Zayıflıyorum yemin ettim 😐

IMG_2533.jpeg

Günaydıııın Antakya dürümlerim 🌯
Yeni hafta yeni umutlar inşallah 🌸

Bende iki gün ara vermiştim dün leslie 3 yürüyüş bisiklet Allah ne verdiyse yaptım bi hamladımki iş yerinde oturamıyorum ağrıdan :KK70:
evet bacaklar agridan bi hal oluyor🤣
Bacaklarınıza masaj yaptırın eşinize falan. Antrenman sonrası bacaklarda laktik asit birikir. Ağrıları o yapar. Mesela futbolculara falan antrenmandan sonra hep masaj yapılır laktik asit birikmesin diye.

Bacaklarınıza masaj yaptırın eşinize falan. Antrenman sonrası bacaklarda laktik asit birikir. Ağrıları o yapar. Mesela futbolculara falan antrenmandan sonra hep masaj yapılır laktik asit birikmesin diye.
Bene masör lazım profesyonel kocam güzel yapamıyor mıncırır atar yalandan 15 saniye 😒

Ahahahah hayatta uğraşmaz senelerdir fibromiyaljiden çekiyorum sırtımı ovmaktan uzman oldum diyor ki ben olsam bıkarım yeter derim adam ha bire sırtımı kütlet ov :KK70: bıktı benden

X