misin ve nelerden yapılır birkere nette araştırdım ekşi elma detoksu diyordu ama o gün sadece kabak ya da sadece elma gibi kapatıyorlar günü ama sen sabah kahvaltı öğlen yulaf akşam ananas detoksu yiyeceğim diyorsun beni biraz bilgilendirirsen çok mutlu olurum 🍀

Şöyle başlayayım o zaman kabak detoksunu ben de yaptım ama sıkıldım 🥱 bu ananası yakın zamanda nilay keçeciye giden bir arkadasım söyledi

Ananas detoksu

Sabah
Haşlanmıs 2 yumurta bol maydonoz yesillik 2 küçük peynir ekmek yok

Öğlen
2 dilim yuvarlak ananas ve bir dilim peynir (ben evde ananas yok diye bugünlük 4 kasık yulaf 4 kasık yogurt seklinde yedim)

Aksam 2 yuvarlak dilin ananas 15 adet çilek
Bol bol su

Şöyle başlayayım o zaman kabak detoksunu ben de yaptım ama sıkıldım 🥱 bu ananası yakın zamanda nilay keçeciye giden bir arkadasım söyledi

Ananas detoksu

Sabah
Haşlanmıs 2 yumurta bol maydonoz yesillik 2 küçük peynir ekmek yok

Öğlen
2 dilim yuvarlak ananas ve bir dilim peynir (ben evde ananas yok diye bugünlük 4 kasık yulaf 4 kasık yogurt seklinde yedim)

Aksam 2 yuvarlak dilin ananas 15 adet çilek
Bol bol su
Başka bildiğin detokslar var ise bana bir kaç örnek daha verebilirsen cokk mutlu olurum🫶🏼

Bende sabah iki közlenmiş kırmızıbiber iki dilim tam buğday ekmeği üç dört ceviz iki üç dilim cecil peyniri bir tatlı kaşığı kahvaltılık acı sos 4 de zeytin ve şekersiz çay icip kahvaltıyı kapattım birazdan yeşil çay içerim 2lt su da bitti🥰
Afiyet olsun canım senin menün de güzelmiş 🌸

Kizlarrrrrrr

Bir dondurma yedim reklam olmasin isim vermeyim:)

Sonra domates çorbası ile kapanış yaptım

Ama.simdi arkadaşımla dışarı cikacagiz böyle şekersiz limonata ya da türk kahvesi ya da fresh şekersiz bir şeyler içmeyi düşünüyorum bakalım :)

X