Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ben çok yedim sanırım bu sıcakta kaşıntı bastı ondan atladın öğünü. Dedillerine katılıyorum ama hiç ekmeksiz olmaz eğer bir gün tekrar ekmek yiyeceksen
Aslinda ekmek tatliyi her gun bir parca koparip atiyorum agzima yine de şaşirmamasi icin bedenimin ama işte benim için yok gibi
püf noktalar

Sana nasil kolaysa öyle yap ama yap yani yarım bırakma.15bini bir defaya yapamayacak kizlar iki güne tamamlayacaklar ilk gun 8 ikinci gun 7bin adım.
Tamam ben de zaten her gün 3mile yapıyorum şükür yedim de tabii bayramda yine yapayım hergun devam ozaman benim birde ip aldım günde 100kez atlarım diye

Ah ahhyediler yetmedi içtilerr
Yesinler yesinler ama karbonhidratı frenlesinler, kurban bayramında olduğumuz ve et tüketimi arttığı için protein üzerinden yazayım, her türlü hayvansal protein haşlama veya ızgara olarak tüketildiğinde kilo yapmaz, hatta protein ve lifli gıda tüketerek kilo da verilir, bizim mutfağımızda kilo aldıran şeyler tatlı tuzlu her türlü hamur işi + evde sağlıklı atıştırmalıklar yapmak yerine hazır ve katkılı şeyler tüketiyoruz, ki misal accessdenied cips yemiş, onların içinde msg oluyor genelde, hem bağımlılık yapıyor hem de iştah arttırıcıdır.

Abla zaten etden başka her şeyi yediler sorun o.Kurban bayraminda mcdonalds hamburger cips ne alaka?Baklava dondurma yine kilo aldiriyor tatlilar başka türlü yemekler isimleri geçti hep.

Benle birlikte uymayan arkadaşlarım da mı oldu canım
Bu hafta kim uydu diye sormak daha doğru olur çünkü birkaç kişi hariç neredeyse herkes döküldü
Bayram rehaveti diyeceğiz artık ama bu haftadan sonra kendilerini sıkı kampa sokarlar inşallah yoksa gider onca emek, tontiş tontiş gezerler

Yürüyüşe kaçıyorum sonra görüşürüz hatunlar

Abla ama hamur işlerinden börek harika bir arkadaşımız hele pattizli ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…